24
Action...
  • fitutufi
    #24
  • t0Mi
    #23
    ez 1 fos.. :D
  • t0Mi
    #22
    nekemis tetszett a chrome.. neten jót lehet belőle csinálni szerintem! Énis most húzom le.. Bár nemtom kivel tok majd játszani..
  • tibor16
    #21
    ..aham... :) -én itt láttam először normális tájat.. azé teccett... -bocs, azért is, +jó volt az AI, a helyszínek, épületekre gondolok, kicsit sablonosak voltak, de ezen kívűl nem találtam benne különösebb hibát... jót jáccottam vele..
  • dronkZero
    #20
    Az első részben is volt multi...

    "Annak idején"?! Húúú, megvan annak már majdnem egy éve is, mikor a Chromeot kiadták... :P
  • tibor16
    #19
    sziasztok, sztem ez azért van, mert multyt csináltak belőlle... azé kipróbálnám, ha benne ven vki...
    Tényleg, az eredetiben volt multi? Mellesleg, ez nekem annak idején, jó kis gamma volt...
  • Gabe18
    #18
    Az első inditásnál nekem is sokat kellett várni amig a fekete képernyőről továbbment (jó egy perc),de aztán elindult.
  • magus755
    #17
    Hali most akkor kell hozzá neki az eredeti cd vagy megy a nélkül is mert nekem baszik elindulni csak nagy sötétség van???
  • Garfield
    #16
    Aki ezerrel szitkozódik azért, mert nem tudta, hogy a játék a Chrome deluxe edition-je, annak ajánlom az #1es hozzászólásban látható kép utolsó három sorát...

    Aki ennyire figyelmetlen, az meg is érdemli...
  • Tatyla
    #15
    basszus én is leszedtem és CHROME!!!
    hogy a jó K**** A****** B***** MEG!!!!
  • grebber
    #14
    Semmi gond már leszedtem rég a NORMÁIS VERZSÖNT.
  • fitutufi
    #13
    kecsegek én meg lehúztam a 2cd-t
  • gesa
    #12
    Bocs, hogy nem segítettem a Shade-del kapcsolatban, de csak most néztem meg a privát üzeneteimet. Nagyrészt csak olvasgatom a fórumot és ritkán jelentkezek be.
  • gesa
    #11
    Idézet az origóról:
    "Ismét bebizonyosodott, hogy nem valami jó ötlet össze-vissza cserélgetni a számítógépes játékok címeit. Más, korábbi esetekhez hasonlóan most az amerikai játékosokat zavarta össze, hogy DreamCatcher Interactive Advanced Battlegrounds: The Future of Combatra nevezte át a más régiókban Goldként megjelent Chrome egyedi kiadását."
  • grebber
    #10
    Épp akartam irni hogy elsőre a Chrome jut eszembe akkor igazam volt mert az is :)
    De ilyet ezt mér csinálták?
  • Sgtfathi
    #9
    Igy van.Én is néztem ez Chrome (Kapják be)
  • fitutufi
    #8
    ez valami állnév , mert ez a régi Chrome , úgyan az , még1× kiadták , minden úgyanaz
    nem is értem....
  • fitutufi
    #7
    azé kiprószálom....
  • Jimmyke
    #6
    Jé megváltozott :) Én szívem szerint nem szeretem az ilyen fajta futurisztikus fpseket. Maradok a Battlefieldnél :)
  • fitutufi
    #5
    én most húzom majd délutánra lennt lesz (2cd-s)
  • fitutufi
    #4
    jah :)
  • Jimmyke
    #3
    De jól olvasható :)
  • fitutufi
    #2
    képek...
  • fitutufi
    #1