18
Az Arthúr-legenda legújabb izgalmas feldolgozása
  • Rohamoszti
    #18
    Fényévekkel...
  • David2
    #17
    noh, tegnap megnéztem a filmet.
    Alapjában véve nem lenne rossz film, csak az a kár, hogy az összes, mind a kettő, csatajelenet egy picit loller volt. Az első jégcsata még hagyján, de a második.
    Először 8 lovas leszeres 100 barbárt.
    Másodjára 8 lovas + pár száz csülleng, vagy mittomén, leszerel (több) ezer barbárt...
    És valahogy nem tudott megfogni ez a film.

    Valljuk be A Rettenthetetlen, vagy Az utolsó szamuráj jobb film volt.
  • Esrohnoil
    #16
    Lesz ez majd szombat esti műsor vmelyik kereskedelmi csatornán.
  • David2
    #15
    jó hogy nem már azt mondjátok, hogy meg se nézzem.
    Sztem annál biztos jobb lesz, mint ami szombat este szokott menni a tévében.
  • Sephi
    #14
    Es megprobalunk nem tulozni :D
  • Esrohnoil
    #13
    Hmm... ebből talán a "legújabb" igaz.
  • TheZsenyka
    #12
    Jah, elég kidolgozatlanok, előre fel nem építettek voltak a hősies szózatok/kirohanások a filmben. El is felejtettük megemlíteni azt, amikor 7-en lealázzák a teljes szász inváziós hadsereget "leaving destruction and mayhem".

    Arthur-nak valszeg már megvolt a Fallout-ból a "Slayer walks the earth" perk...
  • Garfield
    #11
    Én ott kaptam fényt, amikor elmegy megmenteni római arisztokratát és mikor odaér, levág egy rövid agymenést valami olyasmiről, hogy legyetek szabadok, ne hagyjátok magatokat elnyomni vagy mi, azután odafordul az egyik faszihoz, majd azt mondja, hogy "Mostantól kezdve te engem szolgálsz".

    Az elmélet szép átültetése a gyakorlatba.
  • TheZsenyka
    #10
    Kapott is pontot rendesen az IMDB-n, 5.9... Valami elképesztően vontatott a sztori és ráadásul jórészt érdektelen. Különösen a fagytűrő Guinevere volt óriási.
  • HoTDoG
    #9
    Nekem nem jött be...
    Egy egyszerű, sablonszerű feldolgozás... A harc-jelenetek sztem elég gyengék. Pl. a Gladiátornak nyomába sem ér. De nem csak jelenetekben, hanem hangulatban, történetben, "színészi tudásban".
    Szvsz Arthur király helyére biztos nem ezt az embert tettem volna be.
    De lehet, h csak a szinkronhangja amortizálta le nálam ennyire.
    Nincs benne semmi ami megfog.
  • Rohamoszti
    #8
    Nem egy nagy szám...
  • Sephi
    #7
    "Az Arthúr-legenda legújabb izgalmas feldolgozása"

  • David2
    #6
    no asszem minden megoldódott, hétvégén lesz egy kis mozizás...
  • David2
    #5
    amúgy nagyon sok a találat, csak egyik se jó:(, de még próbálkozok
  • zaki
    #4
    szívesen :)
  • David2
    #3
    látszik, h nem vok otthon ebben a témában
    thx
  • zaki
    #2
    feliratok.hu
  • David2
    #1
    tom, hogy nem a legújabb film, de sztem megér 1 topikot
    Amúgy még a filmet még nem láttam, de meg van, de miért nem nézem meg? Mert az okos haverom, aki hozta, full angol verziót hozott... Szal nincs vkinek felirat hozzá?