A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bakterzoli
#54237
Dave Stewart and Candy Dulfer - Lily was here (320)
Download

shirak
#54236
még annyit, hogy mikor media player-el akartam megnyitni, el akart inditani egy ...mp3.exe nevû alkalmazást.
lehet, hogy kukacos a cucc

Play it loud!!

mflex
#54235
Ennyit a speedyrõl...20m (chello gold) nettel.


What about the forests?

shirak
#54234
egy halvány tipp<#wilting>

valószinû, hogy a fájl "DRM védett".
keress egy progit a neten ami DRM védett formátumból "védetlen" formátumba tud konvertálni, van elég ilyen.
szólj ha ez volt a bibi<#vigyor>

Play it loud!!

mflex
#54233
Szép gyûjtemény...

What about the forests?

mflex
#54232
Én megértem, ha te a speedy-t favorizálod,de..

1.Mint írtam rapid premiumos vagyok.
2.A feltöltéseim örökösek.
3.A speedy 2-3 hét után törli a fájlt.
4.A rapid feltöltésért (letöltésért) premium pontok járnak,amit ugyanúgy be tudunk majd váltani újabb acc-ra.
5.Premiumosként a rapid mindig(teila sonera) teljes sávszélet biztosít a le és feltöltéseknek.
6.Elég sok anyagot megosztottam itt ami a saját fórumomra lett feltöltve, most vagy letöltöd, vagy kivárod, vagy nem szeded le,vagy elõfizetsz rá és nem lesz többé ilyen gondod.
7.Nem fogok "mirror"-ban feltöltögetni semmit.

Ez is csak egy " In my humble opinion" (szvsz)..

Üdv

What about the forests?

#54231
Sziasztok !
Szeretném kérni ha valakinek meglenne az ELECTRONICAS lemeze
Nagyon sürgösen kéne mert a kislányomnak nemsokára lesz a szülinapja és neki szeretném !
Nagyon szépen köszönöm a segítséget !
#54230
OFF,,!!!

Csak egy megjegyzés.
Inkább 3-om spedy mint egy rapid.

Bocsi!

Ez egyéni vélemény.
#54229
Sziasztok!
Nincs meg valakinek a "Dave Stewart and Candy Dulfer - Lily was here "
legalább 320-ban? Elõre is köszi!

#54228
Köszi!!!!!

De akkor valahogy találjunk megoldást,
a 15-30MB filékre.

Van akinek gondot okoz 30Mb feltolása ,
letöltése.

Pl:200 le 25 fel.mb

Köszi megértésed.
#54227
Hát IGEN! <#vigyor2>

...de mielött rózsaszínre nyalnánk valaki seggét, jó tudni, ki kicsoda a buliban. Magam a szerzõt, tartom nagyra, az elõadó, egy egyszer elsütött arc, több nagy dobása kutatásaim során, nem nagyon volt... Én részembõl Giorgo a nagy arc, hiszen számtalan filmzene, és zenei produkcióban fellelhetõ a munkája, zenéje, és elhivatotsága...
Ebbõl egy kis izelitõ!!! Bár itt is látható, hogy másokkal is összehozta, eme képletet...



Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)

bakterzoli
#54226
Hát abban igazad van, hogy a Candy Dulfer inkábbb a saxit kezeli jobban, ellentétben a Sabrina mellbedobásával!<#wow1>

mflex
#54225
Szia!

Mivel premiumos vagyok a rapidot használom.

Miért nem fizetsz elõ rá? 1 évre 15 ezer forint, az szinte semmi, fõleg ha 4-5 en bent vagytok.

A feltöltéseid 25GB-ig örökösek, te döntöd el mikor törlöd, vagy teszel fel újat helyette és 50GB-t tudsz leszedni 5 nap alatt.

mivel szinte minden a rapidon, ezért aztán ez a pénz semmi ahhoz, hogy folyamatosan ,akár 20 szálon tötlts le.


What about the forests?

#54224
Szia
Ha megkérhetlek,használj,mást is.Ha lehet.

Egy fix ipés.

De a rapidnak is megvan az elõnye.
Meg a spedynek is

Ez viszont nekem is tetszik:

.Joke Hatler

köszönöm.
mflex
#54223
Azért ez kellemesebb hallgatni , de fõleg nézni 😄DDD

Sabrina nagyon szexi csaj a kurva életbe ...

mix


What about the forests?

bakterzoli
#54222
Ja a címe: Dave Stewart and Candy Dulfer - Lily was here

bakterzoli
#54221
Üdv mindenkinek!
A mai szép napra egy kis kellemes zene:

<#integet2>

mflex
#54220
egy új zene...szerintem elég jó...

Alicia Keys - No one (freddy l remix)
320k 7:07


KÓD
http://rapidshare.com/files/124400954/Alicia_Keys_-_No_one__freddy_l_remix_.rar
pass:ISD

What about the forests?

vorlon76
#54219
<#wow1>Bocsi ujra meg kell tanulnom olvasni látom hogy felraktátok.<#worship><#worship><#worship>

#54218
Szia.
Sziasztok.

