65
fordított kereszt, pentagram, 666
  • Rockerdog
    #65
    Az előző üzenete erre válaszolt:#52
  • Rockerdog
    #64
    Szerintem ha jobban megnézed,a horogkereszt az más mint a béke jele.Hitler fordította meg,hogy az ellenkezője legyen.
  • Breathe
    #63
    --------->persze,mindenki mindenkit koppintgat,csak úgy "divatból"....
  • Breathe
    #62
    Ez a converese meg Heineken reklám meg elég bosszantó...meg a divat-rockerek,akik ábrázolják a lefele néző pentagrammot...meg aki "sátánista kurva" (elnézést) és hordja nagyban az iylesmiket...holott jobabn kéne vele vigyázni...szerintem azért,mert valakinek ezek komoylan jelentenek is valamit,és akkor hova lett az imidzs meg a hit?!
  • Breathe
    #61
    A szvavsztikáról bezséltek?
    Hát...ő...szerintem annyira nem figylelnek már erre a náci jelképre. Sőt,nem is onnan indult az egész...hanem...végül is HItlernél kötött ki,de a Germán Rend és a szvavsztika Giudo VOn List rúnamágiája és Liebenfels árjamágiája nagy hatással volt az 1912-ben alapított German Orden nevű félig ezoterikus,félig politikiai indítatású titkos szervezetre...Innentől már fel lehet venni a fonalat...
  • Louis Cyphre
    #60
    És a vöröscsillag?:)
  • Tetsuo
    #59
    Jah, bezzeg a Dávidcsillagot lehet viselni! :) Ha vki nem találja poénosnak, bocs. :D
  • bud
    #58
    Ronny... ez mindíg így van, volt, lesz..
    mert megint mi körül forog a világ?
    LÓVÉ FOREVÁH
  • Ronny
    #57
    egyébként gusztustalan, hogy betiltották. Itt dumálnak a nagy szabadságról, aztán csak ott van szabadjára engedve a ló ahol jó nekik.
  • bud
    #56
    mellesleg nem tudok írni
  • bud
    #55
    mellesleg nem tudok írni
  • bud
    #54
    gyerekek... ha eljön az antikrisztus, kommunizmust, és cenzűrát hoz a világra....
    a kecseg...
    szervezem az ellenállást... nem adunk neki sanszot..
    ki tart velem?
  • PíszLávJuniti
    #53
    Bizonyos országokban be van tiltva, mert nem mindenki számára elfogadható dologra asszociálhatnak belőle.. Keleten nyugodtan használhatsz sztem.
  • Cuchulainn
    #52
    Én egyébként azon gondolkoztam, hogyha valaki az eredeti értelmében akarna horogkeresztet használni, akkor azt meg lehetne büntetni? És milyen jogon? Elvégre vallásszabadság van...
  • bud
    #51
    egyébként miért 6 amikor az öreg krampuszbácsinak a 9-es a nyerő száma?
    :D
  • dunga
    #50
    sry, de a Baphomet szimbólum az, ahol egy körben lefelé álló pentagram van, aminek közepén egy kosfej/áldozat/, és a pentagram csúcsainál betűk vannak
  • flashX
    #49
    az biza, csak pici :(
  • DarkGhost
    #48
    Nah ez egy ritka szép példány...
  • flashX
    #47
  • flashX
    #46
  • Esrohnoil
    #45
    Én nem ezt mondtam rövidebben?
  • Jimmyke
    #44
    A Régi M.A.G.U.S. törvénykönyv borítóján van egy :)
    100% hogy nem tiltott.
  • Voltan
    #43
    Nem. A csúcsával lefelé néző pentagramma a sátáncsillag. A fekete mágia jele, illetve Baphomet-szimbólum (Gyakran ötvözik is), valamint ember-ellenes jel. Az a pentagram, amelynek a csúcsa felfelé néz, az az embert szimbolizálja, valamint a fehér mágia jele. Egyébként természetesen egyik sem tiltott. A fordított kereszt sem sátánista jelkép eredetileg, hanem nagyon is keresztényi. Valamelyik szentet keresztre akarták feszíteni a rómaiak, ő pedig azt kérte, feszítsék meg fejjel lefelé, mert nem méltó rá, hogy Jézushoz hasonló módon haljon meg. Így aztán fordítva helyezték a keresztre, és a fordított kereszt ennek a szentnek a jelképe lett. Néha még pápai beszédeken is lehet látni a háttérben.
  • Lteebee
    #42
    De akkor most hatalmi, vagy önkényuralmi jelképekről beszéltek?
  • Voltan
    #41
    Na, tudtam, előbb-utóbb valaki előjön ezzel a LeVay-féle marhasággal...
  • Vlala #40
    Ott a két pont, erre gondoltam... Magyarországon a Merecedes jelképez... valamit...
  • _Vegeta_
    #39
    Nemaz azert valaszolok. :)
    Igen, teljesen igazad van, de azert altalanositani nemkell. Amugymeg attol nem "divatszar" a cof mert sok barom olyan poloba jar. :)
    on
  • Esrohnoil
    #38
    pl. akkor a Mercedes-t is lehetne perelni? :D
  • Vlala #37
    Lehet, hogy most kapok a fejemre, de

    buzinak lenni sem tiltott.

    Mindent meg lehet magyarázni, a legjobb példa rá a nem tudom, melyik városbeli karácsonyfa baloldalról kezdeményezett szétszedése az ötágú csillag alakú díszek miatt.
    Hatalmi jelkép? A körben háromágú csillag is az. :-)
  • Noodlee
    #36
    izlések és pofonok.
    Monnyuk én sem favorizálom az olyan bandákat, amelyikben nem énekes, hanem hörgős, vagy ez esetben krákogós van !
  • Noodlee
    #35
    hátööö.
  • Noodlee
    #34
    Ez így van.
    Van még itt, aki konyít a mágiához
  • Noodlee
    #33
    Az sem mind1, hogy a csillag hogy áll a körben ugye...
  • Noodlee
    #32
    LOL topic :)
  • Taranov
    #31
    Pedig akik cof-os pólóban járnak (tisztelet a kivételnek) azért veszik fel azt, hogy mások lássák, hogy milyen fasza gyerek, hogy nem valami szar soft zenét hallgat, hanem jó kemény metált, mert attól ő kemény gyerek.
    De hagyjuk, nem érdemes flamelni.
  • _Vegeta_
    #30
    kicsit off
    Taranov.. pediglen ugyvettem eszre te okos dolgokat mondassz. :)
    Eleg butasag a cof-ot divatszarnak nevezni.
  • Esrohnoil
    #29
    Dede.
    Aminek pont felfelé van az egyik csúcsa az az eredeti, az a fehér mágiát jelöli. Ez meg a fordított pentagramma - az ellentétét, tehát - a fekete mágiát hivatott képviselni.
    Ha nem hiszed, nézz utána.
  • Davidus
    #28
    Már hogyne lenne? Ott képzik a pedofil papokat:P
  • Tetsuo
    #27
    nemhiszem.
  • Mike at home
    #26
    mondjuk ha jelentkeznek teologiara, de megkerdeznem, ogy satanista szak van-e nagyot neznenek :)