13
  • Tetsuo
    #13
    :)
  • Sauron
    #12
    Dehogynem, de az már nem jut eszükbe, hogy a méreg drága posta tiszta bélyegek megfogásához, csipeszt is hozzanak
  • Tetsuo
    #11
    A bélyeggyűjteményre már nem mennek a csajok, mi? :)
  • pepe003
    #10
    Van plexi oldalam, van fénycsövem, és képzeld a fénycsövön van kapcsoló
    És szerintem nem rossz, mert már megvan 2 éve, és akárki jön hozzám, mindig mondja hogy ez tök csúcs
  • Mice
    #9
    tudom egy többesszám minusz...
  • Mice
    #8
    "valamint a szerver modulok piacán is elérhető lesz."

    szinte látom amint az egyik nagyvállalatnál levő rendszergazdának csurog a nyála miközben mögélép a főnöke, hogy vállonveregesse amikor épp fejszellőztetésre indul az épületben a sok költséglefaragásos papír okozta feszültségek elöl menekülve...:))))
  • Flashy
    #7
    rengeteg ember van aki a fél életét odaadná hogy neki előbb legyen ilyen mint a szomszéd csávónak, ebből élnek a cégek. nekem inkább kaparják le róla az összes feliratot ha úgy még olcsóbb tud lenni, én belerakom a gépbe aztán használom és ennyi.
  • Benedekco
    #6
    knight rider forever :D
  • Benedekco
    #5
    ez kacsa :D

    amúgymeg elég ratyi!
  • TheZsenyka
    #4
    Eleve gizdulásra találták ki.
  • FTeR
    #3
    sztem azok a plexis házak csak kirakatba valók, vagy be az asztal alá (de akkor meg minek plexi?), mert marhára idegesítő ha folyton világít és nem lehet sötétet csinálni, még ha ki is lehet kapcsolni, akkor is csak arra jó, hogy gizduljon az ember a haverok előtt. Megéri ám az a +XkHUF...
  • Dinosaur
    #2
    Ez a termék halva született. Szerintem...
  • IMYke2.0.0.0
    #1
    Szerintem, ez egy teljesen felesleges feature, mégha jól is mutat egy "plexi oldallapos" házban... Nem hiszem, hogy sokan nézegetnék 1-2 mp-nél tovább ezeket a 80-as évek elejéről származó, digitális kijelzőket...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------