71
Melyik és progival ingyen netről telefont hívni ? és hogyan ?
  • Muttley
    #71
    erről mi a véleményetek?
    most jött mail-ben:

    http://onlineset.acnshop.eu

    már megint át akarnak minket b.szni
    vagy
    temetjük a 3 nagy mobilszolgáltató havidíjait?
  • riamarianna
    #70
    Ezen az oldalon lehet feltölteni pannon-os,t-mobilos és vodafonos telefonokat. Itt nincs regisztracio és semmi extra dijat nem szamitanak fel.
    www.etopup.hu
  • riamarianna
    #69
    Ezen az oldalon lehet feltölteni pannon-os,t-mobilos és vodafonos telefonokat. Itt nincs regisztracio és semmi extra dijat nem szamitanak fel.
  • szala84
    #68
    Új ingyenes ts- szerver jelenleg teszt fázisban de használható. :)
    Itt. :)
  • riamarianna
    #67
    " Ezen az oldalon lehet feltölteni pannon-os és tmobilos (nemsokára vodafonos) telefonokat. Itt nincs regisztracio es semmi extra dijat nem szamitanak fel."
    www.etopup.hu
  • djsenki
    #66
    Az ingyen voipes progik network problémát írnak egy hónapja.
  • Curtis
    #65
    Jó régi a topik, de Ingyen Teamspeak szerver itt is van. :)
  • Kovaxur
    #64
    1: Skype: Tudsz vele telefont hivni, vagy egymást hivni.
    2: Ingyen tst aki akarta: 88.151.101.190:8890
    Felmész anonimusként, alapbol kapsz regjogot, beregelsz, megkeresel egy admint és ad egy szobát. 1000 férőhely...
  • pecspapi
    #63
    nekem olyan kén eahol mobilt is tudok hívni.vagy az is jó ha inerneten és nem progin.
  • dunaia
    #62
    Sziasztok!
    Segítségeteket kérném!
    Olyan megoldás érdeklen, hogy nekem van itthon netem, sz.gépem és vezetékes telefonom, de barátnőmnek csak számítógépe, internete van, és azt szeretném, hogy ingyen beszélhessek vele - akár még úgy is, hogy ő head-settel felhivja az én vezetékes telefonomat.
    Előre is köszi a válaszokat (lehet emilben is)
    [email protected]
  • szalex83
    #61
    Ja, "sokat" !!!
    Én már vagy 2 hónapja regeltem, de 1 db reklám nem jött sem e-mailban, sem telen. Amit nagy nehezen összeszedtem kemény 3.200 ft-ot, azt is az általam ajánlott regek után kaptam. Ez aztán tényleg jó üzlet hallod e :D
  • rosta1994
    #60
    Ittvan a legjobb pénzkeresési módszer!NAGYON SOKAT LEHET VELE KERESNI!!!!!
    Rövid leírás:könnyen kereshetsz pénzt ezzel!Ha te naponta dolgozol 1 órát akkor nagyon sokat kereshetsz!Te napinta 1 órát chatelsz és továbadod!
    Te továbadod 1hét alatt 100embernek akik szintén továbadják további 10 embernek akkor te NAPONTA keresel 2000ft INGYEN!
    100X10=1000X2ft=2000ft vagyis egy hónapban 62ezer ft lesz a jövedelmed!!!
    Én már havi 200ezer ft-t keresek ezzel a mobilossal!(mellékjövedelem)

    Hosszú leírás:
    Pénzt kereshetsz a mobiloddal! Annyit kell tenned, hogy elolvasod reklámcélú SMS üzeneteinket, és ezért fizetünk Neked. Csak regisztráltatnod kell magadat!

    Szeretnéd tudni, mennyi pénzt kapsz?

    Minden fogadott és elolvasott üzenet után 5 Forintot kapsz, amit jóváírunk Mobilpont számládon, ezt weblapunk egyenleg oldalán kisérheted figyelemmel. Több pontot gyűjthetsz, ha a Mobilpont szolgáltatást ajánlod barátaidnak, ismerőseidnek, mert az ő általuk fogadott SMS-ek után pontokat írunk jóvá Neked.

    Ahhoz, hogy ezt a kereseti lehetőséget kihasználd, csupán az a teendő, hogy regisztrálod magad, és a fogadott reklám SMS-ek után a Mobilpont pénzt ír jóvá, melyet vagy bankszámládra utalunk, vagy postai utalványon kapod meg. Az átutalás havonta történik, ha eléri a 6000 Ft-ot. Amennyiben nem éri el, az összeget átvisszük a következő hónapra.

    Példa:

    Regisztrálod magad a Mobilponthoz és 5 barátodnak is ajánlod a szolgáltatást és ők is regisztrálnak. Ők tovább népszerűsítik a Mobilpontot személyenként három ismerősüknek.

    E példa szerint egy SMS fogadásánál a következőképpen írjuk jóvá pontjaidat:

    Az általad olvasott SMS után 5 Forintot kapsz.
    A barátaid által fogadott SMS-ek után még kapsz 5*3 Forintot.
    Az ismerősök által fogadott SMS-ek után kapsz 15*2.

    Összesen egy kampány után 50 Forintot írunk jóvá Neked.

    Egy kis számolás:
    ha csak 10 embernek ajánlod, és ők is további 10-10 embernek adják tovább, akkor havi: 10x20x(5Ft+10x3Ft+10x10x2Ft)= 51700 Ft üti a markodat.

