A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#42579
Igen ez az amit elkezdtem kilinkelni az ftp-re

de kétféle sorozat van

A Pop & Rock '80-as amit kilinkelrtem és az Italo-s aminek ez az elsõ lemeze

ITALO DISCO 1

VBR: 256>320 Kb/s, 149 Mb

1. Squash Gang - Moving Your Hips 5:47
2. Alan Ross - The Last Wall 5:19
3. Miko Mission - Toc Toc Toc 5:04
4. Dj's Project - Vision Of Love 7:55
5. Sweet Connection - Need Your Passion 8:43
6. Laban - Love In Siberia 4:59
7. Eartha Kitt - This Is My Life 5:33
8. Grant Miller - Wings Of Love 5:22
9. Roger Meno - I Find The Way 6:48
10. Lian Ross - Fantasy 6:57
11. Danny Keith - Keep On Music 6:42
12. Mozzart - Devil's Rendez-Vous 6:59
Szuszidi
#42578
Igen szeretem! (Tudod ez a korral jár!) <#nevetes1>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Howkeddlee
#42577
Te különben ennyire szereted a Dolly Roll.t?Mert van tõlük több albumom is...
Átlagban 192nél rosszabb nincs!Már gondoltam,hogy felrakom a multis oldalamra!Ha meg kell neked,akkor még ma felpakolom!

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Breki33
#42576
Egy kis off:

Nincs valaki véletlen Romániából?

Egy Kolozsvári e-mail kellene
Breki33
#42575
Jó reggelt
Szuszidi
#42574
Ez is nagyón jó THX!!!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Howkeddlee
#42573
Nekem csak egy ilyen mixem van Dolly Rolltól!Nem mulatós,de jó!S még az a jó benne,hogy 320as!

Dolly Roll - Vakációó (Megamix) 320/48

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Howkeddlee
#42572
Sziasztok!

KJ:Az a zene nekem is kellene!Már 3 éve hajtom azt a zenét,s semmi eredményre nem jutottam sajna!Én is egy mixben hallottam,igaz ott hosszabban!Ha megtudsz errõl a zenérõl bármit,címet elõadót légyszi jelezd felém...

Köszönöm!Üdv.How

A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"

Szuszidi
#42571
Hát erre mit mondjak kiváló mulatós! Csak 128 as! Nincs meg jobban??

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#42570
Nem tudom ezt ismeritek?? Muza80 Vol.1-2-3-4! Most hajnalban szedtem le nagyón jó minõségben is kiváló VBR-es! Ha kell nyomom az FTP-re!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#42569
Láttam a napokban 4F Club - Forefklab kilinkelve itt a fórumon! Érdemes leszedni nekem nagyón nagyon bejött! <#vigyor>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#42568
Sajna csak a Dance Hall Days van meg az is 128-ban!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

Szuszidi
#42567
Szép jó reggelt 80-as évek! <#wave><#integet2><#wave>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

#42566
Ciao .

Továbbra is WANTED :

(80-as new wave) : Wang Chung - Points on the curve (1984) .

thx

INTERNAZIONALE - Campione 2006/2007 http://xtra99.multiply.com

#42565
Köszönöm a linket 😊

italo jöhet minden mennyiségben

kutijani
#42564
Ez a
MIX !!

kutijani
#42563
Segitségetek kéne !
Itt 1 mix de nekem csak az elsö szám cime vagy elöadoja érdekelne.
Olya arabos zene az elsõ-

Elöre köszönöm
<#worship><#worship><#wave><#wave>

#42562
#42547 köszi a keresést azért <#wave>
Állítólag, ez nem az a szám <#confused>de neked is köszi <#wave>

kutijani
#42561
Az elöbb hülyeségrt irtam!

Örülök hogy tetszett!!<#taps><#taps><#integet2>

kutijani
#42560
Kár! <#rinya>
<#wave><#wave>

#42559
Nekem tetszet ez a szám!!!!
Breki33
#42558
hm és még jók a rapidshare-s linkek is P
kutijani
#42557
Katt !<#wave>

Breki33
#42556
jó anyag

#18316
#5956
#3562

látom újra seedelik ha vkinek még nincs meg érdemes leszedni
Breki33
#42555
ja sokszor fejjel megy a falnak, de sokszor inkább átugorja
kutijani
#42554
hát ja <#pias><#pias><#wave>

#42553
hello!

kitt-katt
<#nevetes1><#pias><#crazya>
Szuszidi
#42552
Mért nem szóltál segítettünk volna inni, jókat enni! <#mf2>

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

kutijani
#42551
<#wave>

#42550
És neked is köszönöm! Egyedül 'ünnepeltem', de sikeres volt<#pias><#pias><#eljen>

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

#42549
Köszönöm neked is, és bizony ám, én kos vagyok! És borzasztó természete van ezeknek az 'állatoknak'! Mármint a kosoknak<#hehe>

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

#42548
Üdvözlet mindenkinek!
Köszi szépen!

