7
Sudeki
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Amúgy amennyire megtetszett elsőre, ANNYIRA primitív ez a gamma. Én simán megszabadultam tőle (hol van ez egy DQ8, vagy Magna Carta-tól)...
  • Sir Quno Jedi
    #6
    Mostanában neked minden RPG nehéz?! :DDD
  • imilee
    #5
    Hali! Kiprobáltam néhány trainert, de ha megprobálom használni kilép ez miért van segítsetek, vagy ha egy jó végigjátszást találtok irjatok a forumon hol található. Előre is köszi.
  • Sephi
    #4
    Hat kiadtam erte a penzt de egyenlore nagyon ideges vagyok mert baszotul nehez mar a joelejen is. Nem igaz hogy egyfeszt meghalok pedig fogom a harcrendszert... aztan ahol mentettem meg harom negy csatara van ahonnan meghaltam. Kicsit kikeszit. Nem mondom hogy nem jo jatek de akkorse legyen ilyen nehez mar a joelejen.
  • IGAZIWILLIAMS
    #3
    A játék elejétől kezdődően egy-kettő-három-majd négy karakter irányítható lényegében teljesen lineáris küldetéseken át.A harcrendszer normál "megyek és gyakok" egyszerű combo rendszerrel,vagy varázslatokkal(az időt le lehet lassítani,eközben lehet életerőt vagy varázserőt tölteni)Tulajdonképpen egy elég látványos, de felettébb egyszerű rpgcske-kb 10 órában
  • Sephi
    #2
    Ja es X-Box jatek szal okoskodok mellozenek :D
  • Sephi
    #1
    Most olvastam rola dolgokat a neten es nagyon jol nez ki. Jaccota mar itt valaki? Tud mondani nekem velemenyt hogy pontosan milyen a harcrendszer es egyaltalan erdemes e kiadni erte a penzt?