A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

computerguru
#60743
Jó estét mindenkinek!Egy régi disco siker,csak kicsit máshogyan:
http://rapidshare.com/files/191025584/New_Baccara_-_Fantasy_Boy_Club_Remix__-4.01.mp3
256/kbps

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

okiland
#60742

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

bigivan
#60741
Most megint feltoltam két nagy favoritomat, az egyik klasszikus olasz, a másik pedig latin zene.

P 4 F (Propaganda for Frankie) - Medley with Relax
vinyl; 6:45; 1986

A másik szvsz 1989 legkiválóbb party- és clubzenéje, ezt minden elfogultságommal merem kijelenteni.Minõsége a tõlem megszokott!

Electra - Jibaro (Latin mix by Paul Oakenfold 1989)
vinyl; 7:55; 1989

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

#60740
atiapuka de sok gondod van semmi nem jön le

Szia Bigivan!

Leszedtem az Omen-t. De ez milyen file? Semmilyen kiterjesztést nem találok. És megnyitni sem tudom.

Breki megpróbáltam leszedni a Pet Shop Boys-t, de 2 helyrõl már törölték, ill. ahol a FLAC van, onnét nem akarom leszedni mert 700 MB (s tulképen csak 2-3 szám kell a lemezrõl). Nincs más ötleted, hogy még hol lehet?

csak egy pár írásod ezen a lapon 😊))))))))

Aztán nem megsértõdni nem áll szándékomban megbántani senkit!

#60739
Szia!

1 - Nem én raktam fel 😊
2 - az ifo-ban írva vagyon Bitrate : VBRkbps 😊)))
Nem CBR és nem ABR ha nem érted akkor szívesen elmagyarázom a jelentését


Breki33
#60738
lehet neki alapból nincs program hozzárendelve
bigivan
#60737
Nem értem ezt az átnevezést! Mármint, hogy mit kell átnevezni?
Kíváncsiságképpen letöltöttem, ráklikkelek a letöltésre és már játsza is a Jetaudióm.

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

bigivan
#60736
<#integet2><#eljen>

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

Zephyr Retiring
#60735
üdv bigivan kolléga<#integet2> atiapuka kolléga bizonyára a dat kiterjesztésre gondolt. jó vicc volt tõled, de mondd el neki, hogy csak át kell nevezni. egyébként én is leszedtem, király a minõsége<#worship>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

bigivan
#60734
Szevasztok Tagok!
Szia Apu!

Egyszerû wav-fájl, nem értem, mi a gond vele. Ha levetted, símán felajánlja a lejátszást és kész. Bármilyen lejátszó, amelyik ismeri a wavot, lejátsza.

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

#60733
Hi Goodman!

Leszedtem az Alcazar - Disco Defenders lemezét amit feltettél, de szerintem ez sem a legjobb minõségû (kb. így volt meg nekem is), ugrál a ráta 160 és 256 között.

Nincs meg valakinek jobb minõségben?

Breki33
#60732
Breki33
#60731
De miért kell mindet leszedni?

Kipipálod ami kell és csak azt szedi



Amúgy innen max egy óra alatt le szokott jönni 700 MB
#60730
Szia Bigivan!

Leszedtem az Omen-t. De ez milyen file? Semmilyen kiterjesztést nem találok. És megnyitni sem tudom.

IMYke2.0.0.0
#60729
Sejtettem 😞

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#60728
Az eredeti verzió a legjobb abból Joan Jettel, szerencsére a slágeren meg a danubiuson sokat hallani.
Panchoo
#60727
Erre van a sláger rádió! 😄

#60726
Tényleg elég szörnyû a housos I love rock and roll.😊

#60725
Köszi a Galaxy-t!

#60724
Srácok letöltöttem valahonnét Helicon You see c. számának instrumentális verzióját (6:39), de csak 192. Nincs meg valakinek jobb minõségben?

IMYke2.0.0.0
#60723
Yes...Owner of a Lonely Heart Remixers
1. Owner Of A Lonely Heart (Album Version) (4:30)
2. Owner of a Lonely Heart (Black & Blue Mix) (4:25)
3. Owner Of A Lonely Heart (Breakbeat Mix) (4:59)
4. Owner of A Lonely Heart (Electric Vocal Mix) (6:36)
5. Owner of A Lonely Heart (Future Funk Remix)
6. Owner Of A Lonely Heart (JT Mix)
7. Owner Of A Lonely Heart (Max Graham Sidechain Remix) (8:07)
8. Owner of a Lonely Heart (Mutilated) (5:04)
9. Owner Of A Lonely Heart (Red & Blue Mix) (7:22)
10.Owner Of A Lonely Heart (5:56)
11. Owner Of A Lonely Heart (Todd Terry Remix) (4:50)
For Promo Use Only - még mit nem 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#60722
Breki megpróbáltam leszedni a Pet Shop Boys-t, de 2 helyrõl már törölték, ill. ahol a FLAC van, onnét nem akarom leszedni mert 700 MB (s tulképen csak 2-3 szám kell a lemezrõl). Nincs más ötleted, hogy még hol lehet?

