32
  • Csaba
    #32
    Nem tudom, mi a bajod a Zone Alarmmal, de biztosíthatlak, hogy ezt használom pár éve, és nem lassul be tőle a netem, nem szakadozik. Sőt, még csak rejtélyes vírusok, meg fagyások sincsenek...
    Biztos, hogy vannak ennél professzionálisabb tűzfalak, azt nem vitatom, de attól még bőven használható...
  • zeus
    #31
    "igen, nem az ellen nem véd" szalacsi :)
  • PityBull
    #30
    Sil!
    Ugye, te sem gondolod komolyan, hogy a szmájli () csak úgy véletlenül volt ott a mondókám végén?
  • zidder
    #29
    Köszi Garfield a sok értékes információt... majd fontolóra veszem az észrevételeid... megtörtént...
  • DeathMatch
    #28
    Nekem McAfee Personal Firewall plus 6.0 van ami szerintem sokkal jobb mint a kerio... IP-címet is lehet banolni benne... meg még van egy rakás
    extra...
  • Sil78
    #27
    Igen, sajnos túl naiv vagy... (Vírusirtó még csak akad a legtöbb gépen, bár azt se mindenhol frissítik rendszeresen, de a többi...)
  • Garfield
    #26
    Akkor ideje kipróbálnod a Symantec antivirus Corporate Client-et vagy Symantec Client Security-t, bár amilyen tájokoztt vagy, biztos ismered őket.

    U.i.: Közük sincs a Norton-termékcsaládhoz.
  • PityBull
    #25
    Ennek a proginak nem sok értelme van, ha van a gépen egy jobb víruskergető meg egy jobb tűzfal. (Gondolom, ezek nélkül nem sokan neteznek... Vagy csak én vagyok túl naív? )
  • [HUN]PAStheLoD
    #24
  • [HUN]PAStheLoD
    #23
    za és a professzionális szavak egy poszton belül elég ritka esetben fordulhatnak elő ..
  • [HUN]PAStheLoD
    #22
    énis így vagyok vele :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #21
    jobb , de ha jót akarsz - igazán - akkor Outpost .
  • zidder
    #20
    Symantec terméket-et akkor se tennék fel a gépemre ha bottal vernének:DDD
    Csak az igazi home userek hisznek még a csodákban:D
  • zidder
    #19
    Ja bocs Garfield... látom te ezt sokkal jobban vágod... én kérek elnézést
  • _Vegeta_
    #18
    Erdekes nekem Norton szuzfal volt sokaig es nem problemaztam vele, egyetlen gondom azvolt h viszonylag sokat foglalt es allandoan pittyeget a talcan ha eszlelt vmi behatolast. Hallottam h lassitja a gepet, hat az enyemet nem lassitotta, errol ennyit. Amugy mostmar enis keriot hasznalok, ezzel is meg vagyok elegedve bar neha eleg kellemetlen, de egyenlore nincs jobb. :)
  • _Vegeta_
    #17
    Nemertem ezt a "Mikrofos?! okadjuk le!" felfogast. Attol h egy vezeto ceg még nemkell leokadni...
    Nemregiben jelent meg a MS Anti spyware es kivallo program, letisztit mindent es szol ha talal vmi nem megbizhato cuccot. Aztan ne feledjuk el a microsoft hardware-eit amik a legjobbak. Emlekezzunk csak az intelli mouse explolerre. Nekem még mai napig is azvan es nem adnam semmien logitech csodáért. Szoval ne okadjuk mar a ms-t, enis utallom oket, de ezvan.
  • Garfield
    #16
    OFF:

    Eddig nagyon megvoltam elégedve a ZoneAlarm-al, nagyon professzionális, persze nemis kezdőknek készült...



    Akkor te még nem láttál Sygate Personal Firewall Pro-t vagy Kerio-t.

    Elég sok fórumozás és levlistázás után tűzfal kapcsán 2 szabályhoz tartom magam:

    1. Norton-cuccot soha, mert megeszi a gépet; ez tapasztalat is (Szeretném hangsúlyozni, hogy csak Norton-cuccokra vonatkozik ez, érdekes módon a Symantec-termékcsalád nagyon pöpec lett)

    2. ZoneAlarm-ot soha. Amennyi szopást én olvastam rejtélyesen fagyó gépekről, szakadozó netről és végül kiderült, hogy ahol fentvolt ez a csodaszoftver, ott mindig ő volt a ludas.
  • hornbali
    #15
    Szerintem is a Outpost Firewall az egyik legjobb választás. A Zone Alarm is jó de már nekem is volt gondom vele.
  • Sauron
    #14
    Én Nortont használok, és semmi bajom vele!
  • zidder
    #13
    Nekem most van először gondom vele... szerintem ez most microsoft sara elsősorban... nem a Zonelabs-é
  • valaé valaé ná
    #12
    Szerintem az egyik (ha nem a) legjobb tűzfal az Outpost Firewall. A ZoneAlarm-al már akadtak gondjaim.
  • zidder
    #11
    Eddig nagyon megvoltam elégedve a ZoneAlarm-al, nagyon professzionális, persze nemis kezdőknek készült... és nagyon tetszik benne hogy tűzfal és antivirus is 1ben... jobb megoldásnak tűnt ezt feltenni mint 2-3 másik a programot, amik külön külön látják el ezeket a dolgokat... és a legszebb az egészben, hogy meg se lehet érezni a teljesítényen a folyamatos figyelést... De javaslom hogy nem most próbáljátok ki:)
  • zidder
    #10
    Bocs fiúk, a probléma nem az új antivírusban van... hanem a tegnap este kiadott secutity update-ben...
    És a gép sem fagy le... csak a CPU 100%os tehelés alá kerül...
  • valaé valaé ná
    #9
    En nem szoftverfejlesztő cég, ez A Microsoft.
    Nem is lennének ők, ha nem lenne ilyen benne:

    "első lépésben megpróbálja kiirtani, majd attól függetlenül, hogy az akció sikeres volt-e, az alkalmazás különböző információkat küld a Microsoft számára.
    "
    Ezért, érted, ezért nem felhőtlen a boldogság. No meg a számtalan múltbéli stikli miatt.
  • archkoven
    #8
    Micsoda geci ez a szoftverfejlesztő cég, hogy vírusirtó programot akar írni!
    Neki olyat nem szabad. Úgy is biztos csak egy kémprogram lesz ami még ráadásul vírusokat is fog telepíteni. De ha esetleg nem akkor is biztos szar lesz.
  • Sauron
    #7
    Egy bíztos, az én gépemről nem fog ez a progi adatokat küldeni a M$-nak!
  • Deniboj
    #6
    Sygate Personal Firewall-ról mi a véleményetek? Jobb a Zone Alarm?
  • Deniboj
    #5
    Valószínúleg ezt tapasztalatokra építve írtad. Tűzfal?
  • zidder
    #4
    Épp most hívtam fel pár kollégát... a legtöbbnek szintén előjött eza gond...
    Mi már várjuk a frissítés frissítését
  • zidder
    #3
    Mióta fentvan... folyamatosan lefagyasztja a zonealarm-ot, az pedig az egész gépet.
    Jó sikerült ez is!
  • Chief
    #2
    Újabb kémprogram...
  • Bucser
    #1
    Az explorer is így kezdte:D Funkcióiban hiányosan semmire nem alkalmasan:D Azóta többmilliárdjába került a Microfosnak:D (a pereskedések miatt) Ezzel is ez lesz...