111783

xnl87ky5.jpg

free counters


  • reynaud #111222
    Szerintem ha 70-en szavaztunk volna sem jöhetett volna össze ennél jobb lista.
    Rajt van minden ami számít az előadótól.
    " Pick Up The Phone "nagyon megérdemelten lett a győztes dal.
    Van e dalnak egy jó remixelt verziója,komolyan ,nem viccelek,az kazettán van meg nekem.

    Köszönjük Allada !
  • allada67
    #111221
    Den Harrow Top 10

    01. Future Brain
    02. Charleston
    03. Tell My Why
    04. Don't Break My Heart
    05. You And The Sunshine
    06. Bad boy
    07. Mad Desire
    08. I Love The Night
    09. Dangerous
    10. Lies
  • mathezoltan
    #111220
    Den Harrow Top 5:

    1. Don't Break My Heart
    2. Future Brain
    3. Catch The Fox
    4. Take Me
    5. Charleston
  • allada67
    #111219
    DEN HARROW TOP 10 ( Hivatalos Den Harrow néven kiadott zenék listái jöhetnek egész április végéig.)
    Top 3 - Top 5-ös listák is játszhatnak.
    Utoljára szerkesztette: allada67, 2022.04.02. 09:22:37
  • allada67
    #111218
    F.R. David listák végeredménye. ( 7 lista, 20 db zene játszott.) Köszi a listákat.

    01 Pick Up The Phone 66 pont
    02 Words 63
    03 Girl 35
    04 I Need You 33
    05 Music 28
    06 Take Me Back 25
    07 This Time I Have To Win 20
    08 Don't Go 15
    09 Dream Away 12
    10 I Surrender 11

    11-13 Someone To Love 10
    11-13 Taxi 10
    11-13 Sahara Night 10
    14-15 Good Times 5
    14-15 It's Magic 5
    16 Porcelain Eyes 3
    17-18 Sun 2
    17-18 Be Blue 2
    19-20 Rocker Blues 1
    19-20 Luisa, Luise 1
  • jdjlui
    #111217
    Kedves tagok a Modern Talking - Maxi & Singles Collection (Dieter Bohlen Edition) (2019) [3CD] 3. CD-n valóban ilyen vacak a Youre
    my Heart... 98-as maxi verziója ???? Két helyről is letöltöttem még fizettem is érte (flac. - állítólag) , de így néz ki :


    Esetleg valakinél akad normális minőségben ? Köszi


    Utoljára szerkesztette: jdjlui, 2022.04.01. 15:27:42
  • gyula1971
    #111216
    Den Harrow · DON'T BREAK MY HEART (Live Concert 1991 Moscow)
  • gyula1971
    #111215
    Az arc ősszefonódott azzal a hanggal, ami nem az övé.. Ez így van,de élő koncerten live Berlin-1990-ben akkor ezt hogyan oldották meg?
    A modell srác csak imitált,az ének pedig lemezről szólt vagy a háttérben élő enekes volt?
  • reynaud #111214
    Pozitív ,jó hozzáállás !
    Köszönjük.
  • jba123 #111213
    Bár nem a kedvencem, de egy rövid listával támogatom én is a szavazást.
    FR David TOP3:
    01. Pick Up The Phone
    02. Words
    03. Girl
  • Bitva
    #111212
    Nézzetek el nekem Tom Hookerrel szembeni érzéseimet...
    Persze...gyanús volt a "Day by Day" album után a "Lies" kissé más "hang"zása...de mivel 1988-ban vettem kalóz kazettán meg az albumot...azt gondoltam talán ez a hiba...de évekkel később leesett a tantusz...

    Sajnos minden kedves hozzászólónak igaza van...nagyon szomorú...de mit tehetünk....
    Az arc ősszefonódott azzal a hanggal, ami nem az övé....a csapda nyitva állt...és én tiniként beleestem...és a tinikorszak meghatározta a 70%-ban a zenei ízlésemet...

    És alig hittem el, hogy átvertek... megint...
    (Láttam Görbe Nórát Sziporka Norberttel a PeCsa-ban tátogni...valami rettenet volt) míg előtte nem sokkal a Test Department zenekart élőzni...

    Szóval...nem tudom a Hookert "Den Harrow-ként" kezelni...és nagyon bánt, hogy Zandri meg csak 1989 után törődött úgy a karrierjével (kezdetben producer), mint a többi ún. sztár....mint akár Hooker...a 70-es évek óta
    Igazából az az érdekes számomra, ha valakinek ilyen, az átlagosnál jobb hangja van, miért nem tud többet nyújtani....
    (Hookerre gondolok)

    Zandri amikor a régi dalokat az zenei alapokra felénekelte....vagy mi....akkor az fizikai fájdalom volt...
    Az újabb szerzemények...a lejjebb említett "Push, Push-"...vagy az "Always"....már adott reményt arra, hogy talán ez a legény a 60-on túl valamit csak lerak, arra a bizonyos asztalra....