#60721
Sziasztok!

IMYke2.0.0.0
#60720
Hot Tracks - Ultimix - Remix Extended and Rare
Dj.Eduardo

1. Zapp - Doo Wa Ditty (Extended version)
2. Herbie Hancock - Rock It ( Mark Roberts Ultimix )
3. Beatles - Twist And Shout (Ultimix Remix)
4. Billy Ocean - Caribbean Queen (Hot Tracks)
5. Cameo - Single Life (12'' Mix)
6. Cheryl Lynn - Got To Be Real (Hot Tracks remix)
7. Chic - Good Times (Remix)
8. Chic - Le Freak (Hot Tracks Remix)
9. Dazz Band - Let It Whip (ultimix)
10. De La Soul - Me Myself And I (Richie Rich Mix)
11. diana ross - The Boss (Ultimix)
12. Diana Ross - Upside Down (Ultimix)
13. donna summer - Last Dance (Ultimix)
14. Earth Wind & Fire - September (Ultimix Remix)
15. Eddie Grant - Electric Avenue (Ultimix Remix)
16. eddy grant - Electric Avenue (Hot Tracks Remix)
17. Emotions - Best Of My Love ( Hot Tracks Remix )
18. Galaxy - Dancing Tight (Dj Didi's Special Rare Remix)
19. Gap Band - You Droped a Bomb on Me (Extended Version)
20. Gidea Park - Lolita
21. GQ - Disco Nights
22. Grace Jones - Pull Up To The Bumper (12'' Mix)
23. Heart of Glass (Hot Tracks Extended Mix) - Blondie
24. Human League - Dont You Want Me (Ultimix)
25. Human League - Fascination (hot tracks remix)
26. Indeep - Last Night A DJ Saved My Life ( Remix)
27. INDEEP-Last Night a DJ Saved My Life JLCW MIX
28. J geils Band - Centerfold ( Ultimix )
29. Kano - Queen of Witches (Long Version)
30. KC & The Sunshine Band - Boogie Shoes (Ultimix)
31. Kool And The Gang-Celebration (Hot Tracks Remix)
32. Lipps Inc - Funkytown '91 (Hot Tracks Remix)
33. Marvin Gaye - Sexual Healing (Ultimix)
34. Michael Jackson 5 - Abc I Want You Back (ultimix Remix)
35. Michael Jackson - Pretty young thing (hot tracks)
36. Miguel Brown - So Many Men, So Little Time (Hot Tracksx remix)
37. Narada Michael Walden - I shoulda loved ya(12 inch)
38. New Edition - Candy Girl (Rare Extended Version)
39. N-Trance - Stayin' Alive (Ultimix)
40. Oliver Cheatham - Get Down Saturday Night (Extended Mix) (7:08)
41. Quincy Jones - Ai no corrida(12 inch) (6:20)
42. artist - Shalamar - A Night to Remember (M & M Remix) (7:16)
43. x - Shalamar - Make That Move (Hot Tracks Remix) (6:06)
44. Silver Convention - Get Up & Boogie (7:53)
45. Sister Sledge - We Are Family (Ultimix Remix) (5:57)
46. The Bar-Kays - Sexomatic (12'' Mix) (6:25)
47. The Gap Band - Early In The Morning ( 12'' Mix )
48. The Strikers- Inch By Inch ( Remix 12 Inches )
49. The Sugarhill Gang - Rapper's Delight (Ben Liebrand Remix)
50. TheWhispers. - And The Beat Goes On ( Long Version )
51. Vaughan Mason Butch Dayo - Roller Skate
52. wild cherry - play that funky music (ultimix)
Jelszavacka: mixx-itt
For Promo Use Only - na persze 😊))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

okiland
#60719
Este megkeresem aztán feltöltöm!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#60718
Ajándék lónak ne nézze a fogát!!
Láttam, hogy 128-as, de ha ennyire nincs meg senkinek, akkor már ez is öröm!

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

IMYke2.0.0.0
#60717
Számít, mert az utóbbi idõben már értelmét is látom az ilyen "fabrikálásoknak" - szentimentálisnak fogok tûnni, de tényleg így van - nem egyszer eszembe jut egy-egy projekt megindításakor , hogy ez és az a próbálkozás hogy tetszene itt, a topiklakóknak... a minõség-fanatikusoknak 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Wescone
#60716
Ne érts félre, nem lenézem a munkád, sõt, sajnálom, hogy olyan dologba fektetsz (nem kevés) idõt és energiát ami már eleve nem az igazi.
De ha te nem sajnálod, mit számít, hogy mi az én véleményem?!

