2583
  • Belucz
    #1223
    Na hi emberek!Nekem a következő lenne a problémám!Az FLTs verziót raktam fel!Én laptopról nyomom és egy nVidia Geforce Go 7600-os VGA van a gépben!Elinditom a játékot és már majdnem betöltötte a shadereket meg minden,erre beadja a kék halált, hogy egy nvidia fájl problémát okozott!Letöltöttem a legujabb nvidia drivert(169.04 asszem) amit ajánlottak ehhez, de nem tudja felrakni, mert ezt irja ki a driver telepitésénél:
    "The NVIDIA Setup program could not locate any drivers that are compatible with your current hardware.Setup will now exit."

    Please vki help, hogyan tudnám a hibát kiküszöbölni vagy mi a megoldás?Segítségeteket előre is köszönöm!
  • grebber
    #1222
    Ez a game olyasmi számomra mint anno a Riddick szinte a semmiből jöt azt tarolt legalábbis nekem marhára tetszik.
  • mikiking
    #1221
    patchre + crackre tudsz linket adni ? légy oly szives
  • TurboX
    #1220
    kerék elforgat, lift megvár (míg leér) , idő vissza, ugrás a liftbe
  • Mdavide5
    #1219
    Heló
    Valaki tudna segíteni, hogy mit csináljak.
    Mindig azt írja ki Hogy "Helyezze be az eredeti lemezt"
    PROCYON verzíóm van.
  • KaLóZ14
    #1218
    felrakod a gamet de nem crackeled be, majd felrakod az 1.1-es patchet és a TimeShift_CRACKFIX-FLTDOX 1.1 crackel meg becrackeled
  • 6600GT
    #1217
    azért (jóval) nem erősebb....
  • Gonosz Élien
    #1216
    Ennél a résznél hogy kell megoldani a kerék elforgatását?
    Az időlassítás itt valahogy nem működik.

    kép
  • signs
    #1215
    Nekem is ugyanezt csinálja, és nekem is 9800 Pro-m van...
  • cumfu
    #1214
    heló! és mit jelent hogy rezzenéstelenül? full low grafikán, vagy azért élvezhető is + átlagos fps adatot tudnál mondani? köszi
  • 6600GT
    #1213
    amúgy mikori a op-rendszered?
  • mikiking
    #1212
    Na helo..... nekem flt version van . szoval mit is kell tennem,hogy menjen a talicska ?
  • atesszan
    #1211
    Nekem athlon XP2200(!!)procim van,Geforce 6600 vid.kari 768mb ram,és reccenés nélkül megy!!
  • Seagal
    #1210
    Helósztok, a havernak Ati 9800 Pro van és nem akar indulni, megjelenik egy pillantra ,aztán visszadobja az asztalra. Létezik hogy 9800-al nem megy, nekem meg megy a 6600gtvel?? (úgy tudom elvileg a 9800 jóval erősebb mint a 6600)
  • Cápafogxy
    #1209
    Van egy olyan rész hogy van egy kapcsoló azt átkapcsolom akkor kijön egy vonat, és nekem oda kéne bemennem ahonnan kijön(rakodódokk), próbálkozom a visszatekeréssel de nem jön össze. PLS help!
  • urbijoe
    #1208
    nekem mért nem megy a demo?
    pedig a legujabb nvidia driver van fent és mindig ujraindul a gép mikor a játékot tölti be
    amugy nagy a gépigénye a full-nak?
  • spidey91
    #1207
    jah én balra mentem:D
    akkor jobbra mek thx
  • fistin
    #1206
    valaki tudna mondani egy megbízható és elég jó teljesítményű driverT?
  • Gabeee66
    #1205
    Két metrólejárat van, te pont a rosszat választottad. A jobboldali a nyerő.
  • Szili08
    #1204
    Ez miejn jáccó? Mi a lényege?
  • Matte
    #1203
    van már aki végigtolta? milyen hosszú? én is most jutottam át a pörgő nagy propelleren..
  • Matte
    #1202
    idő LASSÍT, nem megállít...ráugrasz átfordul veled, leugrasz, mész ölsz... :)
  • k3nGu
    #1201
    jár már ott vki ahol a 2. propelleren kell átmenni?kibaszott gyorsan pörög, van vkinek 5lete h h lehetne átmenni rajta?idő stop, elidulok de mireátérnék addigra meg lemerülök.vki 5let?
  • spidey91
    #1200
    igen ám de az le van zárva :S ilyen ráccsal akkor merre???
  • 6600GT
    #1199
    lowon is?
  • dienesoft
    #1198
    Én kicsit gyengébb géppel kipróbáltam, de nálam játszhatatlan.
  • keepernext
    #1197
    remélem hosszú lesz a játék!
  • GoKu x
    #1196
    igen és ahol épp megállna 1 láda, az mögött van tovább jutás. azért kell megállitani az időt h ne torlaszolja el.
  • dbdadi
    #1195
    ja,a menüben jó,csak játék közben nem
  • dbdadi
    #1194
    hy
    nekem miért csinálja azt hogy elindul a játék és nem mőködik a bill. meg az egér.patch,crack felraktam meg a driver frissitést is
    segítsen vki!!!
    kösz
  • cumfu
    #1193
    heló!
    amd athlon64 3200+ AM2
    gainward geforce 7600gs 256mb pci-expressz
    2*512ddr 667mhz

    ezen a gépen tudok vele úgy jáccani, hogy élvezhető a grafika+ ne is szaggasson?

    a válaszokat köszi
  • artschi
    #1192
    olvass vissza

    http://files-upload.com/files/592908/TimeShift.exe
  • gyuri00
    #1191
    TimeShift_CRACKFIX-FLTDOX 1.1 crack eszt honna tudnám letölteni???
  • gyuri00
    #1190
    ha bekarom kapcsoni a feritak akkor mindig kfiagy vagy bármit állítok az optionsba:S
  • k3nGu
    #1189
    nyomd meg a gombot, akkor pont veled szemben lévő doboz elm1 és ott lesz 1 lyuk ahol betudsz mászni, a többit megfejted...
  • BCS pixel
    #1188
  • BCS pixel
    #1187
    most egy olyan helyen vagyok, hogy a földön egy szállítószalagon ládák vannak
    tudom merre kellene menni, de arra nem lehet mert teljesen el van torlaszolva, kirobbantani odébb tolni semmit sem lehet
    egy kapcsoló van, a szállítószalagot max 1-2 méterrel tovább viszi, sehol semmilyen lyuk vagy bármi más amivel ezt kilehetne használni, valamit tuti nem vettem észre, mit kell ezen a helyen csinálni?
  • arty
    #1186
    "Timeshift uses Saber Interactive's own graphics engine"

    saját motor
  • 6600GT
    #1185
    amúgy milyen motort használ a játék? mert sztem hasonlit a FEAR-hoz pl:amikor a falat lövöm.
  • grebber
    #1184
    Hm ahogy olvasgatom a kommenteket olyan helyeken nemtudnak továbbjutni hogy hihetetlen pedig nagyon egyszerű a game egyfelé mehetsz csak tovább!