111590

xnl87ky5.jpg

free counters


  • fülcsimanó
    #71497
    Szia Lacikám,

    itt a keresett zene Neked Mark Medlock-tól

    Mark Medlock - Summer love wav
  • timonil
    #71496
    Bohlen-t van szerencsém ismerni, és néha szeret túlozni. Valóban sok zenét írt állnéven is, és már önmaga sem jegyzi, hogy kinek mit. De egy igazi Bohlen zene szakértő rögtön felismeri Bohlen páratlan stílusát. Csak az a baj vele, hogy minél vénebb az ipse annál sűrűbbek a hiszti kitörései, és rettenetes makacs. Igazi szakító próba eltölteni vele akár 1 órát is :-D
  • timonil
    #71495
    Igen. Biztos. Miután megszűnt a Blue System, Rolf és a Modern Talking ex zenei nagyjai ugyanazt a stílust vitték tovább. Saját zenekaruk a System in Blue lett. Patty Ryan-t is visszahozták az egyre népszérűsödő retró pop világába a Summer night in Moscow dallal. Majd Mark Asthley-t karolták fel aki már azóta kiadott egypár lemezt. Utolsó Bohlen hangzású lemeze a Heartbreak Boulevard volt, amit egy laikus simán ráfoghat Dieter Bohlenre. Bár a látszat néha csal. Csupán utánzatról van szó, de mentségükre váljék, hogy igen jól eltanulták a Bohleni hangzás világot, de ez természetes, hisz 1983 tól 2002 ig vele dolgoztak.
  • musichunter
    #71494
    jó reggelt mindenkinek!
    1 kis hangulat javító múzik nem 80-as de frissítő!
    coffein
  • jdjlui
    #71493
    hay valaki felrakta ezt minap:'Brendon - Gimme Some 192' de már nem mükszik!!
    Tudnátok segíteni????
  • Tötikemester
    #71492
    Ja, és köszi!
  • Tötikemester
    #71491
    Üdv Kalmár! Én Tötikemester vagyok.
  • trexxhunter
    #71490
    ja és 1989!!
  • trexxhunter
    #71489
    gyá! te lopod a zenélet!!!!

    aza Kalmár az énvagyok....
  • Tötikemester
    #71488
    Fogalmam sincs melyik év, de nagyon kellemes kis zene így estefelé:
    David_Hasselhoff_-_Je_Taime_Means_I_Love_You

    Hála Kalmárnak
  • trexxhunter
    #71487
    üdv Kaposi kolléága!!


    King Africa - La Bomba (3.19) (7'').mp3

    amig nem lesz jobb!
  • kaposi1
    #71486
    "a 'Borcsa' étteremben vacsiztunk a móló mellett."
    Hát nemtudom.
    A Borcsa a strand főbejáratánál van a móló meg a a sétány legvégén ,tudtommal.
    És mégis mit kiabáltál? kaposi1?
    Az érdekes lett volna.
    Egyébbként mi is kint sétáltunk úgy hogy lehet el is mentünk a sétányon a borházaknál egymás mellett.
  • tgolyo
    #71485
    Hali!
    holnap átmegyunk siófokra hajóval.bár még megsem lestem mikor indul füredről.
  • tgolyo
    #71484
    Most értünk vissza a szállásra valszeg a vihar előtt.a hotel előtt sétáltunk el a 'Borcsa' étteremben vacsiztunk a móló mellett.bekiabáltam,de semmi reakció nem történt.
  • yblm
    #71483
    -Ezt keresték-http://rapidshare.com/files/270296052/01_Matia_Bazar_-_Ti_Sento__Extended_Version_.mp3.html
  • trexxhunter
    #71482
  • trexxhunter
    #71481
    ittvan : http://www.discogs.com

    http://i84.servimg.com/u/f84/11/94/97/32/twice_10.jpg
  • cucurbia
    #71480
    Na azért annyit már kideritettem,hogy a szám az együttes Plesase,please me c bakelitmaxijának B2-es dala.Bakeliten hollandbol rendelhetö 5 dolláros áron.CD-n nem találtam
  • cucurbia
    #71479
    Érdekes.Sehol nem találok infot ilyen számrol.Bár van egy hasonlo nevű együttes de az egyáltalán nem ilyen stilusu dalokat játszik
  • trexxhunter
    #71478
    vazze! Félisten vagy!!!!
    esetleg nincs meg valakinek?????????
  • imre07
    #71477
    Lehet, hogy ott is műkszik majd.
    Egy kérdés van csak. Van, ahol két cue fájl van, az egyik a tömörítetthez (APE, Flac) a másik a wav-hoz.
    Van, ahol csak egy. Az pedig általában a tömörített fájl darabolja. Tehát, ha előbb kitömöríted, lehet, hogy nem tudsz darabolni, mert a Cue azt már nem ismeri fel. A soundforge progit nem ismerem, hallottam már róla, de ez édeskevés. A CUE splitter egyébként ingyenes, nyúlfarknyi progi.És a cue típusú fájlra rákattintva teszi a dolgát.
  • Breki33
    #71476
    Azért cue spliterrel sokkal egyszerűbb, kb fél perc egy album