In Lak\'ech Ala K\'in

IMYke2.0.0.0
#60715

Értsd már meg, hogy egyszerûen nem tudok beszerezni mindent lossless-ben!
Most sincs, és akkoriban sem volt neteem, kapacitásom, forrásom ilyenekre... Voltaképp, a 2000-es években kezdhettem el a régi kedvenceimre vadászni, de akkor még közel sem volt annyi forrásom, és önzetlen zeneõrült barátom, mint most!
Sajnos, azzal kell fõzzek, amim van.
Hidd el, szívesen kevernék-kavarnék veszteségmentes anyagokkal, és tovább megyek: szívesen tennék fel így is anyagokat, akár a kész (re)mixeket is...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Zephyr Retiring
#60714
üdv breki<#integet2>
ha minden kötél szakad, az rtl klubnál még mindíg próbálkozhatsz<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Breki33
#60713
Okés köszi a nevében.

Érdekes srác számítógépet csak alap dolgokra használja én mondtam el neki legutóbb, hogy mi a FLAC

Ha jól értettem õ egyével azonos szintre próbálja hozni a zenéket és asztali íróval írja ki és pl mixek egyáltalán nem érdeklim meg újabb remixek inkább extended változatok.

Viszont tuningoláshoz eléggé ért olyan cuccokat visznek hozzájuk amiket a tulaj nem mert máshová esetleg a hivatalos szervízbe se vinni.

Az én erõsítmet és hangfalamat is õ tuningolta fel.
Szerinte még mostis van benne "egy kis bibi" amit lehetne javítani, de nem tudom rászánni magam hogy egy hétre elvigye és addig zene nélkül legyek.
Breki33
#60712
Ezt most sztem azért mondod mert még nem hallgattad meg minõségre P
Wescone
#60711
<#wilting><#wilting><#wilting>
Erre már nincs mit "mondanom"... ha neked jó igy?! <#pardon1>

In Lak\'ech Ala K\'in

AlterEgo5561
#60710
Sziasztok!
Ezen a linken nézd meg a 627-628-as hozzászólásokat és talán ...
http://sgforum.hu/listazas.php3?azonosito=threepm&id=1062849829

okiland
#60709
Tudom, hogy nem ezt kerested, de egyenlõre úgy tûnik, hogy ezektõl az elõadóktól csak ez van meg: <#nemtudom>

CAFE SOCIETY - RELIGHT MY FIRE (EXTENDED VERSION) (8:04)

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Italo carlos
#60708
Sziasztok!!

nagyon örülnék ha valaki tudna segíteni.....

https://www.discogs.com/JDJ-Featuring-Malkom-Kalma-Fanatical-Man/release/1403880

J.D.J- feat. MLAKOM KALMA-FANATICAL MAN

http://www.youtube.com/watch?v=kHxF9VHTRC0

nagyon szépen köszönöm

IMYke2.0.0.0
#60707
Mert csak ezek vannak meg - értelemszerûen.
Sajnos, nem állnak rendelkezésemre ezek lossless formában, terabyte-nyi mennyiségben...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

okiland
#60706
Már 2 listában megnéztem, de egyenlõre semmi jó hírem nincs!
Ünnepek alatt meglesem a külsõ wincsit is. Hátha.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

okiland
#60705
Mondtam neked, hogy sokat segítettél már, segítesz a mai napig is!! <#worship><#worship>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

Breki33
#60704
Továbbra se tudja senki mi az a hegedûs szám ami megy az új OPEL reklám alatt?

Azt hiszem az volt a VV kiszavazó zenéje is.
Breki33
#60703
Hello
#60702
Hi!

Zephyr Retiring
#60701
szép napot mindenkinek<#integet2>!!

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#60700
Hú Breki, milyen balfasz vagyok, tényleg!

Köszi!

Breki33
#60699
ezek tényleg akkora ritkaságok, hogy senkinek nincsenek meg?
Breki33
#60698
Hello arra már válaszoltam tegnap

#60620 <#guluszem1><#papakacsint>
#60697
Mindenkinek szép napot!

Azt szeretném kérdezni, hogy Pet Shop Boys ügyben (60618) nem tudtok nekem segíteni?

Wescone
#60696
Hi!
Kérdés: miért dolgozol tökéletlen, tömörített alapanyaggal???
Ezt nagyon nem értem... <#confused>

In Lak\'ech Ala K\'in

#60695
Szia Imyke!
Gratulálok a munkádhoz!!! Tetszik!!! De mi van még a tarsolyodban???
További sikereket!
Soma
Breki33
#60694
Cs. Éva - 07 Hosszú az a nap.mp3

http://sharebee.com/56dd3be9