A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Igaz márt nem praktizálok itt ( itt se ) de ma egy hatalmas euro-disco gyüjtõ cimbim az ország másik szegletébõl erre hivta fel a figyelmem :
http://www.discogs.com/release/1160069
Lehet, hogy csak nekem nem ismerös a dolog de valahogy mégis az az érzésem hogy ez egy kezdeti szárnypróbálgatása volt a mûvésznõnek.
Ha valaki többet tud a dologról akkor ossza már meg velünk.
Ebben az esetben meghallgatás cimszó alatt beérném egy mp3-al is.
Na és akkor képekkel is illusztrálva a témát :
Mára ennyi, "linkeljetek békével".......<#wave>#wave><#wave>#wave>
www.magnokazetta.hu
(LP) Rip
256 kbps, 79 mb
List:
01. szaturnusz
02. Elfujja a szel
03. Nilusi lany
04. Feltekeny sziv
05. Hawaii nyar
06. Monte Carlo
07. Szall a leghajo
08. Tiszavirag
09. Mumia
10. Alibaba
11. Te is ugy akarod
http://rapidshare.com/files/52714113/MH86.rar
mint pl ez
viszont az angol kiejtés 0 ,italodiscot el lehet felejteni.. Fancy jobb ha meg sem hallgatja, bár kitudja 😄DD
What about the forests?
Lagziban simán elmenne, vagy a Fásy mulatóban..
Az akcentusa pedig egészen "érdekes"<#taps>#taps>
ráadásul a kommentek még biztatják is, vagy csak én kapok tõle hányingert?<#vomit>#vomit>
What about the forests?
Xtraktorom van, csak a lemezjatszo hibadzik<#szomoru1>#szomoru1>
de ugy nez ki nemsokara megoldodik az is<#wink>#wink>
Play it loud!!
De elég ám csak az az 1 szám. Ill. ha Miani-nak van még száma, akkor azok.
mar korabban is akartam irni...nekem megvan az album, vagy fel eve vettem.
sajnos egyelore nem tudom levarazsolni a lemezrol a zeneket, nincs meg hozza a technologiam.<#fejvakaras>#fejvakaras>
amint sikerul valahol bedigizni, feltolom<#vigyor>#vigyor>
Play it loud!!
Hallgasd a MegaDanceRádiót 70-80-90 évek zenéivel!
Egyébként meg dolgozok wazzeeee..pont azért van idõm ideírkálni és boldogítani téged<#nevetes1>#nevetes1>
Múltkor kértem a Miani Me Ne Andro c. számát. Közben kiderült, hogy ez a SanRemoi fesztiválon volt. Nincs meg senkinek?
Errõl az oldalról le lehet tölteni Cusco albumokat.
Jelenleg 15 db album van fennt de a minõség változó!
Csak a WAV peregjen
I’m Forever Blowing Bubbles...
Trexxhunter, ennyivel tudok hozzajarulni a kereseshez:
2=> Ross - Go Go Boy
22=> Aleph - Fly To Me
46=> Frank Duval - Living Like A Crime
47=> Giorgo Moroder - Shannon's Eyes
Tudom hogy 95-os,de nem veletlenul kertem itt.<#nevetes1>#nevetes1>
Szvsz itt nagyobb gyujtok vannak mint a masik topikban.
Nagyon szepen koszi.<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
ugyan nem a 80-as evekben keszult a zene, de itt sincs rossz helyen.
Alex Cundari ft. Brian Ice - Walking(Zumbae)
256-os
Play it loud!!
Megvan valakinek esetleg Taleesa -Burning up címü száma?
Elõre is köszi.<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Vinyl,CD & Wav (nálam ezek a nyerők) (és nálad?)
ha nekem is leborult volna az a csomó kazi anno a hátsó ülésrõl, talán én igy vágnám.<#wink>#wink><#worship>#worship>
Play it loud!!
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Csak a WAV peregjen
Nem lesznek feltöltve sehová ezek a mixek...
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Aztán meg furcsa lenne, ha én mondanám meg, hogy melyik a legjobb, ezt mindig a publikum dönti, döntötte el, bár kedvencek vannak. Mivel bulis mixeket szeretem jobban, így a klasszikus funky mixeket tartom a legjobbaknak. A listában van egy élõ mix sor is, ez egy komlet funky buli elejétõl a végéig... Elég jó buli volt... De színte az összes megtartott mixemet szeretem...
<#vigyor2>#vigyor2><#vigyor2>#vigyor2><#vigyor2>#vigyor2><#vigyor2>#vigyor2>
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Az én szar szememmel maradnak a happy órák!