A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nem tudom, hogy ugyan az a SORAYA e amit találtam, de a MUSICFOND-on van fenn.
SUPERVENTAS 2007 (cd1): Track 7 - Soraya - Self Control
Soraya
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Itt nyomd, ha kíváncsi vagy rája
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Meg is osztom veletek, hisz ilyen szép tavaszban az ember adakozókedve is megnõ.Tegnap délután 22 celsius volt a Rába partján. Ez gyakorlatilag egy dal, de egy instrumentális és egy énekes verzió, ami mégsem teljesen egyforma. Az instrumentes verziónak a synti-zene rajongói bizonnyal örülni fognak !
Michael Cretu - Der Planet der verlorenen Zeit
320; 1983; 5:44
Michael Cretu - Goldene Jahre
320; 1983; 3:21
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Ha mindig felveszed a kesztyût, akkor sosem hagyja abba (mert ez élteti)!#wilting]
A Soraya tényleg jó, kiválóan énekel. Leszámítva a Words címû dalt, ami sztem teljes melléfogás, ahogyan elõadja, az számomra felér egy atomtámadással a zeneiség ellen!
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Soraya Arnelas - Dolce Vita - 2007
Soraya Arnelas is a Spanish singer. Soraya released another album with more 80's hits. The lead single was "La Dolce Vita".
The album includes 80's hits, in the likes of Kylie Minogue's "I Should Be So Lucky", Cindy Lauper's "Girls Just Want to Have Fun", Eurythmics's "Sweet Dreams" and the lead single, "Dolce Vita", a cover from the Italian singer Ryan Paris. The album shot straigh inside the Spanish Top 5 Albums Chart, peaking at #5, and getting Gold certificacion in the following weeks.
Tracklist:
1.- La dolce vita
2.- Tonight
3.- Soul survivor
4.- Sweet dreams (Are made of this)
5.- You're my heart, you're my soul
6.- Bolero (Hold me in your arms)
7.- Girls just want to have fun
8.- I should be so lucky
9.- (I'll never be) Maria Magdalena
10.- Baby, we're gonna love tonight
11.- Words
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
tiszta sziszikacs :-)
Nemsemmi a csaj
Soraya y Liza Minnelli - New York, New York
link
Soraya Arnelas - La vie en rose
Soraya Arnelas - I am what I am
Szval biztos lesz itt akinek nem tetszik, de én karesném albumait illetve ezeket a számokat.
Soraya Arnelas "Soul survivor"
Soraya Arnelas Words
+ egy kis MT és ásubíszúlákkkkky
Soraya Arnelas "You're my heart, you're my soul"
Soraya Arnelas "Girls just wand to have fun"
Szerintem egész jó feldolgozásai vannak és jól is énekel
Soraya Arnelas - Because The Night
Kate Ryan ft. Soraya - Tonight We Ride
Soraya - Self Control
Soraya - Call me
Soraya "La Dolce Vita"
Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
http://images.netbag.hu/20090301/08580433590.jpg
Savage - Only You (12'' Version)VBR
1. Savage - Only You (12'' version) (6:52)
2. Savage - Turn Around. (3:48)
http://rapidshare.com/files/203899431/Savage_-_Only_You__12___Version_.zip
Silent Circle - Oh Don't Lose Your Heart Tonight (12'' Version) VBR
http://rapidshare.com/files/203894311/Silent_Circle_-_Oh_Don_t_Lose_Your_Heart_Tonight__12___Version_.zip
Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
Classic 2000 – Radio 2000 medley 4:15 vinyl side A ’81
www.magnokazetta.hu
Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
egy hete rattam bele masik dvd meghajtot volt aki arra tippelt,hogy nem frissitettem az illesztoprogramjat...a tkm se tudta.hogy olyan is van...
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
Sajnos senki nem tudja megmondani,pedig próbálkoztam pár helyen,elvesztettem a reményt...<#szomoru1>#szomoru1>
Egyébként a válaszok:
Dióka - hát igen,a minõsége szar,de hát egy 20 éves kazetta már nem produkál csodát...
MrSister - sajnos semilyen verzió nincs meg belõle,ez az 5 mp maradt,mert rá lett véve az a köcsög Wap bam boogie
Lervi - Nemtom,hogy letöltötted-e, mert az oldalon nincs integrált webplayer,le kell tölteni,de mindegy,hagyjad,szerintem te sem tudsz segíteni
azért köszönöm mégegyszer mindegyikõtöknek. Most megyek és felkötöm magam...
Ki ide belépsz,vigyázz a kutya harap!!
George Michael: Jesus To A Child (Instrumental mix)?????
Neil Smith:Help Me Through The Summer 1985 260kb/s
http://data.hu/get/1246408/Neil_Smith-Help_Me_Through_The_Summer.mp3.html
Jó éjszakát mindenkinek!
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
Jó lenne, ha ezt Diókáról is elmondhatnánk. Ezért egyenlõre csak annyit kérnék /ami miatt végülis mind itt volnánk,hogy tolj már fel te is valami jó kis hallgatnivalót ma estére a jónépnek és élvezd ezt a szép estét.
<#boxer>#boxer><#nevetes2>#nevetes2><#eplus2>#eplus2><#crazya>#crazya>
Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
What about the forests?
Pasz <#pardon1>#pardon1><#pardon1>#pardon1>
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
1. Kicsi paraszt agyadból Vegyél vissza!!!
2. Mások basztatását hagy abba, és a trágár, mások alázására használt csúnya szavakat, ezen a fórum rendszeren, felejtsd el!!!
3. Ne okoskodj, olyanban amiben tudható, hogy holt hülye, és alsó hangon is full primitív vagy!!!
4. Amit mondasz, tartsd be!!!
5. Mások fenyegetését hagyd abba!!!
6. Zenélni, zenérõl szóló hozzászólásaid legyenek, ne mások fikázása, elnyomása a hülye ohéber dumáiddal...
7. Hûséges talpnyalóidat is teremtsd rendre!!! Odahaza a saját fórumotokon azt tesztek amit akartok, itt ne!!!!
Ezek betartása esetén, nekem nincs dolgom veled, és kutyáiddal, békében tõlem elvagytok, és részemrõl basztatásotok is véget érnek. Ha nem, akkor meg ahogy te is, osztalak...
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)
Ezen akkorát röhögtem, hogy majdnem leestem a fotelrõl! <#nevetes2>#nevetes2><#nevetes2>#nevetes2><#nevetes2>#nevetes2>
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
10 print "eurodance rulez!" 20 goto 10
Just A Mote In The Wind... (I Am Only A Grain Of Dust In The Wind...)