45
Jetaudio
  • howarju
    #45
    Hullagyalázó! :-(
  • Rotcsa
    #44
    Anyád meg a barátnőm! :D
  • howarju
    #43
    Hi!
    Google a barátod! :D
  • howarju
    #42
    Hi!
    Részletek -> részletek megjelenítése -> egyszerű megjelenés.
    Vagy az alatta lévő pipákat ki kell venni.
    Esetleg a felszínválasztónál más felszínt választani.
  • said06
    #41
    Üdv! Olyan kérdésem lenne, hogy pc-n a jetaudioban hol lehet ki kapcsolni hogy ne adja be állandóan a borító képet? (marhára idegesítő...)
  • lecsolecsi07
    #40
    sziasztok fiuk-lányok.help me!!!azt szeretném elérni hogy amikor radio adást sugárzok traktor dj(3verzio) programmal akkor akik ezt hallgatják,ne azt irja ki nekik a média lejátszoba(a jetaudio-ba) hogy mit zenélek,hanem amit én kiirok(tetszöleges) legyen pl.dj mix onlyneeee!hogy tudom ezt beáálitani?????????
  • Rotcsa
    #39
    Hozzá lehet valamilyen módon jutni ingyen a plus-hoz?
    A WWE-hatások miatt igen szeretném :D
  • lecsolecsi07
    #38
    sziasztok valaki irna nekem részletes leirást arrol hogy hogyan kell az adott zenét felvenni a kivánt minöségbe a jetaudioval?(azt tudom hogy a recording-ba kell......???köszi elöre is csáosztok.LECSÓ
  • robagp
    #37
    Hello!

    Bénáztam egyet, és a zenének külön ablakot nyit /nagy hangjegy van az ablak közepén/ és nem tudom vissza csinálni, hogy zenénél csak a főablak legyen nyitva.
    Kérlek segítsetek!

    Köszi!
  • robagp
    #36
    Hello!

    Fel dobtam a 8.0.2-t még mindig nem kezeli a cue-t :-(
    Ez gáz.
    Igaz a hibák javítva lettek, de nem értem ezt a régi file tipust miért nem tudja kezelni???!!!
    Van vhol cue plugin hozzá???
  • usr10
    #35
    A 8.0.2.300-as verzio a legujabb. Ennel a verzional is vannak ezeka hibak?
  • robagp
    #34
    Hello!
    A jetaudio 8 sajnos hibás, a 7.51 az ami jól működik, remélem hamar kijavítják a hibát!
    Hiba: friss rendszerre fel dobtam a 8-ast, és nem tudott megnyitni néhány filmet, köztük wincsin lévő dvd-t /ifo/, de néhány flv-vel is bénázott. Ha megy nyitotta a kép egy nagy része kint volt a képernyőn kívül. Le gyalultam, fel a 7.51 és tadaaaam, minden jó lett!
    A jetaudioval 1 bajom van: nincsenek hozzá pluginek!
    Pl a CUE filet nem képes értelmezni. /CUE file zenénél: ha van egy hosszabb zene (pl 1 órás mix egyben) közbe ki írja a váltásoknál a szám címeket/
    Esetleg tud vki cue plugint a jetaudiohoz??
    Még a winamp is tudja a CUE-t :-(
    Kb 4 éve jetaudio-t használok, ne kelljen már vissza lépnem a winampra a cue miatt :-(
  • usr10
    #33
    koszi az uj linket
  • lck
    #32
    Jetaudio 8 magyarítás működő link.
  • lck
    #31
    Ha valakit érdekel:
    Jetaudio 8 magyarítása.

    ( A legjobb minőségű zenelejátszó.)

    Köszönet Tóth Bálintnak - a fordítónak !
  • Lord RZA a PUNK
    #30
    sziasztok

    már régóta ezt a lejátszót használom, de még nem sikerült rájönnöm hogy tudnám manuálisan állítani az ekvalézert. biztos hogy lehet valahogy, ugyanis van USER opció is a választék közül. Ötlet valaki? köszönöm
  • lck
    #29
    Hali !

    Felraktam az új 7.51-es Jetaudio-t.