Köszönetem, minden feltöltõnek!

Mert én is sokat letöltök köszönés nélkül"sajna"
De,itt, és "köszönöm"
Breki33
#54217
Breki33
#54216
Jõn valaki innen hétvégén a koncertre?

Carlos Santana lép fel a Kapcsolat koncerten

A program a Back II Black zenekar fellépésével indul. Az est fõszereplõje, a sokszoros Grammy-díjas Carlos Santana fél nyolckor lép színpadra.

Carlos Santana mexikói származású gitármûvész és a magyar Back II Black zenekar lesz a 12. T-Mobile Kapcsolat koncert sztárvendége június 28-án, szombaton Budapesten, a volt Felvonulási téren.

A 18 órakor kezdõdõ program a hagyományoknak megfelelõen ingyenes lesz, a szervezõk több százezer embert várnak Európa egyik legnagyobb zenei eseményére. A közlés szerint a színpadot a Városligeti fasor vonalában építik fel, a koncert a Mûcsarnok és a Hõsök tere felõl lesz látható. A szervezõk a Szépmûvészeti Múzeumig minõségi hangzást biztosítanak és kivetítõket is elhelyeznek.

A program a Back II Black zenekar fellépésével indul. Magyarország vezetõ funky-pop zenekara eddigi pályafutása alatt 6 albumot, 15 maxi lemezt és egy dupla CD/DVD koncertlemezt jelentetett meg. Az együttes emellett számtalan szakmai, filmzenei és közönségdíj birtokosa.


Az est fõszereplõje, a sokszoros Grammy-díjas Carlos Santana fél nyolckor lép színpadra. A mexikói származású gitárvirtuóz nem elõször koncertezik Magyarországon, a jövõ szombati lesz a tizedik itteni fellépése. Legutóbb négy éve zenélt Budapesten.

Az 1947-ben született gitárvirtuóz korai lemezei után évtizedekkel késõbb a nyolcszoros Grammy-díjas Supernatural, valamint a Shaman címû lemezekkel aratott sikereket. Zenéje nehezen kategorizálható, a blues, a rock a soul, a jazz és a folk világából építkezik.

A T-Mobile tudatta: az idei koncert újdonsága, hogy a bekapcsolt bluetooth-os készülékekre érdekes információkat tölthetnek majd le a látogatók. A koncertrõl és a hozzá kapcsolódó játékokról további információk az esemény honlapján, a http://kapcsolatkoncert.t-mobile.hu oldalon olvashatók.

A korábbi években a Kapcsolat koncertek sztárvendége volt többek között Bryan Adams, Elton John, Sting, Lionel Richie és Joe Cocker is.
DjPremier
#54215
Ez mekkora muzsika.De a 90's évek elejéröl.<#rolleyes>

Asus M3N HD/HDMI,AMD Phenom X4 9550 Quad Core 2.2Ghz,GeIL 2x2GB DDR2 1066Mhz Dual channel,Asus EN8800GT 1GB,Samsung 640GB.Thermaltake Power Station 520W

vorlon76
#54214
<#integet2>Üdv mindenkinek!
A Forró szél surda lemezt feltudnátok tölteni.
Szerintem jó kis zene és szeretném ha mglene nekem is.
Elõre is köszi!

zsoltford
#54213
üdv mindenkinek!

itt a wav


itt a wav


itt a wav

mflex
#54212

What about the forests?

#54211
a Supermax nagyon kellemes zene méltánytalanul hanyagolva. albumod nincs véletlenül? esetleg Africa?
#54210
Aki Neoton Familia számokat keres, értesítsen, tudok segiteni, van bõven😊

Eurodance Forever

#54209
Supermax - It Ain't Easy

http://www.speedyshare.com/920256848.html
mflex
#54208
kedves Mikata!

Nemsokára felrakom az összeset😊

What about the forests?

kaposi1
#54207
Én sem örülök ennek a proginak,de mivel már mindenhol próbálkozok ezt is kipróbáltam.
Köszi hogy megnéztétek.<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Szuszidi
#54206
Csatlakozom Brekihez engem is érdekelne egy kettõvel össze futottam de csak 128-ban le is szedtem de nagyón harmatos!

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

zsoltford
#54205
köszi<#worship>

zsoltford
#54204
üdv, csak nem az y-ban?

Csucsu2030
#54203
Szisztok!

Hasonló véleménnyel vagyok a LimeWire-rel kapcsolatban.
Én a múlt héten telepítettem fel,mert az egyik kollégám nagyon dicsérte.
KB. ötször töltöttem vele és ebbõl három esetbe jelzett a Smart Security és hála neki, nem kellett újrahúzni a rendszert. Úgyhogy az én szerény véleményem az hogy a LimeWire egy nagy kalap sz@r és aki még nem próbálta ki, az kerülje el nagyívbe!

