497
  • Vegas
    #1
    hi..remélem nincs még ilyen téma..Ki szokta nézni??:O
  • Met
    #2
    reméled?
    keresőt használtad?
  • Pheel
    #3
    http://www.sg.hu/forumkereso.php?mit=chopper&hol=topic

    Csak, hogy tudd. Nem zárok, mert ilyen még nincs.
  • Pheel
    #4
    BTW én szoktam.
  • Met
    #5
    Én folyamatosan nézem:)
  • Random work
    #6
    Én is amikor csak tehetem megnézem. Nagyon mókás majdnem mint egy valóság show csak a szereplők értelmesebbek. Nagyon durva járgányokat pakolnak össze.
  • Shodan
    #7
    Én is szoktam nézni.Idősebb Paul legnagyobb arc
    Tegnap jól összementek a két kocsival a barmok.De hogy a lökhárítót minek kellett letépni azt máig nem értem
  • Pheel
    #8
    Én az új indiai csákótól vagyok készen. Adsz neki egy kiló vasat meg 2 napot és kifarag bármit
  • Vegas
    #9
    azért az nemsemmi amit festegetnek a tanknak a tetejére...Ja, meg a szabacságszobros moci volt a faxa!!
  • katze
    #10
    Szoktamám... nem eccerűek....
  • Rózsalány
    #11
    énis nézem mindig:)) a legjobb a Póli kocsija:DD
  • cyrus #12
    sztem elég primkók azért ... de elég jó gépeket raknak össze.... :D
  • Dichter
    #13
    Jah, az idősebbik Teotule. "Wazze a k. anyád Paulie, mi a büdös f@szért nincs még kész ez a szar?"

  • Random_
    #14
    Éjszaka néztem fájt a foga az öregnek. Persze mindenki fúrt köszörült vágott a mühelyben ami még jobban ingerelte a fogát. Ideg is volt rendesen. A fogosvoshoz viszont már félve ment be a nagydarab ember. :D
  • dikki*yysw
    #15
    Úgy reklámozzák a Discovery-n, hogy "1999-ben.." blabla és a Teotule család visszatér.
    Most akkor 99-ben (vagy 97, most nem emlékszem mit is mondanak) ment a S01, és ami most megy, az az egész a S02? Mert ugye az tölthető...
  • winnie
    #16
    majdnem mint egy valóság show

    :) ez az. sokrétű a reality műfaj.
  • Shodan
    #17
    Az a legjobb hogy soha nem csinál semmit mindig csak magyaráz, meg nézi ahogy a többiek dolgoznak.Nem rossz meló!
  • Shodan
    #18
    Csak most nézem hogy kijött játékban lol!
  • Pheel
    #19
    KELL! :)
  • I.C.ram
    #20
    szerintem igen gány motorokat gyártanak.

    Mindegyik ugyanaz szinte. ugyanaz a váz, ugyanaz a szerkezet, csak a csicsa más rajta.
  • Bucser
    #21
    A poén az, hogy ők egyszerű karosszérialakatos szakmunkások és milyen baszott jó dolguk van odakint (mert nem hinném, hogy bármelyik Teutul-nak diplomája van)... Sok kötsög amerikai meg csak veszi a csoppereiket:) Meg gondolom nem gyengén kaszálnak a műsorral is...
  • Bucser
    #22
    jahh meg néha másmilyen a kormány meg a sárvédő meg minden.. egyébként A Harley katalógusában az összes alkatrész megvan amit felhasználnak.. cska meg kell rendelned és összetehetd otthon is.. ezek abból szakítanak, hogy az amcsik már az öntözőcsövet sem merik megfogni, hogy lemossák a motort, nemhogy átszerelni rajta valamit....
  • Pheel
    #23
    Szerintem legtöbben nem is a motorok miatt nézik őket :D
  • Random work
    #24
    azért van ott pár nagy gépük pl vágó hajlító eszterga fúró
    megnézném mikor veszed te meg ezeket és csinálsz motorokat

    a gatyád rámenne a felszerelésre és akkor még nem üzemelteted

    másrészt ezek a motorok nem Tom -nak készülnek vagy Sam -nek hanem egyesületeknek eseményekre és viszik őket kiállításokra.