    Ajánlom ezt a leírást

    http://davidzoli.hu/blog/cue-file-az-mp3-mellett/

    Itt mp3-ról van szó de ugyanúgy jó ape-ra és flac-ra is fantasztikus kis program és tök egyszerű a használata.

    Ape-t meg wavvá konvertálni szerintem tök felesleges, sokkal egyszerűbb és takarékosabb DVD-re írni az albumokat.

    Deha mégis ki akarod írni mert vhol csak úgy tudod használni, akkor is pl az Ashampo Burning studio simán ír
    egyből ape-ból vagy flac-ból audio CD-t.
  • Wicked Belzebub
    #71475
    Twice As Nice - Let The Rhythm
  • trexxhunter
    #71474
    egy mixből lett kivágva
  • cucurbia
    #71473
    Azt irtam,hogy az ape.t konvertáltam át wavvá,utána ezt soundfoge-vel szét tudom vágni és aztán egyenként irom cd re a dalokat.Igy nincs szükségem arra a cue-s segédprogira.
    A flac-t majd meglátom,ha az első file letöltödik ami ilyen ,reggelre.

  • cucurbia
    #71472
    meghallgattam egyenlőre fogalmam sincs igaz a 3000 cd-men a fene tudja mik vannak,majd utánajárok,határidőt nem szabva.

  • imre07
    #71471
    Mi a fenének írnád a CUE fájlt cd-re? (meg aztán még inkább minek (lehetetlen) meghallgatni?
    Mégegyszer: Ezzel darabolod szét az egyben levő albumot. (Mert ha nem darabolnád szét, egy album egy szám lenne, amikor kiírod cd-re.)Nem tudnál a számok között léptetni!

    Aztán a flac. Ez olyan, munt az ape. Csak már progi csinál belőle wav fájlokat. Ez, lehet a flac frontend, de bármilyen zene konvertáló tudja, vagy a Jet is.Nem csak lejátszani, hanem konvertálni is!.
    Ha meg már wav, úgy írod cd-re, ahogyan akarod.
  • cucurbia
    #71470
    na megvan.ape átnevezve,soudforge-val megvágva igy nem is kell a cue darabolás.
  • trexxhunter
    #71469
    megfejtheted nekem mieza nóta!! = #71463

    bocsesz
  • trexxhunter
    #71468
    szívesen!!
    cserébe megfejtheted nekem mieza nóta!!
    nemkell letölteni bele is lehet hallgatni!!
    üdv JOCI
  • cucurbia
    #71467
    Kösz.Ezt kb.1984 ota keresem.
  • cucurbia
    #71466
    Ok,holnap megprobálkozom vele.Majd jelzem mire jutottam.
  • cucurbia
    #71465
    Ok akkor egyenlőre ott vagyok ahol a part szakad.Akkor a kérdés inkább az ha én ezeket a cue-f fileket akarom wavban cd re irni neroval vagy bármivel akkor ez hogyan lehetséges?(Mivel nem tudom megnyitni igy vágni sem tudom).Magyarul letöltöttem a linkeket,mert a zenékböl meg szeretném irni a cd-t de akkor hogyan lehet ezt?
    az ape-t átkonvertálom,pont azért wav-vá hogy cd re tudjam irni.
    A flac szöveget meg majd tanulmányozom,bár majd csak akkor leszek nyugodt ha egy flack file-t végül meg is tudok irni eredeti wav cd-be.
    Köszi
  • imre07
    #71464
    Hali!
    1. CUE: ez egy fájl kiterjesztés. Letöltesz egy albumot (mondjuk .rar kiterjesztéssel, azután kapsz egy .wav, ape, Flac kiterjesztésű fájlt. Ez az album egyben. Mellettük van egy CUE kiterjesztésű fájl is. Töltsd le a Cue splitter nevű progit, aztán a cue fájlra rákattintva széttdarabolja az albumot dalokra.
    2. A Flac egy másik fajta veszteségmentes tömörítési mód. (az APE mellett)Tölsd le pl. a Flac fromnt endet, az átkonvertálja neked wav-vá. Számos más audió konvertáló tudja a wav-vá konvertálást, meg néhány lejátszó alapból lejátsza, sőt konvertálja is. (pl. Jet audió)
    3. Vagy a fórumon, vagy privátban (hsz. fejléce, jobbra 2. opció:Privát)kérd meg a feltöltő, tegye fel újra.Hát röviden ennyi.
  • trexxhunter
    #71463
    ezmieza zene??
  • trexxhunter
    #71462
    Carrara - Golden City (3.03).mp3 320
    üdv a fedélzeten
  • Breki33
    #71461
    Hello

