12
  • Tetsuo
    #12
    Sajna az átlagjúzörnek is bele kell nyúlnia a Windowsba. Nem lehet kikerülni.
  • Janek81
    #11
    Te most komolyan beszélsz? Mégis mi szükség lenne arra, hogy egy vindóz rendszer könyvtárat vagy fájlt találjon/keressen meg egy átlag home user? A saját fájljaidról van szó, képek, zenék, videók, doksik keresésére készültek a cikkben említett keresők, nem arra, hogy a vindózban turkálj vele - amellett, hogy elvben erre is alkalmas, ha tudod, hogy mit akarsz keresni.
    No mindegy, innentől részemről No Comment, nincs kivel és nincs miről beszélgetni/vitázni...
  • Tetsuo
    #10
    Bocs hogy nem ismerem a Windows könyvtáram 20313 fájljának helyét a 425 mappában..
    /vannak olyan fájlok amit egy sör után még kiolvasni sem tudok.. :)
  • Sauron
    #9
    A keresők összehasonlitása jó ötlet!Szerintem. Legalább megtudjuk, melyiket mire érdemes használni. Ki tudja lehet, az egyik pont jó le esett csavarhúzó megkeresésére is!
  • Janek81
    #8
    Ha nem tudsz egy neked megfelelő könyvtárszerkezetet kialakítani vindózzal, és nem tudod annak megfelelően rendezni a dolgaidat, akkor csak az előttem szólót tudom idézni. :) LoOoOoL
  • b
    #7
    lol
  • Tetsuo
    #6
    "Jól felépített rendszer kérdése.." Hát ezaz! Windowssal? Hogyan!?
  • Janek81
    #5
    Aki nem tudja, mit hol talál a gépén, használjon ilyen keresőket... :) Komolyan nem tudom elképzelni, hogy ilyenre bárkinek szüksége lehet. Jól felépített rendszer kérdése, nem több.
  • dduma
    #4
    Bezzeg használtad volna az Origo asztal alatt keresőjét... :D
  • HUmanEmber41st
    #3
    Az előbb kerestem az asztalon a csavarhúzómat, de még a Googléval sem találtammert legurult a földre
  • AS
    #2
    Google-t használom. nem rossz de lehetne jobb is.
  • SoDI---
    #1
    Egy tipp az oldal szerkesztőinek:
    Érdemes lenne készíteni egy összehasonltó tesztet a különböző cégek megoldásairól (Google , MSN, most Yahoo).

    Én az MSN publikus bétáját használom, istenkirály, hogy szó szerint egy másodperc alatt bármit megtalálok a gépen, amit korábban csak negyedórás keresgetés után tudtam. Mindenkinek az ajánlani tudom :)