    Nos...a Den Harrow-féle projekt olyan amilyen...ha örömet okoz amikor felhajítjuk a lemezjátszóra...akkor ez a lényeg...akárhány hangon is próbálták hülyének nézni a nagyérdeműt....és ez így megy, mióta a zene üzletté vált...sajnos...

    By: Tyia



    Utoljára szerkesztette: Bitva, 2022.03.19. 19:07:02
  • Bitva
    #111211
    Rendben...örülök :)
  • reynaud #111210
    Ez a határozott,célratörő beszéd !
    Jó téma lesz,versenyeztetni a dalait.

    Addig is F.R. David,srácok szavazzatok!
  • allada67
    #111209
    Egy kis közvélemény kutatás volt. Így már el is dölt, hogy hivatalos Den Harrow névvel kiadott listákat várok majd, a jövő hónapban.
  • reynaud #111208
    Allada, mit töketlenkedsz ?
    Itt ez nem is lehet kérdéses.
    Den Harrow artist néven kiadott dalokat versenyeztesd,szívesen beszállok én is majd.
    Miért kéne ebbe belekeverni Tom Hooker vokáljával kiadott más zenei projekteket.,dalokat?
  • reynaud #111207
    " Den Harrow - Overpower " soralbum az italo-disco 80s korszakának kirakatalbuma.
    Személy szerint ,zenei stílusában a legjobb albumnak tartom.

    Den Harrow projekt sikerében a főszereplők :
    Miki Chieregato
    Roberto Turatti
    Tom Hooker
    és még néhány énekes aki a hangját adta az artist név alatt kiadott zenékhez.

    Stefano Zandri ,úgymond az arca ,a modell volt a sikeres,jól kitalált projektben.
    Ő énekelni nem tud,sőt mint nemrég kiadott zenéiből megtudtuk,komoly gondja van az angol nyelv kiejtésével is.
    Ettől persze számodra lehet Ő ,mármint a modell srác szimpatikusabb mint Tom Hooker,de ha producerek nem úgy keverik a lapokat ahogy,akkor elképzelhető,énektudás nélkül, a karrierje egy színpadi táncosnál nem ment volna tovább,

    Ami pedig a Tam Harrow,Tom Hooker néven jegyzett new-italo dalokat illeti,
    Csak 1 dalt említek a közelmúltból:
    Dancing to the Night
    Lazán felveszi a versenyt azaz versenyképes a legjobb 80s Den Harrow dalokkal (is) !

    Vélemények ütköztetése akár zenei témában nem feltétlen generál vitát.
    Te elmondod a saját véleményed.
    Én másként gondolom.
    Ez természetes dolog,nincs ebben semmi különös!
  • becauseIsaid
    #111206
    Én is másképp látom. Ez a "Denaro projekt" egy igazi katyvasz, talán csak Chieregato és Turatti tudna rajta eligazodni, mivel ők keverték-kavarták. Zandri volt a megjelenés, de volt pár énekes a dologban, ráadásul nem is egyforma hanggal. Miért rakták ezt egy fazonra, aki rátátog? Jobban eladható volt így az egész, mint külön. Az italodisco is csak egy üzlet volt és őket is motiválta a nagyobb profit.
    Nyilván ez alapján egy listán az összes Den Harrow név alatt megjelent szám legitim, de pl. Tom Hooker saját neve alattiak már nem. Hiába volt ő az egyik (legfontosabb) hang a kiadott számokat éneklők közt, de egy Den Harrow listán csak azok jöhetnek szóba, amit abban a projektben adott elő.
  • ItaloMucsacso70
    #111205
    Nagyon nem értek egyet a leírtakkal de vitatkozni én sem szeretnék!
  • Bitva
    #111204
    Ha javasolhatok...ha már én erőltetem... :)
    Az első 3 DH album idején még szerintem nem sokan tudtuk a svindlit...
    Ezek biztosan játszhatnának...és szerintem az 1989 utáni minden olyan dal, amihez Zandri méltóztatott a saját hangját adni...

    Megjegyzem az utóbbi időkben kiadott Tom Hooker meg Tam Harrow (ami egy vicc) affektáló és túljátszott és szerintem gagyi dalaihoz Zandri méltóképpen felnőtt... meg merem kockáztatni, hogy jobbak az újabb dalok Pl.: Push Push, Always...még akkor is, ha nem igazán éri el az anyanyelvén éneklő Hooker kiejtési szintjét...ami persze nem is csoda...bár Hooker mintha jól beszélne olaszul...is...de ez most sokadlagos...
    Messze nem szimpi a minden áron a másikat lejáratni akaró Hooker..."márpedig én énekeltem azokat a slágereket..."