    Olyan gondom van vele hogy ha egy zenemappát a jobbegér > lejátszás a jetaudio-val helyi menüből akarok megnyitni, akkor nem indul el a lejátszás, hanem egy "Album adatainak módosítása" ablak jelenik meg.
    ( pl: A mappa rádobása a jetaudio ikonra viszont működik )

    Nálatok is ez van, vagy kell valami beállítást módosítani ?
  • torque12
    #28
    megvan...
  • torque12
    #27
    Sziasztok. A bookmarkba jelölt számokat hol tudom visszakeresni?
  • Svan
    #26
    Hali!
    Nem tudja esetleg valaki, hogy a jetaudioban lehet-e olyan lejátszási sorrendet beállítani mint a winamp playlist-ben az Alt+bal egérgombbal
    (tehát csak megjelölni a számokat és nem a playlistben fel le mozgatni)
    Remélem érthető voltam és előre is köszi a választ.
  • bertino
    #25
    hjah, már sikerült rájönnöm
  • bertino
    #24
    skacok hogy a görcsben lehet kijelölni a programban a következő számot ?
  • antekirt
    #23
    Most próbáltam ki a jetaudiót. Sokkal jobb mint a winamp !Nem tudom eddig mi a f....nak használtam a winamp-t :)
  • Wacak
    #22
    Úgí látom, senki sem tudja a megoldást, senki sem tud segíteni :-(
  • Wacak
    #21
    Én is meg vagyok elégedve vele, főleg azért, mert nagyon sok dolgot meg lehet vele oldani, nem kellenek hosszá plusz progik. Csak az a gondom vele, amit már korábban is leírtam, amiben a segítségeteket kértem, vagyis hogy a dvd hangot valami okból nem játsza le, azon kívül minden megy rajta rendesen. ez a gondom az XP ujrapakolása óta van igy, előtte semmi gondom nem volt vele.
  • tproli
    #20
    Amióta rátaláltam a jetaudio-ra a neten, azóta nálam az alap audio lejátszó. Próbáltam áttérni más lejátszókra, amiket nem kell telepíteni, de nagyon nem voltam megelégedve velük, főként a hangzással. Úgyhogy inkább a jetaudio-t tettem portable-lá :)
  • Wacak
    #19
    Régebben nekem is a WinAmp volt fenn, de nagyon lassú, amig betölt, viszont tény, hogy sokkal szebb a hangja. Sajnos a WinAmp mellé még fel kell tenni pár progit, ha konvertálni, rippelni akarsz, míg ez az AudioJet-ben adott, s nincs szükség külön sok progi feltelepítésére.
  • zolo
    #18
    Nekem aac-t nem volt hajlandó lejátszani egyszercsak.De vele együtt a WMP se játszotta le semmi se.A win-t újra kellett rakni :(
    Sokáig használtam Jetaudio-t,de a Winamp-nak + a WinMediaPlayer-nak érezhetően jobb a hangminősége.
  • Wacak
    #17
    Sziasztok!
    JetAudio 6.2.6.8330 Plus VX verzió van a gépemen. Amióta ujrapakoltam az op rendszeremet, azóta dvd lejátszásánál nincs hang. A zene és avi lejátszása tökéletes. A nero-ban lévő lejátszóval és a Win Media Playerral normálisan működik a hang lejátszása is.

    Tudna valaki segíteni a probléma megoldásában?

    Előre is köszi.
  • Dying Soul
    #16
    kösz a választ.
  • Dying Soul
    #15
    Sziasztok, tudnátok segíteni?
    Nem hajlandó kiexportálni playlist fájlba a számaimat. :/
  • lck
    #14
    Azért az a 8 mega Jetaudiónak sem olyan sok.
    Végül is J.A. nem tud sokkal többet - egyszerűen csak jobban szól.
  • Balumann
    #13
    ja és Winamp kevesebb memóriát foglal mert kevesebb plugin terheli közbe a dolgokat, és lehet mellette szinte akármit csinálni, főleg hogy lelehet tenni kis sávba is.
  • Balumann
    #12
    Nem tom én maradok a Winamp-nál, sztem fölösleges amivel többet tud a JetAudio. amit tud még arra vannak jobb programok. Winamp-al egyébként Shoutcast-al lehet ilyen rádióként adni adást neten, és egyszerübb is
    shoutcast.com
  • TommoT
    #11
    jetaudio lejátsza
    nemtudjátok miért írja ezt ki cd-íráskor?
  • Gaben78
    #10
    *.ape mivel tom lejátszani?
  • TommoT
    #9
    *valaki
  • EvilDevil
    #8
    naná hogy támogatja, és winampot tönkreveri ezt higgyétek el nekem!! Nem véletlenül emlegetik a Winamp legfőbb riválisának
  • TommoT
    #7
    használta már valami a jetlyricet? a dalszövegírós cuccos
    kis segítség kéne ha valaki tud :)
    ja és jobb mint a winamp télleg! :)
  • Garfield
    #6
    Üdv!

    Aki JetAudio-t használ: támogatja már a CUE-fájlokat?