Olyan nincs a világon, ami nem sörnyitó!

kutijani
#42547
Sajnos én nem találom de ha vársz valakinek biztos megvan!<#integet2>

kutijani
#42546
M7<#taps>

AlterEgo5561
#42545
Ezt a zenét az indexes italo fórumon már kereste egy szigar nevû nick.

AlterEgo5561
#42544
Die Politiker - Po-Po-Politiker

kutijani
#42543
Nem tudom ki emlékezik rájuk de nekem az egyik kedvenc csapatom!!

M7

#42542
Nagyon köszi, van türelmem 😊Amúgy 80-as évek mániás vagyok, nemrég szedtem le az absolute music 53db lemezét 😊De ez a politik, <#fejvakaras> ezt meglepinek akarom valakinek, és bogarászok ezeken az oldalakon is, amit itt találok linkeket.

Szuszidi
#42541
Fent van az FTPn 90es évek vegyes vágott.txt ezt keressétek!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

kutijani
#42540
Ihaj--csuhaj most találtam!!!!!!!!!!!!!!!Topsite!<#taps>

kutijani
#42539
Igaz nem magyar de 80' dolgokbol lehet válogatni<#taps>

Itten !<#nevetes1>

kutijani
#42538
Nekem is ismerös.
hirtelen nem tudom hova tenni,,de meg lessz!!!<#integet2>

kutijani
#42537
Igen-igen Érdekel-érdekel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kéremszépen a címet.
<#worship><#worship><#worship><#integet2>

#42536
Tudom, nem kéne itt kérdezni, bocsánat érte, de látom ti itt annyi zenét ismertek a 80-as évekbõl. Nagyon keresek egy számot, sehol se akadtam a nyomára, annyit tudok, hogy valami politik politik, vagy politics politics refrénje van. Köszi, és bocsi.

Szuszidi
#42535
Csak kérdezem mert ezeket leltem!
Soho Party - Best Of Collection 1993-98 Filesize : 98,4 Mb Bitrate : 256 Kb/s, Carpe Diem - Élj a mának - 1994 Filesize : 99,9 + 4 Mb Bitrate : 256 Kb/s, DJ Bobo : World in Motion - 1996 Filesize : 99,9 + 28,5 Mb Bitrate : 320 Kb/s, Dr.Alban - Look Who's Talking - 1994 Filesize : 96,4 Mb Bitrate : 256 Kb/s, Haddaway - The Album - 1993 Filesize : 82,7 Mb
Bitrate : VBR, 4F Club - Fórefkláb - 1996 Filesize : 99,9 Mb + 2,52 Mb
Bitrate : 320 kb/s, Ace of Base - The Bridge - 1995 Filesize : 99,9 + 45 Mb Bitrate : 320 Kb/s, Ace of Base - Flowers - 1998 Filesize : 99,9 + 13 Mb Bitrate : 320 Kb/s, Masterboy - Different Dreams - 1994 Filesize : 93,5 Mb Bitrate : VBR, Scooter : ... And the Beat Goes on - 1995 Filesize : 99,9 + 54,2 Mb Bitrate : 320 Kb/s, Capella - U Got To Know - 1994 Filesize : 99,9 + 11,1 Mb Bitrate : 256 Kb/s, Brooklyn Bounce : The Beginning - 1997 Filesize : 99,9 + 74,5 Mb Bitrate : 320 Kb/s, Brooklyn Bounce : The Second Attack - 1997, s még egy csomó 90 es évek zenéit ha valakit érdekel megy fel az FTPre de jelezzétek!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

kutijani
#42534
Küldöm mindenkinek hogy Tuti jó hangulat legyen itt!!!!!!


Mulassunk!!!

<#taps><#taps><#taps><#integet2><#wave>

kutijani
#42533
Visszaolvasgatva látom voltak problémák de ez a mmult!!

Én is kaptam értesítést új oldalaklor.

Hát végignézve nekem ez jön be !!

Régen nagy volt------->Újra nagy lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!

Amit nudok segítek!

<#taps><#taps><#taps>

carterx
#42532
hallod Breki,ez az életbe le nem jön <#csodalk>

carterx
#42531
olvasgatom,köszönöm a tippeket.

carterx
#42530
Köszi jani !!