A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#57893
Sziasztok!

Keresem:

Interface - Plastic Age

Tud valaki segíteni?

Elõre is köszönöm!

Amíg a Föld kerek mindig lesznek rockerek. De mivel a Föld ovális az eurodance a normális!

mflex
#57892
aki esetleg nem tuná: RIP


Divine (Harris Glenn Milstead) 1988 Marcius 7.-en 42 évesen AIDS-be
Ofra Haza (Im In Alu) 2000 Február 23.-án 40 évesen AIDS-ben (Izraelben)
Baltimora (Jimmy McShane ) 1995 Március 29-en 37 évesen AIDS-ben
Falco (Amadeus) 1998 Február 6.-án kb: 16:00 40 évesen autóbalesetbe(Dominikán)
Jermaine Stewart (I Wanna Get Lucky) 1997 Március 17-en 41 évesen
Londonboys (Harlem Desire) 1995 január 1. 2 tagja autobalesetben (Ausztria)
Rob Pilatus (Milli Vanilin) 1998 Április 2-án Drogtuladagolásban (Németországban , Franfurtban)
Scatman John 1999 december 3-án 57 évesen Tüdõrákban (Los Angelesben )
Torsten Fenslau (Culture Beat) 1993-ban Autobalesetben
Boytronic (Peter Sawatzki) 1998-ban Öngyilkosság (autobaleset következtében.. már tudta hogy rákos)
Melanie Thornton (La Bouche énekesnoje) 2001 November 24-én 34 évesen (Switzerland Bassersdorf )
Elvis Presley 1977. augusztus 16.-án Drogtuladagolásban (Memphis, Tennessee)
George Harrison 2001. 57 évesen csütörtökön 13:30-kor (Los Angelesben)
Michael Hutchence (INXS), 1997 november 22.-én rejtélyes körülmények között (öngyilkosság!?)
Freddie Mercury 1991.November 24.-én l8 óra 48 perc AIDS-ben (Londonban)
Patrick Cowley 1982 november 12-én AIDS-ben barátja lelötte!? (San Francisco , California)
John Lennon 1980 Dec 8.-án merénylet , lelötték (New Yorkaban)
Carlo Karges (Nena Band ) 50 évesen
Denniz PoP (Ace Of Base manager) 90(!) évesen 1998 Augusztus 30. 35 évesen
Joachim Witt (Boytronic) 1998-ban rákban
Andy Gibb (Bee Gees) 30 évesen Március 10 vírus okozta szívizomgyulladásban.
Dan Hartman 42 évesen AIDS-ben 1994 Március 22
Del Shannon 55 évesen 1990 Február 3 (Santa Clarita Valley, California)
Janis (Lyn) Joplins 1970 oktober 4 (heroin .. alcohol)
2001-ben 49 évesen 2001 Április 15
Aaliyah 2001 Augusztus 25.-én 22 évesen (repülõgépszerencsétlenség)
Melanie Thorntonnal (repülõgépszerencsétlenség)
Louis Potgieter (Dschinghis Khan)1993. AIDS ( Dél-Afrikában élt)
Jam Master Jay 2002.oktober 30-án Merénylet
Morrys Gibb
David Cole (C+C Music Factory) 1995
Cserháti Zsuzsa 2003
Robert Palmer 54 éves-en Szivinfarktusban Párizsban
Edwin Starr 2003. Április 2-án
Stefano Cundari Rákos daganat.
Gino Caria AIDS-ben
Claudio Cattafesta 1987-ben Daganat
Patrick Cowley és zenész társai: Musician-Producer)
Sylvester 1988 AIDS-ben December 16
Frank Loverde 1990 AIDS-ben
Marty blackman 1991 AIDS-ben
Paul Parker?? .
Peter Slaghuis, 1991. szeptember 5.en
Laura Branigan 2004augusztus 26.-án 47 évesen agyértágulat
Darrell (Dimebag) Abbott (Pantera) 2004 December 8.-án
Pásztory Zoltán, 2005 május 1. 10:43
Videokids férfi tagja 1991-ben autóbalesetben halt meg
Captain Jack (Francesco Gutierrez) 2005 10 25.-én 43 évesen Agyvérzésben
1981 Bob Marley Május 11 Betegség (Miami ,Florida )
Don Addrisi (Addrisi Brothers) 1984 11 11.-én
Ron Baker (B-H-Y) 1990 Augusztusán
Ronaldo "obie" benson (Four Tops) 2005 7 1.-én
Jim Burgess (DJ-Remixer) 1988-ban AIDS-ben
Odia Coates (Singer) 1991 5 19.-én
Ray David 2005 07 05.-én
Gregg Diamond (Musician-Producer) 1999 03 14.-én 49éves volt.
"Big" Al Downing (Singer) 2005 07 04.-én ( leukémia )
Bernard Edwards (Chic) 1996 04 18.-án (pneumonia)
Yvonne Fair (Singer) 1994 03 06.-án 51 éves volt
Marvin Gaye (Singer) 1984 04 01.-án
Maurice gibb (bee gees) 2003 01 12.-én
Shirley Goodman (Shirley & Co.) 2005 07 5.-én