<#wave>

#54202
Soha nem szerettem a LimeWire-t,mindíg jött valami vele.

#54201
Nekem ezt írja a AVG

kaposi1
#54200
Sziasztok !
Segítségre lenne szükségem.
Telepítettem a LimeWire nevü progit csak azért hogy egy számot le tudjak tölteni.
Látszólag sikerült is a dolog,de amikor al akarom indítani nem csinál semmit.
Pedig úgy néz ki hogy megvan a file mert írja a Mb hosszát is.
Most felteszem ide "a nagy semmit" hátha van itt egy guru aki tud vele kezdeni valamit.
Deborah Andries - Amore???
Légyszives nézzétek meg!<#worship><#help>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#54199
Sziasztok!
Majdnem 80-as anyag!


Amii Stewart - Knock on wood / Paradise bird
1979 | Disco | EAC-APE - 544MB | MP3(225) - 140MB



01. Knock On Wood <0:06:21.41>
02. You Really Touched My Heart <0:04:27.73>
03. Light My Fire / 137 Disco Heaven <0:08:24.34>
04. Bring It On Back To Me <0:03:54.70>
05. Closest Thing To Heaven <0:03:41.24>
06. Am I Losing You <0:03:18.00>
07. Get Your Love Back <0:03:54.36>
08. Only A Child In Your Eyes <0:02:59.53>
09. The Letter <0:06:58.78>
10. Paradise Bird <0:06:30.37>
11. He's Burglar <0:04:42.37>
12. Jealousy <0:06:41.82>
13. Right Place, Wrong Time <0:05:36.26>
14. Step Into The Love Line <0:04:51.62>
15. Paradise Found <0:02:25.20>
16. My Guy, My Girl (bonus track) <0:04:32.61>


АРЕ

http://rapidshare.com/files/117588090/AmStewA.part1.rar
http://rapidshare.com/files/117599776/AmStewA.part2.rar
http://rapidshare.com/files/117611293/AmStewA.part3.rar
http://rapidshare.com/files/117621053/AmStewA.part4.rar
http://rapidshare.com/files/117630206/AmStewA.part5.rar
http://rapidshare.com/files/117635520/AmStewA.part6.rar

МР3

http://rapidshare.com/files/117642642/AmStewA.mp3.part1.rar
http://rapidshare.com/files/117649888/AmStewA.mp3.part2.rar

Jó tültögetást!

#54198
kedves mFlex. látom hasonló a zenei ízlésük, az Ultimite Warlord címû szám nálam is elsõ számú kiemelt. 79 nyarán Lellén egy discóban hallottam elõször. ezt a verziót nem ismerem, szívesen meghallgatnám a 20-as listádat.
mflex
#54197
Marx & Spencer - Stay
wav 7:17 vinyl


KÓD
http://rapidshare.com/files/124016560/Marx___Spencer_-_Stay.rar
Pass:pornbb.extra.hu

What about the forests?

zsoltford
#54196
üdv mindenkinek!ha már kicsit surda kapcsán elszakadtunk az angolnyelvû slágerektõl, itt még egy dal:

itt a wav

DjPremier
#54195
Rendben.<#worship>

Asus M3N HD/HDMI,AMD Phenom X4 9550 Quad Core 2.2Ghz,GeIL 2x2GB DDR2 1066Mhz Dual channel,Asus EN8800GT 1GB,Samsung 640GB.Thermaltake Power Station 520W

mflex
#54194
Köszi, közben megoldódott...

What about the forests?

DjPremier
#54193
Ezek vannak meg nekem.
MODERN HUNGÁRIA-Csók x csók (1987)192Kbps
MODERN HUNGÁRIA-Szív zene szerelem (1986)256Kbps

Asus M3N HD/HDMI,AMD Phenom X4 9550 Quad Core 2.2Ghz,GeIL 2x2GB DDR2 1066Mhz Dual channel,Asus EN8800GT 1GB,Samsung 640GB.Thermaltake Power Station 520W

mflex
#54192
Hali!

Modern Hungária linkeket (album) tud valaki?

nem nekem kell, viszont 192 alatt ne legyen.

kösz

What about the forests?

Szuszidi
#54191
Ez a múltkor lemaradt a DIVINE - Hard Magic (12"Inch.) 1985
Pass: discotrax80s.blogspot.com

Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!

bigivan
#54190
Köszi, végre le tudtam horgászni !!
<#eljen><#worship><#eljen>

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

Csucsu2030
#54189
Micsoda véletlen! Nekem is megvan ugyanez a bakelit a Surdától.
De ha jól tudom,akkor jelent meg még albuma valamikor a 80-as években de az is lehet hogy tévedek.

mflex
#54188
akkor sorry...
nem direkt volt😊

What about the forests?