    Csak röviden válaszolok mert indulnom kell kissé összecsapott lesz
    kezdetnek talán segít és majd kiegészítjük ha nem világos

    1. A cue-t nem tudod meghallgatni az csak a trackokra való bontás miatt van pl egy teljes cd mellé - ennek segítségével lehet pl szétvágni trackekre vagy vmelyik lejátszóban mutatja a számcímeket ha van azonos nevű cue.

    2. Nem kell ape-t átkonvertálni sok lejátszó alapból lejátsza vagy van hozzá plugin. Pl Aimp2 , Jet- Audio tudja alapból

    Flac-al kapcsolatban érdemes ezt elolvasnod

    http://www.tutorial.hu/flac-vesztesegmentes-audio-tomorites/
  • donbig
    #71460
    Rajta leszünk a témán.
    Csak nem személyesen Ő
    Mert akkor csomagolok...



    Akik pedig most mennek jó pihenést.
  • Wicked Belzebub
    #71459
    Jófajta zenék :)

    Waterfront Home - Finger On The Trigger.wav

    Fun Fun - Mega Hit Mix.wav

    Fun Fun - Happy Station.wav
  • cucurbia
    #71458
    Na végre 24 ora mulva csak ideengedett ez a rendszer.:))

    Szoval most fedeztem csak fel ezt a forumot,eddig zenei forumokat nem nagyon látogattam(meg mondjuk az mp3-mal sem vagyok nagyon kibékülve de most már rászoktam egy kis ideje kényszerűségböl)
    Eddig még csak a 15-dik lapig jutottam el visszafele sok jo dolgot sikerült letöltenem,de számtalan kérdés is felmerült bennem,amihez sajnos nem értek.(talán koromnál fogva,vagy mert eddig minden wav van gyüjtöttem)
    1.Ezeket a cue kiterjesztésben letöltött fileket, mappákat hogyan lehet meghallgatni??(gondolok itt a Max mixre legutobb,vagy a régebbi linkek között is van néhány)Vagy hol van ebben a zene maga?A számok??
    (szoval kis technikai segitséget kérek ahhoz hogy használni is tudjam a letöltött dolgokat.)

    2.Az .ape kiterjesztésűekhez már találtam egy progit amivel wav-vá tudom alakitani,de mit kezdjek a .flac kiterjesztésűekkel??

    3.Találtam néhány linket amelyek érdekelnének de már invalidak,és olyan dalok voltak amelyeket én is régota kerestem már.
    Ilyen a Synthi & Gert dal,ilyen a Supersempfft dal de a Kazoo és a Bezu link is sajna.Ha ezeket ujra fel lehetne tenni megköszönöm.

    Nos akkor azért nekem is van Keresőlistám,hátha itt szerencsém lesz:
    1.Koto:Chinese revenge(Tess remix)
    2.Thomas Anders:I'll love you forever(Club mix),megvan csak van benne egy 0,5 s-os félcsatornakimaradás,amit nem tudok kijavitani.
    3.Carrara:Golden city(ez az SOS Bandido maxi B oldalán szereplő 3 perces szám)
    Na most hirtelen ennyi,nem feszitem az idegeket.

    Viszont visszaolvasva az utolso 15 lapot láttam egy két vitát-társalgás,kérdést,amiben talán tudok segiteni.
    pl.1.Various:The Laugh:)),Állatos zenék közül néhány.

    2.Vita a Magyar Rádió belső dolgairól,műsorokrol,mivel itt nagy tévedéseket olvastam leirva.(hogy ebben hogyan tudok majd legközelebb elmondom)
    Előre is köszönöm a segitséget.