Bobby "DJ" Guttadaro (DJ-Remixer) 1989 december 26.-án
Norman Harris (B-H-Y) 1987 03 21.-én
Glenn Hughes (The Village People) 2001 03 04.-én 50 évesen
Phyllis Hyman (Actress-Singer) 1995 06 30.-án 45 éves volt
Paul Jabara (Actor-Singer) 1992 szeptember 29
Izora Rhodes Armstead (Two Tons O' Fun/Weathergirls) 2004 09 16.-ám
Keith Barrow (Singer) 1983 10 22.-án (AIDS)
Jo-Carol Block (Patrick Cowley Singers-JO-LO) 2003 06 04.-én
Johnny Bristol (Singer) Died: 2004 03 21.-én 65 évesen
Jim Capaldi (Musician-Singer)2005 01 28.-án
Lyn Collins (Singer) 2005 03 13.-án
Roy Davies (Gonzalez) 1986-ban
Tyrone Davis (Singer) 2005 02 09.-én
Ronnie Dyson(Singer) 1990 11 10.-én
Eria Fachin (Singer)1996 05 09.-én
Andy Gibb (Singer) 1988 03 10.-én
Walter Gibbons (DJ-Remixer)Died 1994 09 23.-án
Gwen Guthrie (Singer)1992 02 23.-án 48 éves volt
Curtis Hairston (Singer) 1996 01 18.-én
Cleveland Horne (Fantastic Four) 200 04 12.-én
Barbara Ingram (Sweethearts Of Sigma Sound) 1994 10.-e környékén
Larry James (Fat Larry's Band)
Rick James (Musician-Singer) 2004 08 06.-án
Valerie Jones (The Jones Girls)2001 12 02.-én 45 éves volt
Eddie Kendricks(Singer 1992 10 05.-én
Larry Levan (DJ-Remixer) (Lawrence Philpot) 1992 11 08.-án 38 évesen
Herbie Mann (Musician)2003 07 01.-én
Curtis Mayfield (Musician-Singer) 1999 12 26 (cukorbeteg)
Ralph Middlebrooks (Ohio Players) 1996 10 15.-én
Jacques Morali (Producer)1991 környékén 44 évesen (AIDS).
Robert Palmer (Singer)2003 09 26.-án
Edward Patten (Gladys Knight & The Pips) Died: 2005 02 25.-én
Lawrence Payton (Four Tops) Died: 1997 06 20.-án
Jacques Fred Petrus (Producer) 1986 környékén...
Eugene Record (Singer-Chi-Lites)2005 07 22.-én
Bertram "Bert" Reid (Crown Heights Affair) 2004 12 12.-én
Steve Rubell (Studio 54 ) 1989 07 25.-én (AIDS)
Tee Scott (DJ-Remixer 1995 12 12.-én 47 évesen
Margaret Singana (Singer)2000 körül 62 évesen
Sylvester (James) (Singer) 1988 12 16.-án 41 évesen (AIDS)
Herb Jimmerson (Paradise Express) 1998 07 21.-én
Richie Kaczor (Studio 54 DJ) 1993 04.-e környékén
Ron "Have Mercy" Kersey (Trammps) 2005 01 25.-én
Frank Loverde (Singer-Loverde) 1990 12 20.-án (AIDS)
Johnny Martin (Mighty Clouds Of Joy) 1987 februárjában
Van McCoy (Musician-Producer)1979 07 06.-án 39 évesen.
Phyllis Nelson (Singer) 1998-ban
Gene Page (Musician-Singer)1998 04 28.-án
Dennis Parker (Actor-Singer) 1985 03.-a környékén (AIDS)
Brenda Payton (Brenda & The Tabulations) 1992 06 14.-én 46 évesen
Freddie Perren (Writer-Producer) Died: 2004 12 16.-án
Esther Phillips (Singer)Died: 1984 08 07.-án 48 évesen
Arthur Prysock (Musician)1997 06 21.-én
Sharon Redd (Singer-Harlettes) 1992 05 01.-én 46 évesen (AIDS)
Vicki Sue Robinson (Singer)Died: 2000 april 27.-én 45 évesen
Clarence Satchell (Ohio Players) 1995 12 30.-án
Bebu Silvetti (Musician-Producer)2003 Julius 25.-én 59 évesen (phenumonia)
Edmund Sylvers (Sylvers) 2004 03 11.-én 47 évesen
Johnnie Taylor (SingerDied 2000 05 31.-én 62évesen .(Dallas, Texas)
Tasha Thomas (Actress-Singer) 1984 11 .. környékén 33 évesen
Ron Townson (5th Dimenson)2001 08 02.-án
Luther Vandross (Singer) 2005 julius 1.-én
Delores Warren (Alton McClain & Destiny) 1985 02 22.-én
Grover Washington Jr. (Musician)1999 12 17.-én
Barry White (Musician-Conducter-Singer) 2003 07 04.-én
Phillipe Wynne (Spinners) 1987 07 14.-én
Roy Thode (DJ-Remixer) 1982 01 27.-én
Domenic Troiano (Guitarist-Singer) 2005 05 25.-én
Doreen Waddell (Soul To Soul)) 2002 03 01.-én
Lalomie Washburn (Singer)2004 09 18.-án
Mary Wells (Singer)1992 07 26.-án
John Whitehead (McFadden & Whitehead)2004 05 12.-én
Karen Young (Singer) 1991 01 26.-án 39 évesen

