A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#52283
Szia Wescone!
Nekem a kedvencem a The Model, a Men Machine albumról!B oldal, elsõ szám. Kazin megvan,eredeti Yugoton, de talán a cd-wav jobb lenne. Elõre is köszi!

zsoltford
#52282
kiváló muzsika!!!
én magam is nagy kedvelõje vagyok fancy-nek, de igazából 5-6-dik album után következõk valahogy nekem már nem az igazi...
de hasonlóképp vélekedem bohlenrõl is az elsõ 3 blue system album kivállõra sikeredett aztán valahogy nekem laposodott...
de mindkettõjüktõl sok-sok kedvencem van!!!

mflex
#52281
Hali!

Egy kedvencem a "sok" közül. Az érdekessége, hogy a számot Fancy készítette,de semmi nem utal rá hangzásban,pedig több szám is hasonlít Fancy stílusára,ami az õ keze alatt "kreálódott" és pont ez benne a jó,maga szám hatalmas italodisco,de ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem Fancy zenéjét.
Egyáltalán nem. Õ "fõnõk" ebben a mûfajban,de ha már sok embernek segített,akkor a zene ne hasonlítson rá,mint pl: Grant Miller vagy éppen Mozzart stb..
Na ez pont egy olyan,semmi Fancy-s nincs benne.

THE HURRICANES-ONLY ONE NIGHT (EXTENDED)
WAV HQ 5:55

http://mflex.extra.hu/mflex.rar

What about the forests?

#52280
Sziasztok!

Szandi elsõ albumát megosztaná velem valaki? Nagyon köszi elõre is!
Italo forever
#52279
#52278
Köszönöm!<#taps>
trexxhunter
#52277
Megamix (Long) 15:27
Megamix (Unreleased Version) 10:23
Music Factory Discography 13:01
New Mega-Mix 13:00
PET SHOP BOYS vs. MADONNA - I'm So Stupid With Stupid (Saint Ken Mash) 10:04
ELVIS PRESLEY vs. PET SHOP BOYS - Always On My Mind (Back To The Future Mix) 4:30

http://rapidshare.com/files/98844305/PET_SHOP_BOYS_-_Hitpack.RAR

Italo forever
#52276
<#eljen> Ok, amikor lesz idõd majd feldobod!<#wave>

Wescone
#52275
Meg van.
Nem tudom mikor de felkerül majd.

In Lak\'ech Ala K\'in

#52274
Pet Shop Boys - Always On My Mind (Extended Dance Mix)
Pet Shop Boys - Domino Dancing (Disco Mix) 1988
Pet Shop Boys - It's A Sin (Disco Mix)
Pet Shop Boys - Pet Shop Boys (The Dance Mix) (Mar 88 Mixes 2)
Pet Shop Boys - This Is The Pet Shop Boys Medley
Ezeket keresném! kösz
Italo forever
#52273
Szia!

Engem a "The Mix" album érdekelne!<#worship>

Wescone
#52272
Hi All!
Van nálam 10 db. eredeti Kraftwerk CD, még a dobozuk is karcmentes. Ha van valakinek igénye valamilyen számra róluk, most jelezze mert én nagy valószinüséggel csak válogatni fogok roluk. <#felkialtas>

In Lak\'ech Ala K\'in

trexxhunter
#52271
where is it katalógussal készitett állományt tok küldeni (ha kell)

bigivan
#52270
Köszi a választ, közben már megoldottam a problémát !

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

#52269
Oppá bocsi,elírtam a neved!
#52268
Kedves Traxxhunter!Igen,ezt kerestem,köszi szépen!Hát mi tagadás,megnézném 1x a zenetáradat!:-)
trexxhunter
#52267
szépjóestét!
ránéznétek erre, kiféle miféle zene lehet ez?

Breki33
#52266
ha rádugod nem ismeri fel a számítógép automatikusan meghajtóként?

Ez megint nagyon általános, mert pl lehet -nekem ilyen lajátszóm van- hogy külön memóriakártya helyezhetõ bele amire simán tudok külön másolni de ez már más téma

nehéz így általánosan tanácsot adni deha nem ismeri fel akkor vszínûleg adtak hozzá drivert vagy másolóprogit.

Pontos típus ismereretében ezeknek utánna lehet nézni.
bigivan
#52265
Szevasztok Tagok !
OFF lesz megint !
A következõ a problémám: itt áll mellettem a keresztgyermekem, aki leányzó és már 10 esztendös. Adott nekem egy mp4-es lejátszót, egy 4 gigásat, hogy tegyem tele 80-as évekbéli zenékkel, mert kíváncsi rá, hogy a nagybátyja milyen zenékre ropta usqe 25 évvel ezelõtt? Az a bánatom, hogy fogalmam sincsen, hogyan kell ezt a nehéz kérdést megoldani ?! Hogyan lehet a HD-rõl az mp4-re átjuttatni az mp3-as fájlokat? Ok, hogy usb-n keresztül, de hogyan ? Nekem Vista op-m van !
Kéne némi segítség, mert itt égek a gyerek elõtt, hogy nem tudom, hogyan kell ?!
<#violent><#gun>
Köszi !!!
Off vége !!!

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

trexxhunter
#52264
köszi kaposi kolléga! de azért ne add föl ilyen egyszerûen! <#wave>

trexxhunter
#52263
esetleg erre gondoltál?
Debut De Soiree - Nuit De Folie

kaposi1
#52262
Szia!
Tegnap este már én is kerestem amikor szó volt róla.
Egyenlõre semmi.<#fejvakaras><#nemtudom>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#52261
sziasztok¢¢segitséget kérnék.88-körül volt 1francia zene,ha jól tudom 2pasi énekelte.nagyon sokat ment akkoriban ez a szám.valami doktort is elegetnek benne.ga vki sejti,mi lehet,megkérem,szóljon.köszi
zsoltford
#52260
jó estét tagok, engem is érdekelne...

trexxhunter
#52259
sziasztok! ezt keresem! ha valakinek megvan tolja föl legyenszíves valhová:

köszi!

#52258
Köszi ,nekem is hiányzott.
#52257
Köszi.
computerguru
#52256
Sziasztok mindenkinek!Egy nagyon ritka számot keresek,a kazettáimon bukkantam rá,csak egy kicsit sz... szól,de ha ismeri valaki,megköszönném,ha felrakná,a felvétel:RADIO 2000:Shadows Mix,vagy Medley,pontosan nem tudom,Kb:olyan 81,83-as felvétel lehet,köszönöm!<#integet2>Keresem még multkorról,a SCALA albumát és Federico and Marrakesh Orchestra lemezét,semmi hir róla???<#rinya>

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

mflex
#52255
Köszi😊

What about the forests?

#52254
Nagyon megköszönném, ha valak kisegitene a Bad Boys Blue új albumával Heart& Soul
AlterEgo5561
#52253
Ami eddig sikerült: a Chillzone 03 c. albumon van ez a zene (+ még más is tõle is)

AlterEgo5561
#52252
Sajnos nincs meg, de a lepény hal meg utóljára... 😊 Rákeresünk, hátha

mflex
#52251
Szóval amit keresek:


SASCHA BOROVCANIN - NIGHT SCENE

Ez a zenéje a billiárdos videónak,egy Amerikai fórumon tudtam meg végülis az elõadót és a számcímet.
Sosem hallottam róla baxki😊

Alterego cimbi neked mi a véleményed,csak azért kérdezem ,mert tudom hatalmas a gyûjteményed.
Hallotál-e róla? megvan-e? stb faxom kivan mindig olyan zenét hajtok ami ritka 😄DDD

What about the forests?

JoeFromHun
#52250
The Twins - 12'' Classics And Rare Tracks

Artist:The Twins
Title of Album:12'' Classics And Rare Tracks
Year Of Release:2006
Genre😄ance / 80s
Quality/Bitrate: mp3 / 192Kbps
Total Time:02:20:50
Total Size:199 MB



Tracklist
------------

CD1

01 - The Desert Place 6:04
02 - Face To Face - Heart To Heart 5:03
03 - I'm Staying Alive 5:19
04 - Birds And Dogs 5:01
05 - Not The Loving Kind 7:01
06 - Ballet Dancer 4:53
07 - Love System 6:35
08 - The Game Of Chance 6:59
09 - Deep Within My Heart 5:08
10 - Love In The Dark 5:52
11 - Facts Of Love 6:22
12 - I Need You 8:11

CD2

01 - Ballet Dancer (Latino-Dance-Mix) 6:22
02 - Not The Loving Kind (Club Remix) 6:36
03 - Tonight (Club Mix) 6:33
04 - Love Is Blind (Club Mix) 6:31
05 - Twins Mega Mix Plus 10:53
06 - Time Will Tell (Extended Version) 5:07
07 - Wheels On Fire 4:36
09 - Going Through The Motions 5:47
10 - A Little More Alive (Live Version) 4:31
11 - The Loving Dub 6:28
12 - The Ballet Rap 4:48


CD1
CD2

Alplap:GA-890 GPA UD3H Rev2.1 - CPU:PhenomIIX2 555BE 3.2GHz - Táp:Corsair VX-450 450W- RAM:16GB Kingstone DDR3 QKIT 1600MHz- Ház:Chieftec Bravo - OS:W7(x64)/Ubi12.04LTS- HDD:3x WDBlack 2TB

Wescone
#52249
Csak nem Jean-Michel Jarre-rol van szó itten??? <#lookaround>

In Lak\'ech Ala K\'in

#52248
Fiúk, Shiny Toy Guns albumot keresek.

#52247
Sziasztok!

Mintha egyszer valaki keresett volna Luv-ot. Most találtam a linket (nem tudom, hogy mûködik-e):



Artist:Luv
Title of Album:You're The Greatest LUVer (Best Of)
Year Of Release:1994
Genre😄isco / Oldies
Quality/Bitrate: mp3 / 320Kbps
Total Time:01:06:36
Total Size:140 MB












Tracklist
------------

01 - You're The Greatest Lover 2:52
02 - Casanova 3:47
03 - U.O. Me 2:55
04 - My Number One 3:11
05 - Shoes Off (Boots On) 3:07
06 - Don Juanita de Carneval 3:12
07 - Trojan Horse 3:25
08 - Louis je T'adore 3:40
09 - Don't Let Me Down 2:36
10 - Eeny Meeny Miny Moe 2:59
11 - D.J. 3:21
12 - Ooh Yes, I Do 2:58
13 - Ann-Maria 4:38
14 - One More Little Kissy 3:47
15 - Tingalingaling 2:31
16 - Marcellino 3:14
17 - I Like Sugar Candy Kisses 3:34
18 - If You Love Me 2:34
19 - I.M.U.R. 3:35
20 - Luv Hitpack (Medley) 4:30

http://www.megashare.eu/engine/go.php?url=aHR0cDovL3VwbG9hZGVkLnRvLz9pZD1xY3Zxamk%3D

AlterEgo5561
#52246
Egyértelmû <#wink>

mflex
#52245
Már azt hittem JMJ , na kééész lettem volna.
nagyon nagy zene.
mindjárt nyítottam egy JMJ topikot is,mert láttam az sg-én nincs neki,pedig õ aztán megérdemli.😊)))

What about the forests?

AlterEgo5561
#52244
<#wave>

mflex
#52243
Hali!

Köszi<#integet2>

What about the forests?

AlterEgo5561
#52242
Hali Mindenkinek!

Flex! Ez Hypnotix. Ha nem tévedek a 2. albumon van ez a zene.....

mflex
#52241
hali!
ki csinálja ezt a zenét ,ami a videó alatt megy?
remélem nem JMJ,mert akkor kupán baszom magam, hogy nem ismerem😄D

What about the forests?

#52240
Köszi!
Majd átnézem õket, hátha megtalálom a keresett Friday night-ot.

Breki33
#52239
talán ha mondanál hozzászólásszámot vagy hogy ki tette fel segítene

így csak annyit tudok segíteni hogy ittis fent van
link
Wescone
#52238
A zenével nincs gond, filmben háttérzeneként megállná a helyét de a vokál förtelmes!
Egyfelöl túl van játszva az érzelgösség (mint ahogy a képen is látni), másvelöl a kiejtés katasztrófális.😞

In Lak\'ech Ala K\'in

tgolyo
#52237
Köszönöm,holnap kipróbálom.

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

mflex
#52236
Itt egy kép róla,hogy lenne jó,az aláhúzással ne törödj a safari nem érti a szót 😄



és az eredmény:




What about the forests?

tgolyo
#52235
Hát ezzel besültem.na mindegy,itt van amit megakartam osztani Veletek.
http://www.videa.hu/main.php?page=play&v=IIpSkDektjfHQpUs

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

tgolyo
#52234
Na lássuk mi lessz belõle:

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!