A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#40628
#31147 például
Breki33
#40627
Hello

TJ.Hooker-bõl a csaj volt a legjobb csak aztán elköltözött MP-re.

Vladimir Cosma-t úgy emléxem korábban raktam fel

#40626
Keresnék egy zenét. NIncs meg esetleg valakinek?
Azt tudom hogy ejtik, így is írnám le. Az angolom nem az igazi.

Szörcsörsz - LOve votion in the night

Elõre is köszi szépen!
Breki33
#40625
Hát jó lenne
Breki33
#40624
viszont ez a 80'as évek zenéi fórum P
Howkeddlee
#40623
Sziasztok!

Emlékeztek egy régebbi sorozatra,a TJ.Hooker-re?Keresem a zenéjét,hátha megvan valakinek!Ezenkivül keresem még Vladimir Cosma Albumait!Ha valakinek megvan valamelyik,kérem tegye fel!

Köszönöm!

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

#40622
Sziasztok 80 as évek!
Frenky70
#40621
Sajna,nem

Bizti a HQ Fórumon

zsoltford
#40620
claud-ról nem tudtok valamit?már rég láttam...

Frenky70
#40619
Ez igaz lenne?????

Bizony,bizony !!!!!!

<#taps><#taps><#taps><#taps><#taps>

zsoltford
#40618
és mivel olyan magas volt a mérce, hogy már lassan a kitalálója sem nagyon tudta átlépni, felérni igy az a fórum saját magát fujtotta meg...
én örölök akár mint majom a f.szának egy ken lászló maxinak is ami nincs meg...
aztán az õ hangját is fel lehet fedni más-más nevek alatt...
a modern talking-os ken lászló album nincs meg valakinek jó minõségben?
nekem már az is ritkaság...
köszönöm!

zsoltford
#40617
mert fikázni azt tudtak ott néhányan...
irtátok a ritka elõadókat, lehet nem is olyan ritkák azok az elõadók, csak a fantázianevûk, anno egy-egy kiadónál 3-4 néven sem volt ritka, hogy valaki kiadott egy lemezt vagy csupán maxit...
aztán vagy sikeres lett vagy sem de ez már más kérdés...

carterx
#40616
NM.ITALO.
nem tudtam hogy ennyire kell,akkor hamarabb is fel löktem volna.

AlterEgo5561
#40615
#40614
FTP



Kay Franzes - Midnight Fascination 1987

01 - Twilight Generation 03:17
02 - Burning Desire 04:00
03 - Shadow In The Night 03:31
04 - Body And Soul 04:06
05 - Take Me And You'll Win (Wunderbar) 03:38
06 - Black Gipsy Lady 03:10
07 - Hot Street Lover 03:02
08 - Le Commisaire 03:50
09 - Come Back To Me 03:26
10 - I Don't Wanna Steel Your Heart 03:15
11 - I Work The Weekend 03:13
12 - Away... Isla Del Sol 03:47
13 - I Can Do 03:53
14 - Midnight Fascination 04:40

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

Italo forever
#40613
Köszi!!<#worship>

Brand
#40612
ilyen kepet, hogy lehet kirakni a nevetek fole?

Csak a nő½ tudja mi a szép:)

AlterEgo5561
#40611
<#integet2><#integet2>

AlterEgo5561
#40610
<#wave>

Italo forever
#40609
Üdv!<#integet2>

Italo forever
#40608
A fene se tudja!
Néha elõfordul, bár már régen láttam ilyent!
A HQ fórumon volt gyakori!

Brand
#40607
meg persze es koszonom!

Csak a nő½ tudja mi a szép:)

AlterEgo5561
#40606
Még kb. 10 perc és vbr320-ban felér (ha megfelel ez a minõség)

Frenky70
#40605
Szia

<#wave><#wave>

Brand
#40604
azt keresem igen

Csak a nő½ tudja mi a szép:)

AlterEgo5561
#40603
És azt a Simoncioni - Hello-t keresed is, vagy csak példa volt?

Frenky70
#40602
Érdekes <#fejvakaras><#fejvakaras>

Brand
#40601
az mitol van?
es latom, hogy mind a kettonek ugyanaz a szama?

Csak a nő½ tudja mi a szép:)

Frenky70
#40600
Milyen igaz !!!!!!!!!!!

<#boxer><#boxer><#boxer><#boxer>

Frenky70
#40599
Ne ba....<#law>

Italo forever
#40598
Na bakker, mflex-nél is sokszor elõfordult, hogy megduplázódott a hsz-e!!

Frenky70
#40597
<#eljen><#eljen><#eljen><#falbav><#falbav><#falbav>

Italo forever
#40596
Most is úgy elérzékenyültem...azt hiszem nem is tudok most többet írni<#rinya><#rinya>

Brand
#40595
midegy engem nem erdekel, ki kit nem szeret es miert engem csak a zene erdekel.

ahhoz meg tul uj vagyok, hogy mindent az oromra kossetek, csak erdekelt, hogy a masik forum miert doglott meg?

Csak a nő½ tudja mi a szép:)

Italo forever
#40594
Á, nem tudni!
Mi mindent megtettünk, hogy felnõjjünk hozzá de nem sikerült a kutyafáját neki...
Én még nyaltam is meg mûbalhéztam is de nem, sajnos semmi!
<#rinya><#wilting>

Frenky70
#40593
<#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2>

Frenky70
#40592
Kérdezd Italo-t

Brand
#40591
miert nem?

Csak a nő½ tudja mi a szép:)

Frenky70
#40590
Nem szeretnek minket

Brand
#40589
akkor miert nem keresitek meg a forumot,

Csak a nő½ tudja mi a szép:)

Brand
#40588
attol fuggetlenul eleg szepen mennek itt az mp3-ak,de gondolom mindenkinek emeltek a sebesseget, hogy a jobb minoseg erdekeben legyen meg amit szeretne,bar en nem itelem el az mp3-at, ha jol szol.

Csak a nő½ tudja mi a szép:)

Frenky70
#40587
Én is nagyon szenvedek ezért

Italo forever
#40586
Én nem tudom, pedig nagyon érdekelne...
Mindig is wav függõ voltam!<#eplus2>

Italo forever
#40585
Hát persze..jó messze<#taps><#taps>

Frenky70
#40584
<#rinya>

Brand
#40583
tudja valaki hova?

Csak a nő½ tudja mi a szép:)

Italo forever
#40582
Hát valóban voltak ritkaságok de már elköltöztek másik fórumra...<#nevetes1>

Frenky70
#40581
Telibe <#taps><#taps>

<#nevetes2><#nevetes2>

Frenky70
#40580
Na igen !!!

<#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2>

Brand
#40579
a regisztraciom tegnapi, en idaig nem ismertem ezt a forumot kar, hogy nincs mar az a forum, mert latom ott nagy ritkasagok is szerepeltek.

Csak a nő½ tudja mi a szép:)