What about the forests?

Dióka
#57891
<#worship><#wave>

coldseed
#57890
Rendben. Vettem az adást.<#integet2>

\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER

Dióka
#57889
Köszike a pozitív reagálást, hallgasd meg, aztán majd eldöntöd, mire érdemes, én csak kiwibõl belehallgattam, miattam ne töltsd fel újra. max. ha valakinek tényleg kell is.<#kacsint><#wave>

Dióka
#57888
akkor rosszul sejtettem!<#vigyor>
a minõséggel semmi gond, szép, csupán egy apró jószándékú javaslat, ha az idõd engedi, hass oda, hogy a konvertálás beállításainál az mp3 ne 48000Hz-en legyen (már ha audio-CD forrásról csinálod), hanem 44100-on,mert azzal a minõség egyáltalán nem romlik,hisz ez a CÉDÉ eredeti "minõsége" is, így a 48kHz a gyakorlatban minden szempontból felesleges, szerencsére mp3-ban ez nem befolyásolja a méretet, nem úgy, ha ugyanez wav-ban lenne.

bigivan
#57887
Köszi az infot! Nem töltöttem le, ha nem jó majd felteszem mégegyszer,talán ma még lesz rá idõm.
Egyébként amit vinyl alatt jegyzek, az mind lemezrõl ment, az összes a tulajdonomban van, de a múlt héten is volt egy szar, a Loreen a Sandrától, ezt Mflex reklamálta, de ott sajna a lemez minõsége (Gütersloch, Germany) olyan szutyok. Itt a lemez remek, nem tudom milyen a felvétel, majd meghallgatom !

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

Szkíta71
#57886
coldseed
#57885
ImTOO CD Ripper-rel.

\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER

Dióka
#57884
hát igen, nagyon szomcsi voltam, amikor meghallottam a hírt anno.de hát ez így volt minden népszerû elõadó halálhíre hallattán.sok nevet lehetne összeírni sajnos.és ez csak bõvülni fog....

Dióka
#57883
jól sejtem,hogy ezt az Easy CD Ex-el csináltad?

bigivan
#57882
Szomorú évforduló volt néhány napja, de senki nem emlékezett meg róla, így én most megteszem. 1996 január 21.-én elhaláloztak Edem és Dennis urak, akik éppen Ausztriában voltak sielni, és egy bebaszott svájci köcsög beléjük robbantott autóval. Sajnos, mindketten odavesztek. Ezzel zárult az egyik legnagyobb zenei kedvencem pályafutása a kommersz zenék közül, ilyen szomorú vége lett a LONDON BOYS-nak !!! Hej, pedig a Requiem, a London nights vagy a Harlem desire mekkora baxott nagy zenék a mai napig. Ahol a 80-as évek zenéi szólnak és ahol jó, remek bulit akarnak csinálni, ott ezek a zenék kötelezõ darabok!
Legyen nekik könnyû a föld !!

