28
Mix keszitese Vegassal
  • OPM
    #28
    hüm?
  • OPM
    #27
    ráadásul ez a Pro még egy + hülye windows program felinstallálását is igényli, tehát asszem maradok a music studionál!
  • OPM
    #26
    mi a különbség a ACID Music Studio 5.0 és az ACID Pro 5.0 között, azon kívül hogy az utóbbi 2x akkora méretű?
    melyik mire jó pontosan, nem tudjátok?
    mert leszedtem mind2t, elég erősen hasonlítanak egymásra, de biztos van valami oka, amiért 2 külön program
  • VinylToy #25
    Egy az egyben ugyanaz. Vagyis én így emlékszem.
  • OPM
    #24
    ACID-el próbált már valaki mixet kreálni?
    a Vegashoz viszonylag jól értek, gondolom hasonló lehet a kezelése ennek is
    van vkinek tapasztalata?
  • uv
    #23
    eleje kijelöl - Home
    vége kijelöl - End
    valami ilyesmi
  • torrente
    #22
    Kösz, sikerült! Nagyon egyszerű! A VirtualDubhoz nem értesz? Ugyanígy részleteket akarok kivágni avi-ból és azt hallottam, ez a jó progi hozzá.
  • Alien
    #21
    Jó az is igaz :)
  • VinylToy #20
    kijelölni, és kivágás (cut), majd új (new) és beilleszt (paste).
  • torrente
    #19
    Megvana progi, de ott hogyan lehet megvágni?
  • Laffite
    #18
    én is tudom, de a wav az az alap hangformátum, amit minden progi tud kezelni, függetlenül attól, hogy milye van, mindegy...
  • torrente
    #17
    Honnan lehetne letölteni ezt a SoundForge progit? Meg kéne a VirtualDub is.
  • Alien
    #16
    Oké :) Azóta nézegettem már ezt az Acid-ot, de valahogy a music maker 2005 jobban bejön.

    A Mixmeister különben nagyon jó kis progi, eddig 3 mixet csináltam vele, és szerintem egyre jobbak lettek.
  • Alien
    #15
    Nem muszáj wav-ba konvertálni. A Sound Forge mp3-at is kezel, vagy pedig a nero-nak is van ilyen progija, a hangeditáló része (most pontosan nem jut eszembe a neve) kikell jelölni, hogy mi kell és crop. Vagy ami nem kell és Cut :)
  • Laffite
    #14
    miért nem konvertálod ki wav fájlba? azt már bármivel meg tudod vágni, cool, soundforge, stb
  • torrente
    #13
    Tudnátok olyan programot ajánlani, amivel mp3-formátumú zenéket lehet vágni? (Egy 74 perces mixnek nagyon tetszik az utolsó 6 perce, a többi viszont nem. Szóval elég lenne nekem az utolsó 6 perc).
  • drum
    #12
    probalkoztam vele, sajna nem pontos. de ha esetleg azota fejlesztes volt, ertsd ezalatt: ket zenet osszerkaok es pontosan csontra egymas mellett megy 2 percig, semmi utes, lodobogas stb, akkor szolj es leszedem vhonnan:) ja es kerek egy kis segitseget is melle! :)
    Drum
  • VinylToy #11
    Hasonlókat tud az ACID is, a Vegasban tényleg lehet videot is belerakni.

    Drum: Próbálkozz a Mixmeisterrel!
  • _Vegeta_
    #10
    Nokomment.
    Sorry ha megbantottalak, nem az volt vele a celom, de a felesleges topiknyitasokra allergés vagyok. :)
    [Vegeta kiszall]
  • drum
    #9
    Alien: sajna nemtom :( de ha te azzal tudsz franko pontos mixet csinalni, akkor megszerzem valahonnan.

    Vegeta: kulon topicot nyitottam, mert nem akartam az audiot keverni a videoval. hat hogy mennyire nem arra van, azt nemtom, csak azt, hogy marhasokan azzal csinaljak a studiomixeiket.
  • _Vegeta_
    #8
    Bazz, ne idegelj, en kedves voltam pedig mar a faszom kivan h vki nyit egy topicot hatha ugy gyorsabban segitenek. Gondolod Vegas video topicba nem kaptal volna segitseget ? Nemkell teleszemetelni a forumot feleslegesen.

    Vegas viszont nem audiomixelgetesre valo.
  • Alien
    #7
    Szia, ez miben különbözik attól amit te használsz?
    SONY.ACID.MUSIC.STUDIO.V5.0

    vagy ez ugyanaz? Mert nekem ez van meg.
  • drum
    #6
    ha elolvastad volna a hozzaszolasom kedves vegeta vagy ki a faszom, akkor esetleg meg is ertetted volna miben kertem segitseget. AUDIO mix es nem VIDEO.
    igy mar erthetobb?
  • _Vegeta_
    #5
    Koszi szepen csekkolom azonnal. ! :))
  • cyrus #4
    galériámban, minden alkalomra megfelelő :D
  • _Vegeta_
    #3
    Lecci vki hozzon egy lámás kepet!

    Szerintem keszitsunk egy keresés Tutorial-t. Nagy lenne ra a kereslet.
    Jéééé egy Vegas topic, vajon milehet ez. Oooo

    Nem akarlak megbantani igazan, de tenyleg akkora nagy megeroltetes keresni ??
  • drum
    #2
    ebben :)
  • drum
    #1
    Hi all! No olyan problemaba utkoztem, amit sajna nemtok megoldani. Kellene egy mixet keszitenem a Sony(Sonic foundry) Vegassal. Remelem tudjatok mirol van szo, szal behuzza az ember a zenet, aztan egy masikat, a masodik sebesseget beallitja az elsohoz, rateszi, jatszik az envelopeokkal stbstb... Namost azt nem vagom, hogy hogyan allitom a sebesseget. En betettem egy pitch plugint, de ha ezzel allitom a hangkep lofaszt se valtozik, ezaltal nemtom passzintani se, es semmi egyebet.
    Tudna valaki segiteni ebbe nekem?

    Thx, Drum