    Ne feledd, ha sok ismerősödnek mutatod be a Mobilpontot, a pénzed hatványozottan nőni fog!

    Nem küld sok sms-t, túl sok pénzt sem jelent, de ha tagokat gyűjtesz, jóval többet kapsz, mintha csak magad lennél. Tudod... sok kicsi sokra megy!

    Hogyan regisztrálhatok?

    Erre a linkre kattintva kitöltheted a regisztrációs lapot:

    http://www.mobilpont.hu/be4.html

    FONTOS!

    A regisztrációnál Ajánlónak ezt a számot írd:

    06 20 443 1683


    Sok sikert!
  • takmat
    #59
    Ha valaki tud olyan progit adni amivel lehet ingyen TS szervert csinálni az vegyen fel MSN be [email protected]
  • bela27
    #58
    VoipDiscount jó
  • ent
    #57
    www.jajah.com, ha nem ismeri még vki.
  • tököm
    #56
    szia meg tudnád adni a linket elöre is köszi
  • sgblake06
    #55
    Nekem van egy olyan progim amivel qva sok országba lehet ingyen vezetékes telefont hívni (magyarország is köztük van) és nincs tudtommal limit (legalábbis még nem beszéltem ki de kb már 1 éve fent van és használom) akit érdekel írjon nekem privátban!

    Csá!
  • MihBen
    #54
    j
  • gamezone
    #53
    mer ezt eddig tök fasza
  • gamezone
    #52
    VoipDiscount ez télleg ingyen van? mer hogy ez a hülyének se éri meg így az biztos ja a amúgy nekem igen:D
  • krajczi2
    #51
    NEMazt mondom, hogy ingyen. Csak neszámlázzon plussz költséget
  • krajczi2
    #50
    Sziasztok! Tud valaki tanácsot adni,hogyha Angliaba vagy Írországba szeretnék telefonálni, melyik progival tegyem. A Skype, ha feltöltöm plussz 2 ezr forintot számláz. Kérlek titeket, ha valaki tud valami értelmes megoldást, írja le. Köszönöm.
  • acdc
    #49
    VoipDiscount,(havernak VoipStunt)=bevált mükszik vezetékes ingyenes.
    Viszont aki mobilt akar hivní vagy nem akar 10€-ot(ill. 11.6€-ot)befizetni annak tudom ajánlani a Lycos phonet http://lycos.globe7.com/index.php itt a legkisebb feltöltés 2$.Itt a magyar vezetékes 0.0229$ (budapest 0.0199) viszont a mobil pl angliába pl O2 0.1495$ ez meg olcsóbb mint a többinél.Ha esetleg valaki tud olcsobb mobilt lécci irjon thx.

    Én a feltöltést moneybrookers -el csináltam pikk pakk ment.(Mivel a paypal leszedte a próba 1,5€ meg az 1$ majd szépen letiltotta a kártyámat-folyamatban van a reklamáció)

    Kiprobáltam a neophonex is miután egy 1000ft probaképp feltöltöttem.NeoPhoneX ExpressTalk v2.17 progi meg se nyikkant utánna az X-Lite v2.0 hivatkozásra, le is jött a X-Lite v3.0 amit ugye nem tudtam beállitani mivel a nephonex oldalon a 2 verziora van a beállítási és használati útmutató utánna google letölt 2 versio
    beállitottam az is mükszik persze ez se ingyenes-de ez még a VoipDiscount elött volt.


  • Phocok
    #48
    VoipDiscount
  • Phocok
    #47
    hy
  • daeemoon
    #46
    Nem tudok róla :)
  • palesz191
    #45
    VAN olyan progi???
  • palesz191
    #44
    de olyan pprogi vagy valami nincsen amvel mobilt is tudok hívni ingyen???
  • bujdy4
    #43
    http://www.voipdiscount.com
    Ez a legújabb
  • daeemoon
    #42
    http://internetcalls.com/en/index.html

    ez sztem korlátlan csak vezetékesre
  • daeemoon
    #41
    40 perc nekem is ez van :)
  • matyi08
    #40
    nekem van egy progim, amivel asszem 40 percet lehet telefonálni, de lehet, hogy végtelent, de csak vezetékesen működik. a neve voipstunt.
  • Magnumrolcsi
    #39
    én ezt használom
    Ha letelik az idő újra kell telepíteni, majd másik e-mail címmel regelni.
  • daeemoon
    #38
    Letöltöd, feltelepíted, beregisztrálsz, majd oda alulra beírod a számot... pl.: +3692123456 és call
  • zsuza1973
    #37
    el mondaná valaki hogyan kell csinálni? hogy ingyen telcsizek?
  • baca01
    #36
    VoipStunt - ingyen beszélsz vele amennyit akarsz de csak vezetékesre!!!
    Énis használom és jól műxik.
  • daeemoon
    #35
    jajj de hülye vok
    XD pont most volt
    titta vak lettem ezer bocs
  • daeemoon
    #34
    Nekem van egy tuti tippem. De csak vezetékesre műxik ingyen :(
    http://voipbuster.uw.hu/
    A honlap állításával ellentétben, 1 percig tudod használni, így összesen kapsz 40 perc beszélgetést. Majd újra regelsz, és működik :)
  • paja007
    #33
    voipbuster.com - ingyen 10 mp magyar vonalas hálózatba...nem is gondolnátok milyen sok az a 10 mp
    UK-ba asszem 20 mp van free
  • datango
    #32
    adok bocsesz csak nem voltam gépközelben, ugyhogy nemtudtam létrehozni a szobat...