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

Dióka
#57881
szia bigivan bácsi!

értékelek mindenkit,aki viszonylagos minõséget hoz-szerez-átlinkel (a végeredmény szempontjából nekem mindegy, örömmel veszem, ha tetszik valami és esetleg még nincs meg jobb minõségben,ami sajnos egyre ritkább), Te mindig kiteszel magadért és nem aprózod el, amit nagyra becsülök, de "feláll a szõr a hátamon" effektet érzek, ha a vinyl vagy/meg a wav kifejezések szerepelnek és ennek ellenére borzalmas minõséget kapok egy feleslegesen óriás fájlban. sajnos ez nagyon tré. (ezzel persze nem akarom kedved szegni, de gondolom füled neked is van, 128-ban is sok lett volna)

coldseed
#57880

\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER

bigivan
#57879
1986-ból

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

bigivan
#57878
Itt meg egy Kiss-reinkarnáció, italos köntösbe bujtatva!

The Nasty Boys - I was made for loving you

vinyl, wav,7:41

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

bigivan
#57877
Már nekem is mûködik !! OK!
Köszi ...

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

tgolyo
#57876
Hali! nekem mûkszik az IE-vel is.

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

coldseed
#57875
Egy kis Level 42-t hoztam:

Track List:
1. Love Games
2. The Chinese Way
3. The Sun Goes Down (Living It Up)
4. Micro Kid
5. Hot Water
6. The Chant Has Begun
7. Something About You
8. Leaving Me Now
9. Lessons in Love
10. Running in the Family
11. To Be With You Again
12. It's Over
13. Children Say
14. Heaven in My Hands
15. Take a Look
16. Tracie
17. Guaranteed
18. Forever Now
19. The Sun Goes Down (Living It Up)Feat Omar
kattintok (mp3/320/saját rip)

\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER

coldseed
#57874
Köszöntem a midnájt lédit.

\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER

bigivan
#57873
Nekem annyit ír, hogy az "Internet explorer nem tudja megjeleníteni a weblapot."

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

IMYke2.0.0.0
#57872
<Érdedklõdés: miért ez a jelszavasdi?>


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

tgolyo
#57871
Sziasztok!
ismét hoztam néktek egy bakelitet.Ha azt mondom néktek:Frank Farian?...
A BoneyM biztosan beugrik.és ha:Frank Farian corporation? Liz Mitchell , Reggie Tsiboe , School-Rebels , Force Majeur stb. inkább vágjunk bele.
Paul Simon Frank Farian corporation feat.Reggie Tsiboe - Mother and Child Reunion.
Itt nyomni.
ami kell még: a nevem kisbetûvel <#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2>

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

bigivan
#57870
S akkor itt egy klasszikus, pontosan 1983-ból. Hangulatában és zenei kvalitásában csakis a Mezzoforte Gardenpartyjához fogható, de talán nem annyira agyonjátszott, instrumentális darab.

Beautiful Ballet - Energy

vinyl, wav, 5:34

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

bigivan
#57869
Értem amit mondasz, éppen ezért a szerzõt, és persze elõadót nem értem, miért járul hozzá az effajta feldolgozásokhoz, amik, sztem, teljesen megváltoztatják a zene hangulatát, az általa keltett érzelmeket, hangulatot, vagyis mindent! Nem vagyok ellenére a feldolgozásoknak, pár hete beszélgettünk itt róla, talán Veled is,de sztem ez itt már túl van technósítva. Vagy egyszerûen ellopják a témákat, az is lehetséges! Ami egyszer már jó volt, jó lesz mégegyszer is. Lopni csak a legjobbaktól érdemes.
<#falbav> <#vigyor1> <#eplus2>

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

mflex
#57868
talán valaki kommentálja is, idáig 24-en szedték le...
Az eredeti Vangelis-t nem is lehet überelni, nem is ez volt a célja...

What about the forests?

bigivan
#57867
Ami a Vangelis zenéjében eredeti volt és tetszett, ebbõl azt mind kimetélték, kiherélték a zenét. Mondom, sztem ez tré! Tetszik valakinek?

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

bigivan
#57866
Sztem ez egyszerûen, nincs rá jobb szavam, szemét.

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

tgolyo
#57865
Hi All!

