A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#40429
Hali.
#40428
#40427
Boytronic
Album: The Working Model
Release year: 1983
Genre: Techno
1 Recycled
2 Luna Square
3 Diamonds And Loving Arms
4 Red Chips
5 You
6 (I Want To Live) In Harmony
7 My Baby Lost It's Way
8 You're The One Who Stays
9 At Last
http://yourfiles.biz/?d=5A2E21A9
Album: The Working Model
Release year: 1983
Genre: Techno
1 Recycled
2 Luna Square
3 Diamonds And Loving Arms
4 Red Chips
5 You
6 (I Want To Live) In Harmony
7 My Baby Lost It's Way
8 You're The One Who Stays
9 At Last
http://yourfiles.biz/?d=5A2E21A9
#40426
Van egy ilyenem
[/img]
ha valakit érdekel feltolom
Tracklist
CD 1
1.The X-file theme
2.Trust no one
3.X-kursion
4.Rose-X
5.I want to believe
6.The truth is out there
7.Mythos-X
8.X-traterra
CD 2
1.Scully's theme
2.Genesis, Ch.1,V.32
3.Blade runner
4.Gold bug
5.Dreamland 51
6.I robot
7.Paseo de gracia
8.The exorcist
9.Lucifer
10.Pipeline
11.Where's the walrus
[/img]
ha valakit érdekel feltolom
Tracklist
CD 1
1.The X-file theme
2.Trust no one
3.X-kursion
4.Rose-X
5.I want to believe
6.The truth is out there
7.Mythos-X
8.X-traterra
CD 2
1.Scully's theme
2.Genesis, Ch.1,V.32
3.Blade runner
4.Gold bug
5.Dreamland 51
6.I robot
7.Paseo de gracia
8.The exorcist
9.Lucifer
10.Pipeline
11.Where's the walrus
#40425
Még énsem iratkoztam föl de,most megteszem!!
1.Breki Ok
2.Frenky Ok
3.egyeki Ok
4.Szuszidi Ok
5.mann Ok
6.busmanneo Ok
7.vviktor 1 Ok
8.Bakterzoli Ok
9.Boytronic Ok
10.Joe From Hun Ok
11.konyi Ok
12.Italo Ok
13.rudotel OK
14.ivon OK
15.zsoltford Ok
16.zazika Ok
17.Xtra99 Ok
18.ARMANDO OK
19.Howkeddlee Ok
20.Lucky Guy Ok
21.tboy Ok
22.Rubicon Ok
23.gateye Ok
24.0002 ok
1.Breki Ok
2.Frenky Ok
3.egyeki Ok
4.Szuszidi Ok
5.mann Ok
6.busmanneo Ok
7.vviktor 1 Ok
8.Bakterzoli Ok
9.Boytronic Ok
10.Joe From Hun Ok
11.konyi Ok
12.Italo Ok
13.rudotel OK
14.ivon OK
15.zsoltford Ok
16.zazika Ok
17.Xtra99 Ok
18.ARMANDO OK
19.Howkeddlee Ok
20.Lucky Guy Ok
21.tboy Ok
22.Rubicon Ok
23.gateye Ok
24.0002 ok
#40424
Mindig elfelejtem
320-as
320-as
#40422
igen asszem, a deposi..- lassúsága miatt én tettem fel néhány napja talán a rapidra nem is tudom már...
de jó kis mix, ajánlom mindenkinek aki szereti az alphaville-t
de jó kis mix, ajánlom mindenkinek aki szereti az alphaville-t
ez a mix album nincs meg teljes egészében?
ugy tudom 3 vagy 4 mix volt anno egy lemezen...láttam már de gyenge minõségben..
ugy tudom 3 vagy 4 mix volt anno egy lemezen...láttam már de gyenge minõségben..
Addigis
Modern Talking - DMC megamix by Mike Platinas /87/
http://www.sendspace.com/file/1t322e
320 kbps
Modern Talking - DMC megamix by Mike Platinas /87/
http://www.sendspace.com/file/1t322e
320 kbps
A Modern Talking mixet megnéztem énis így kaptam megpróbálok érdeklõdni
magában a part1 nem kicsomagolható?
magában a part1 nem kicsomagolható?
az alphaville dj. fifa féle megamixnek itta boritója:
http://www4.turboshare.de/v/1312626/Cover.rar.html
http://www4.turboshare.de/v/1312626/Cover.rar.html
Megnéztem
Dj_Fifa_Alphaville_Special_Extended_Mix
Filetype: .rar
Filesize: 103.92 MB
A korábban kilinkelt hány megás volt?
Dj_Fifa_Alphaville_Special_Extended_Mix
Filetype: .rar
Filesize: 103.92 MB
A korábban kilinkelt hány megás volt?
teljesen egyetértek viszont én úgy tudom az ogg nem veszteségmentes formátum viszont sokszor sokkal szebben szól
és akkor az mpc-rõl még nemis beszéltünk
és akkor az mpc-rõl még nemis beszéltünk
nem tudom benne van-e én rákeresetem külön de nem találtam
általában kirakom a borítókat már csak azért is mert arról jut eszembe hogy már láttam-e vhol
általában kirakom a borítókat már csak azért is mert arról jut eszembe hogy már láttam-e vhol
Ez a mix ki volt linkelve pár napja emlékeim szerint
most én máshol láttam más linkel ezért csak a tracklistet raktam be
amit láttam emlékeim szerint 87 mega így lehet jobb minõségû
most én máshol láttam más linkel ezért csak a tracklistet raktam be
amit láttam emlékeim szerint 87 mega így lehet jobb minõségû
igen csak idõközönként az eddigi linkeket mentjük és azt lehet egyben letölteni
tehát sok cím csak abban van meg
tehát sok cím csak abban van meg
az egész ftp letöltése kb öt perc
most a címekre gondolok természetesen a feltett számokat ki kell linkelni úgy fulon jön
most a címekre gondolok természetesen a feltett számokat ki kell linkelni úgy fulon jön
a linkben egyébként bent van a boritó?
volna egy olyan kérésem a forum népéhez, ha nem tul nagy kérés akkor akinek meg van az adott anyag boritója és nincs bent a linkben tegye fel legyenszives...
köszönöm
volna egy olyan kérésem a forum népéhez, ha nem tul nagy kérés akkor akinek meg van az adott anyag boritója és nincs bent a linkben tegye fel legyenszives...
köszönöm
A jetaudio alapból játssza !!
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Azért ez nem 320-as minõség !!!
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
még nem, csak megnéztem...most vagy duplán van linkelve vagy egy hiányzik...
aki feltette legyen szives korrigálni a MODERN TALKING 2007 MIXET...
aki feltette legyen szives korrigálni a MODERN TALKING 2007 MIXET...
#40382
Keresném továbbra is :
John - Love is a hunter
az elõadó nem biztos.
Megvan valakinek?
John - Love is a hunter
az elõadó nem biztos.
Megvan valakinek?
Ja, most megnéztem és értem is, az ftp a szerver amit a TC-vel tudok elérni és megnyitni. Persze, ezt használtam, de enélkül a lista nélkül is vígan müxik !
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !