A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nekem a kedvencem a The Model, a Men Machine albumról!B oldal, elsõ szám. Kazin megvan,eredeti Yugoton, de talán a cd-wav jobb lenne. Elõre is köszi!
én magam is nagy kedvelõje vagyok fancy-nek, de igazából 5-6-dik album után következõk valahogy nekem már nem az igazi...
de hasonlóképp vélekedem bohlenrõl is az elsõ 3 blue system album kivállõra sikeredett aztán valahogy nekem laposodott...
de mindkettõjüktõl sok-sok kedvencem van!!!
Egy kedvencem a "sok" közül. Az érdekessége, hogy a számot Fancy készítette,de semmi nem utal rá hangzásban,pedig több szám is hasonlít Fancy stílusára,ami az õ keze alatt "kreálódott" és pont ez benne a jó,maga szám hatalmas italodisco,de ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem Fancy zenéjét.
Egyáltalán nem. Õ "fõnõk" ebben a mûfajban,de ha már sok embernek segített,akkor a zene ne hasonlítson rá,mint pl: Grant Miller vagy éppen Mozzart stb..
Na ez pont egy olyan,semmi Fancy-s nincs benne.
THE HURRICANES-ONLY ONE NIGHT (EXTENDED)
WAV HQ 5:55
http://mflex.extra.hu/mflex.rar
What about the forests?
Szandi elsõ albumát megosztaná velem valaki? Nagyon köszi elõre is!
Megamix (Unreleased Version) 10:23
Music Factory Discography 13:01
New Mega-Mix 13:00
PET SHOP BOYS vs. MADONNA - I'm So Stupid With Stupid (Saint Ken Mash) 10:04
ELVIS PRESLEY vs. PET SHOP BOYS - Always On My Mind (Back To The Future Mix) 4:30
http://rapidshare.com/files/98844305/PET_SHOP_BOYS_-_Hitpack.RAR
Pet Shop Boys - Domino Dancing (Disco Mix) 1988
Pet Shop Boys - It's A Sin (Disco Mix)
Pet Shop Boys - Pet Shop Boys (The Dance Mix) (Mar 88 Mixes 2)
Pet Shop Boys - This Is The Pet Shop Boys Medley
Ezeket keresném! kösz
Van nálam 10 db. eredeti Kraftwerk CD, még a dobozuk is karcmentes. Ha van valakinek igénye valamilyen számra róluk, most jelezze mert én nagy valószinüséggel csak válogatni fogok roluk. <#felkialtas>#felkialtas>
In Lak\'ech Ala K\'in
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
ránéznétek erre, kiféle miféle zene lehet ez?
Ez megint nagyon általános, mert pl lehet -nekem ilyen lajátszóm van- hogy külön memóriakártya helyezhetõ bele amire simán tudok külön másolni de ez már más téma
nehéz így általánosan tanácsot adni deha nem ismeri fel akkor vszínûleg adtak hozzá drivert vagy másolóprogit.
Pontos típus ismereretében ezeknek utánna lehet nézni.
OFF lesz megint !
A következõ a problémám: itt áll mellettem a keresztgyermekem, aki leányzó és már 10 esztendös. Adott nekem egy mp4-es lejátszót, egy 4 gigásat, hogy tegyem tele 80-as évekbéli zenékkel, mert kíváncsi rá, hogy a nagybátyja milyen zenékre ropta usqe 25 évvel ezelõtt? Az a bánatom, hogy fogalmam sincsen, hogyan kell ezt a nehéz kérdést megoldani ?! Hogyan lehet a HD-rõl az mp4-re átjuttatni az mp3-as fájlokat? Ok, hogy usb-n keresztül, de hogyan ? Nekem Vista op-m van !
Kéne némi segítség, mert itt égek a gyerek elõtt, hogy nem tudom, hogyan kell ?!
<#violent>#violent><#gun>#gun>
Köszi !!!
Off vége !!!
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Debut De Soiree - Nuit De Folie
Tegnap este már én is kerestem amikor szó volt róla.
Egyenlõre semmi.<#fejvakaras>#fejvakaras><#nemtudom>#nemtudom>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
SASCHA BOROVCANIN - NIGHT SCENE
Ez a zenéje a billiárdos videónak,egy Amerikai fórumon tudtam meg végülis az elõadót és a számcímet.
Sosem hallottam róla baxki😊
Alterego cimbi neked mi a véleményed,csak azért kérdezem ,mert tudom hatalmas a gyûjteményed.
Hallotál-e róla? megvan-e? stb faxom kivan mindig olyan zenét hajtok ami ritka 😄DDD
What about the forests?
Artist:The Twins
Title of Album:12'' Classics And Rare Tracks
Year Of Release:2006
Genre😄ance / 80s
Quality/Bitrate: mp3 / 192Kbps
Total Time:02:20:50
Total Size:199 MB
Tracklist
------------
CD1
01 - The Desert Place 6:04
02 - Face To Face - Heart To Heart 5:03
03 - I'm Staying Alive 5:19
04 - Birds And Dogs 5:01
05 - Not The Loving Kind 7:01
06 - Ballet Dancer 4:53
07 - Love System 6:35
08 - The Game Of Chance 6:59
09 - Deep Within My Heart 5:08
10 - Love In The Dark 5:52
11 - Facts Of Love 6:22
12 - I Need You 8:11
CD2
01 - Ballet Dancer (Latino-Dance-Mix) 6:22
02 - Not The Loving Kind (Club Remix) 6:36
03 - Tonight (Club Mix) 6:33
04 - Love Is Blind (Club Mix) 6:31
05 - Twins Mega Mix Plus 10:53
06 - Time Will Tell (Extended Version) 5:07
07 - Wheels On Fire 4:36
09 - Going Through The Motions 5:47
10 - A Little More Alive (Live Version) 4:31
11 - The Loving Dub 6:28
12 - The Ballet Rap 4:48
CD1
CD2
Alplap:GA-890 GPA UD3H Rev2.1 - CPU:PhenomIIX2 555BE 3.2GHz - Táp:Corsair VX-450 450W- RAM:16GB Kingstone DDR3 QKIT 1600MHz- Ház:Chieftec Bravo - OS:W7(x64)/Ubi12.04LTS- HDD:3x WDBlack 2TB
In Lak\'ech Ala K\'in
Mintha egyszer valaki keresett volna Luv-ot. Most találtam a linket (nem tudom, hogy mûködik-e):
Artist:Luv
Title of Album:You're The Greatest LUVer (Best Of)
Year Of Release:1994
Genre😄isco / Oldies
Quality/Bitrate: mp3 / 320Kbps
Total Time:01:06:36
Total Size:140 MB
Tracklist
------------
01 - You're The Greatest Lover 2:52
02 - Casanova 3:47
03 - U.O. Me 2:55
04 - My Number One 3:11
05 - Shoes Off (Boots On) 3:07
06 - Don Juanita de Carneval 3:12
07 - Trojan Horse 3:25
08 - Louis je T'adore 3:40
09 - Don't Let Me Down 2:36
10 - Eeny Meeny Miny Moe 2:59
11 - D.J. 3:21
12 - Ooh Yes, I Do 2:58
13 - Ann-Maria 4:38
14 - One More Little Kissy 3:47
15 - Tingalingaling 2:31
16 - Marcellino 3:14
17 - I Like Sugar Candy Kisses 3:34
18 - If You Love Me 2:34
19 - I.M.U.R. 3:35
20 - Luv Hitpack (Medley) 4:30
http://www.megashare.eu/engine/go.php?url=aHR0cDovL3VwbG9hZGVkLnRvLz9pZD1xY3Zxamk%3D
nagyon nagy zene.
mindjárt nyítottam egy JMJ topikot is,mert láttam az sg-én nincs neki,pedig õ aztán megérdemli.😊)))
What about the forests?
ki csinálja ezt a zenét ,ami a videó alatt megy?
remélem nem JMJ,mert akkor kupán baszom magam, hogy nem ismerem😄D
What about the forests?
Majd átnézem õket, hátha megtalálom a keresett Friday night-ot.
így csak annyit tudok segíteni hogy ittis fent van
link
Egyfelöl túl van játszva az érzelgösség (mint ahogy a képen is látni), másvelöl a kiejtés katasztrófális.😞
In Lak\'ech Ala K\'in
és az eredmény:
What about the forests?
http://www.videa.hu/main.php?page=play&v=IIpSkDektjfHQpUs
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!