    Szóval a magam részéről inkább a Zandri a szimpatikusabb...és nagyon drukkolok, hogy még legyen jó sok sikere...
    A Tom Hooker-féle Only One Album mely viszonyleg egyidőben jelent meg az Overpowerrel...hát nagyon silány szerzemények gyűjteménye a másikhoz képest..pedig lehetett volna sokkal jobb is, ha már csak magának készítette....

    A picit fentebb leírtak szigorúan magánvéleménynek minősülnek...innentől nem vitatkozom róla...
  • mathezoltan
    #111202
    A Den Harrow, a Milli Vanilli nagyon "eredeti" alakok.
  • allada67
    #111201
    A következő top 10 Den Harrow lesz, április hónapban. A kérdés csak annyi,hogy a
    Tom Hooker, Lou Sern, Elastic Band és Tom Harrow néven kiadott zenéi is játszanak-e ? Vagy csak a hivatalos Den Harrow-ként
    jegyzett zenék legyek a listákon.
    Utoljára szerkesztette: allada67, 2022.03.16. 23:32:42
  • Bitva
    #111200
    F.R. David Top 10 By Tyia:

    01 - Words
    02 - Pick Up The Phone
    03 - Take Me Back
    04 - I Need You
    05 - Dream Away (Special Club Remix)
    06 - It Is Magic
    07 - Don't Go
    08 - Someone To Lead Me
    09 - Be Blue
    10 - Luisa, Luisa
  • Bitva
    #111199
    A Discogs szerint ez a dal már az 1988-as Comment Ça Va... kislemez "B" oldalán megjelent... Gilbert Lari néven...
    csak a helyes datálás miatt...
  • Bitva
    #111198
    Radiorama-ban mindenképpen...
    Várom a Den Harrow listát :)
  • reynaud #111197
    Ez a műsor számomra óriási élmény volt.
    Kiváló zenei szerkesztéssel,
    Profi,magas színvonalú műsorvezetéssel,felkonferálásokkal.
    Sejtettem hogy fergeteges lesz,de a várakozásomat is felülmúló volt.
    Köszönöm a szórakoztatást DJ Adriánnak!

  • katonak
    #111196
  • katonak
    #111195
  • katonak
    #111194
  • katonak
    #111193
  • katonak
    #111192
  • katonak
    #111191
  • katonak
    #111190
  • katonak
    #111189
    Van még :
  • katonak
    #111188
    Sziasztok.Keresgélek és néha találok ezt azt :
  • allada67
    #111187
    F.R. David Top 10
    --------------------------
    01 Pink Up The Phone
    02 Words
    03 This Time I Have To Win
    04 I Need You
    05 Girl
    06 I Surrender
    07 Don't Go
    08 Dream Away
    09 Someone To Love
    10 Good Times
  • mathezoltan
    #111186
    F.R. David Top 10:

    01. Words
    02. Pick Up The Phone
    03. Sahara Night
    04. Music
    05. I Need You
    06. Take Me Back
    07. Girl
    08. Porcelain eyes
    09. This time I have to win
    10. Good Times
  • reynaud #111185
    Legyen ezen zenei témához egy dal,aktualitása is van.



    Edyta - Come Back (Remastered 2022)

    IMÁDOM !!!
  • reynaud #111184


    Energy Is Eurobeat with DJ Adrian ,ez jól hangzik!

    Ha tempósabb italo-disco korszak zenéit összekapcsoljuk rádióműsorral,akkor ez a tematikus téma a legjobb kézbe kerül, DJ Adrián zenei szerkesztésében fergetegesnek ígérkezik.
    Ajánlom minden italo-disco rajongó tagnak !

    Az alábbi linkre kattintva hallgathatjátok ,remélem legalább, közel két órán át pörgeti a lemezeit a DJ kolléga.

    Disco Diamond Radio
  • fülcsimanó2
    #111183
    F.R. David by fülcsi

    01 Taxi
    02 Words
    03 Pick Up The Phone
    04 Girl
    05 I Surrender
    06 Music
    07 I Need You
    08 Good Times
    09 Sahara Night
    10 Don't Go

  • reynaud #111182



    THE BEST OF

    F.R. DAVID

    TOP 10



    1. Pick Up The Phone

    2. Music

    3. Words

    4. This Time I Have To Win

    5. Don't Go

    6. I Need You

    7. Girl

    8. Take Me Back

    9. Sun

    10. Dream Away