    Szóval szerintem nagy dolgot csinálnak és max tisztelet.
  • Bucser
    #25
    persze mármint amit a filmben látsz.... csak ne mond nekem azt, hogy 1 hét alatt 2 motort csinálnak mert azt nem hiszem el... Fúró meg eszterga gépeket hasznának igaz. de ezek egy karosszéri alakatos alapfelszerelései... amik nélkül elég körülményes a melója... Meg mint mondtam odakint ennyi mlóbol is fennt tudják tartani azt a hodály nay műhelyt.. itthon az a műhely megenne 1-2 misit havonta...

    Egyébként az egyesületeknek készült motorokért is fizetnek.. az csak a púder, hogy rendezvényre viszik őet.. persze csak utána a kiállításon el is adják.. egyábként miért feccölnének bele annyi pénzt???
  • Random work
    #26
    persze az eszterga és fúró gép nem is nagy kunszt, de van ott egy speckó vágó gép is meg egy hajlító a cégünknek van acél megmunkáló üzeme és ezek nem kicsi tételek, de mindenki azt hisz amit akar
  • Shodan
    #27
    Ott a pont!Én se a motorok miatt nézem.
    Valaki tud már valamit erről a játékról?mit kell benne csinálni, motorokat szerelni?
  • Vegas
    #28
    hát....azért.:P
  • Vegas
    #29
    szerintem nem egyformák..
  • Vlala #30
    Még nem is csak az, amit scinálnak, de ahogy csinálják... eszméletlen, hogy a fém ilyen könnyen és eccerűen alakul a kezeik között. Én is fémipari technikus lennék alapjáraton, csak későbbb jött az infó, de én 1általán nem így emlékszem a fémmegmunkálásra.
  • I.C.ram
    #31
    Azért ezzel vitáznék, mert itt azért kell heggeszteni is keményen, meg nem minden átlagpolgárnak van festműhelye, meg ekkora szerszám arzenálja.
  • Vegas
    #32
    navégre..péntekvan..:P
  • Vegas
    #33
    jólnézki eddig az a moci...mondjuk már jobban nemfog
  • Met
    #34
    Most jó nagy baromságot mondtál, persze, hogy hasonló a váz, mégis milyennek kellene lennie, egy motoron nem lehet annyit variálni mint egy autókarosszérián. Mellesleg úgy kell megcsinálni őket, hogy lehessen velük közlekedni is.
    Amúgy ha megnézed a Commanche-ot és a Snap-On mocit, ott a váz is egyedileg lett legyártva.
  • dikki*yysw
    #35
    "© I.C.ram 2001. 04. 02.
    szerintem igen gány motorokat gyártanak.

    Mindegyik ugyanaz szinte. ugyanaz a váz, ugyanaz a szerkezet, csak a csicsa más rajta."

    "© Bucser 2005. jan. 10.
    jahh meg néha másmilyen a kormány meg a sárvédő meg minden.. egyébként A Harley katalógusában az összes alkatrész megvan amit felhasználnak.. "

    öhh... és?
  • Pheel
    #36
    Leszedtem pár részt angolul. Na az az űberbrutál. Magyarul már egészen másként hangzik :)
  • Met
    #37
    na igen, ott nincs sípolás meg finomítás
    bele az arcodbe Teutul módra :D
  • Pheel
    #38
    Van azért. Nem mondják, hogy fuck meg shit. :)
  • spyderco
    #39
    Elérhetővé tettem az általam bedigizett, Discoveryn leadott részeket + még 3-4 részt ami még nem ment le Mo-n. Azért fizetős mert csak itt volt ekkora tárhely. Szal akit érdekel American Chopper
  • Met
    #40
    Torrentről is lehet leszedni, lassan átkerül dc-re is.
    Ezek ingyen vannak.