36
  • Sauron
    #36
    Nem értem mi ez a sok peszimizmus! Az ember rég rájött, hogy tönkreteszi a környezetét! Csak egyelőre még, megéri tönkretenni!!! A só meg még sok fog okozni. Lesz itt még szivás!!!
  • Shan
    #35
    Kozmikus katasztrófát??? Az ember???? Megakadályozni??? hahhahhaaaa...
    Múltkor is eltitkolták, hogy vmi k..vára jön felénk, csak a szerencsén múlott, hogy pár mill. kilóméterrel arréb húzott el... Ehhh. Mit képzelsz mik vagyuk?! igen...csak por, és hamu...ennyi.

    Az ember maga alatt vágja a fát...és már elég vékony..
  • TeszteloPontHu
    #34
    http://index.hu/politika/kulfold/0106sweden/
  • Supergamer_real
    #33
    Adj linket pls... Úgy tudom, mást azonosítottak nem őt.
  • Fatanur
    #32
    Sweech- nek igaza van,amikor késő lesz majd akkor kapunk észbe...
    Amit az ember vmit elkezd (ebben az értelemben) nem tud vissza fordítani...
    És a szökőárral kapcsolatban: nagyon sajnálom azokat az embereket akik vagy elvesztették a családjukat vagy akiknek nem maradt semmijük...
    Nagyon szomorú, hogy nem figyelmeztették az embereket mikor az előre jelzések nagy katasztrófát jósoltak. Sajons a pénz manapság többet ér mint bárkinek az élete.
  • TeszteloPontHu
    #31
    Már azonosították, lásd Index.

    1749: minden telefonról hívható, 200 Ft a Vöröskeresztnek (a cunamikárosultak javára megy)...
  • valaé valaé ná
    #30
    Jesszoké.
    Azért az ilyen magas labdákat továbbra is lecsapom, legfeljebb Te nem fogod érteni. Van ilyen.
  • Cactus
    #29
    Majd ha értelmes hozzászólással is tudsz szolgálni akkor írj. Köszi!
  • Supergamer_real
    #28
    Szeretnék megkérni MINDENKIT, hogy EZT olvassa el figyelmesen és a topicot amennyiben tud rászánni, kb 2 percet az életéből, küldje el minél több ismerősének.

    http://www.mbcanada.com/forum/index.php?showtopic=6109&st=0&#entry62545

    A képen látható srác nevében köszönöm!
  • valaé valaé ná
    #27
    Hát ahogy elnézem ...
  • sweech
    #26
    akor le lenne tagadva..:)
  • Cactus
    #25
    Egyébként meg Peace!
  • Cactus
    #24
    Nem tette tönkre, lol! Dehogynem, már semmi sem olyan amilyen a természetes egyensúly megkíván. Szerinted a természetben hol megy el a farkas az orvoshoz, mert fáj a lába? Sehol, az ember viszont igen. A farkas meghal egy vadászat során mert gyenge volt. Itt meg ha már agyhalott vagy is életben tartanak...
  • valaé valaé ná
    #23
    Nem tagadom, de ha tagadnám mi történne?
  • sweech
    #22
    de már folyamatban van...és ezt ne is tagadd
  • lapci
    #21
    Erről nekem egy gyermekkoromban olvasott mese jut eszembe: Egyszer egy óriási tengeri állat (talán bálna) elszunyókált a vízen lebegve. a szél port-földet szórt rá. a madarak nagvakat pottyantottak, szóval szigetszerű lett. nemsokára emberek jöttek, házat építettek, földet műveltek, stb. Aztán nekiálltak kutat fúrni, amiből zsír jött ki. Erre már felébredt az állat, megrázta magát, lemerült és elúszott. Nehogy így járjunk mi is...
  • Tetsuo
    #20
    Ez nem a #18ra volt válasz.. abból visszaléptem
  • Tetsuo
    #19
    A sónak talán van egy jó tulajdonsága is (a térségben) hogy tartósít vagyis szárít. Így csekély mértékben talán lassabban megy végbe az oszlás v helyette mumifikálódás történik, bár nemtom h ez számít-e.
  • valaé valaé ná
    #18
    Azt montan talán. Ellenben az ember nélül 0 az esély . Az ember meg még nem tette tönkre a Földet, egyenlőre.
  • sweech
    #17
    de az ember az aki tönkretette a Földet...amúgy nem hiszem hogy ha MOST be akarna csapódni egy meteor akkor az ember hogy akadályozná meg hogy becsapódjon mert az biztos, hogy azt nem lehetne megcsinálni amit az Armageddonban láttunk.
  • valaé valaé ná
    #16
    A biosztanárnődnek mondd meg, hogy az ember az egyetlen, aki esetleg meg tud akadályozni egy kozmikus katasztrófát. Vajon mekkora szökőár lenne akkor ?
  • sweech
    #15
    nemtudom :DDDD ez jutott eszembe és papírra..öhömm...monitorra vetettem.
  • St
    #14
    mi köze a földrengésnek a környezetszennyezéshez?
  • sweech
    #13
    az alsó az télleg sokkoló...
  • sweech
    #12
    szerintem a FÖLD így válaszol az embereknek amiért köcsögök oszt írtják a fákat, szennyezik a tengert stb...Igaza van a biosztanárnőmnek.A növényeknek semmi szükségük a rithedék, köcsög emberekre (tisztelet a kivételnek), de az embereknek kurrvára szükségük van a növényekre, oszt az esőerdőket is írtják mint állat. Az állatok is vígan ellenének nélkülünk de mi nélkülük is nehezen lennénk meg.
  • Akuma
    #11
    nem hinném, hogy név nélküli tömegsírba szívesebben mentek volna, ha választani kell a 2 közül
  • Raszkolnyikov
    #10
    Azok az emberek amikor éltek nem akarták, hogy elhamvasszák majd őket.
  • WiLDoR
    #9
    hamvasztás tényleg humánusabb lett volna...
  • Dredd
    #8
    Szerintem egyszerűbb lett volna hamvasztani, de az iszlám lakosság tiltakozása miatt jöttek a tömegsírok.
  • Shan
    #7
    Mit kellene csinálni több ezer halottal??
    Várni? Hogy szépen papok temessék őket?
    2 hónap alatt talán sikerülne...
    Ki vesz annyi hűtőkamrát?
    Vagy hadd induljanak oszlásnak a felszínen?

    Hát szerintem mielőbb el kell temetni őket, és ekkora tömegnél ez sajna nem meg máshogy, csak gépesítve...elég szomorú, és nagyon sajnálom őket, komolyan, de ez így megy csak...
  • Cat #6
    ha a felső kép sokkoló... akkor te nem láttál még gyüjteményeket



    dózerrel ásták ki a többezer hullának a tömegsírokat, és sok helyen csak ugy beledobálják



  • Axon
    #5
    Az a felső kép sokkoló.
    A hírekből az derül ki, hogy a holtestek "begyűjtése" jó ütemben halad a rengeteg segítőnek köszönhetően és járványoktól nem kell tartani a temetetlen halottak miatt. Annál inkább a menekült táborokban összezsúfolódott emberek miatt.
  • DOT
    #4
    És mit kezdenek a rengeteg holttesttel, az egyebekről nam beszélve ?...
  • Killgore
    #3
    jah, a sóra énsem gondoltam volna...
  • AS
    #2
    JO hogy nem voltam ott.
  • rolika
    #1
    ez durva...
    nem volt elég a víz, most még a só is :(
    erre nem is gondoltam