Sg Version
ami kell hozzá:nevem kis betûvel

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#57864
Sziasztok!Régóta keresem,hátha valakinek megvan,nagyon megköszönném:Synthi & Gert - ghostman,sister Susie' s synthesizer címü zenéket!
#57863
Egy kis italo ritkaság:http://rapidshare.com/files/192006833/Taracco_-_Sultana__Special_Long_Version_.mp3
mflex
#57862
Galaxy Hunter-We came from space
wav 5:11

pass:isdmusic.com



Download

What about the forests?

mflex
#57861
Akkor itt van egy Vangelis feldolgozás a mai dance italo hangzásvilágból:

X-ANDER-PULSTAR
1411K AIFF 5:53
pass:isdmusic.com


Download

What about the forests?

mflex
#57860
meglesem....

What about the forests?

IMYke2.0.0.0
#57859
Nagyon-nagyon kellemes zene!
Fordítás alatt tuti hallgatgatni fogom!
Köszönöm szépen!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#57858
48 perc múlva véleményezek 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#57857
Tegnap fordítás közben bekapcsoltam a TV-t a PC-men, hogy ne csöndben gépeljek <általában progressive trance vagy instrumentális / szinti pop zene mellett fordítok>... a TV- lenyomtam kicsi méretre és csak néha oda-odafigyeltem.
Az "Egy szoknya egy nadrág" ment.
Na, abban hallottam egy valami iszonyat ocsmány, vérlázítóan szar feldolgozását ennek a számnak.
Fejbelõném azt a csapatot/énekest, aki csinálta!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

bigivan
#57856
Basszus, elcsesztem, minden jó, csak a cím nem. Helyesen:

Gandalf - The fruitful gardens

vinyl, wav, 6:25

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

coldseed
#57855

\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER

bigivan
#57854
Szevasztok Tagok !
Volt némi szabadidõm, megint feltoltam egy zenét. Ez fõleg azoknak szól, akik szeretik a klasszikus, kompromisszummentes, magyarul nem elkommerszianizálódott space-zenét.Hallgassátok meg, nem mindennapos utazásra hívok mindenkit !!!

Gandalf - Foreign landscape

vinyl, wav, 8:51
Egy két sercenés ugyan fellelhetõ benne, 1980-as, sokat játszott lemez, de jó a minõség !!

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

IMYke2.0.0.0
#57853
A Donnie Darko-t a Filmklubos kollégám/barátom vetítte az egyetemi kollégiumban - s bár kismillióan látták már addig is - "teltház" volt.
PC + Sharp projector + hatalmas fehér fal + 5.1 hangfal szett = s ott dübörgött minden soundtrack...
A filmet KÖTELEZÕVÉ tenném minden filmesztétának, és filmrajongónak.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

coldseed
#57852
Szép napot mindenkinek!
Koromnál a fogva a 80-as éveket fel kellett fedeznem, mert megélni gyerekfejjel "sikerült" csak.
Amikor 2001-ben láttam a Donnie Darko címû filmet, nemcsak a film, de a filmzene hangulata is a mai napig mélyen bennem van.
Ekkor fedeztem fel magamnak igazán az Echo & Bunnymen zenekart.
A "Killing Moon" zeneileg és szövegileg is zseniális. Nagyon passzolt a filmhez.
A Killing Moon egy 2005-ös londoni koncertfelvételen (192)
Info a zenekarról (angol)
Donnie Darko filmajánló

\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER

kaposi1
#57851
Pü ment.<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

coldseed
#57850
Sziasztok!

Egy régi Soft Cell dalt ajánlok Nektek. Ezúttal Marc Almond a BBC-bõl is ismert Jools Holland Rhythm & Blues zenekarával adja elõ a "Say Hello Wave Goodbye" címû dalt. Nekem jobban tetszik, mint a Soft Cell-es változat.
Megnézem...
Töltöm...

\"ZENE NÉLKÜL MIT ÉREK ÉN\" - MÁTÉ PÉTER

zsoltford
#57849
köszi akkor már van infonk a formació-ról, és az infó is nagy kincs, már tudom mit keressek...

zsoltford
#57848
nekem network error-t nyomatott folyamatosan...most fizettem be elõször,de nem jön gyorsabban 100-120 kb/s

mflex
#57847
hali!

nálam semmi gond vele...

What about the forests?

AlterEgo5561
#57846
Sziasztok!

Nekem ez van meg (128): rapidshare.com/files/191667374/Kyokushin_-_Kyokushin_3_43__.zip.html

okiland
#57845
Tökéletes, és a linkek még élnek is!
1000 hála érte!
<#worship><#worship><#worship>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

zsoltford
#57844
üdv, mindenkinek!
nektek sem jön be a rapidshare olal?