12867
WTCC BTCC STCC
DTM ETRC ETRC
  • Laffite
    #424
    + itt is vannak BMW-k minden mennyiségben:
    http://www.germancarfans.com/manufacturers/bmw/
  • b-type
    #423
    Lehet találni rengeteg jó beamer képet..
    pl:



    pár nagyobb linkben:
    - kép
    - kép
    - kép

    és itt van jó kis olvasnivaló :): link
  • Laffite
    #422
    Loris Capirossi kipróbálta magát 4 keréken is:
    FIA WTCC -CAPIROSSI DROVE FIA WTCC SEAT LEÓN
  • Laffite
    #421
    majd holnap délelőtt keresgélek
  • MaSzKa
    #420
    Na végre itt legalább jók a Bömbik

    tudna valaki ide berakni rég BMW-s túraautós képeket +köszönném

    pl. E30 M3
  • Laffite
    #419
    Fabrizio Giovanardi 2006-ban a Vauxhall versenyzője lesz az angol bajnokságban.
  • Laffite
    #418
    Abban egyet tudok érteni veled, hogy van olyan klasszis, hogy egy jó autóban nem szalasztja el a lehetőséget egy bajnoki címre, de nem tudhatod miért, miképpen és milyen körülmények között hagyta el az olaszokat. Larini talán már látta a leépülést, ugyanakkor a kékeknél nem egyetlen évre terveztek vele. Ha most az Alfától kellene neki egy kényszerű költözködéssel a kékekhez menni, sokkal rosszabbul járna, mert így van másfél év tapasztalata az autóban, tehetett hozzá a fejlesztéshez is és ez 2-3 éven belül lehet, hogy neki nagyon jól fog jönni, várjuk ki a végét. Én inkább azt mondanám, hogy az Alfa Romeo hagyja cserben a versenyzőit, én legalábbis így látom.
  • Miss Lucifer
    #417
    Én másik autóban már úgysem fogok nekik szurkolni. Nicolát is imádtam de mióta elment a Chevrolethez már nem érdekel. Eladta magát, pedig sokat köszönhet az alfásoknak és ő van olyan jó hogy egy Alfával idén nyert volna!
  • Laffite
    #416
    Attól még hogy nem lesznek alfák szerintem érdemes lesz nézni a versenyeket! Én különösen arra vagyok/leszek kíváncsi, hogy akik már hosszú évek óta az Alfánál nyomták, mint pl Tarquini is, azok hová szerződnek...
  • Miss Lucifer
    #415
    Hát szomorú vagyok.
  • Laffite
    #414
    A privát mezőny felállása szerintem megint az utolsó pillanatokban körvonalazódik majd, de abban nem hiszek, hogy túl sok alfás lesz majd köztük.
  • Miss Lucifer
    #413
    Ez most komoly? Tényleg kivonul az Alfa? Melyik csapatnak fogok akkor én szurkolni? Privátban sem indul majd egy sem?
  • Laffite
    #412
    Ami még eszembe jutott, hogy lehetne egy kicsit több verseny is jövőre, nekem ez így egy kissé kevés volt - mármint versenyhétvégék számában mérve...
  • b-type
    #411
    Mondjuk spec. azt pont mutatták, csak nem látta a két közvetítőnk.
    Kiírták hogy kiugrott a rajtnál, és hogy áthajtásosra büntették, én láttam, be is írtam az eurosport.hu fórumára, de mivel nem volt F3 így a Wtcc részbe...azt meg nem tudom nézték-e.
    Amikor kiírták, akkor még vagy 2-3 kört ment a srác (kb. a reklámblokkig)
  • Laffite
    #410
    képileg semmit nem mutattak, és ez vonatkozik a túraautókat követő F-3 versenyre is, amikor Duval elszállt, aztán egyszerre csak ki volt írva, hogy tizedik, de azt is csak egy pillanatra lehetett felfedezni, gyorsan el is kapták a feliratot, nehogy okosabbak legyünk...
  • Laffite
    #409
    a szűk egysávos részen olyan volt mint egy bobpálya :)
    a Hondával kapcsolatban meg nem hiszek el semmit, majd csak akkor ha már ott lesznek az első futamon a griden, addig marad a reménykedés... nagyon kellene legalább egy jó Honda csapat a BMW-k ellen!
  • JGTC
    #408
    jó ez a pálya nagyon, kell ilyen is
    eddig még a hírét sem hallottam (motorral rá sem mernék menni)
    A Honda jövőre félgyáriban fog indulni????
  • b-type
    #407
    jövőre jók lehetnek, a Seat-l szemben erős ellenfelek lehetnek,...és még végül is szvsz feljebb is fejlődhetnek.
    Larini nagyon jól ment..egészen a második futam végéig :(
    A közvetítési kritikával én is full egyetértek. Néha kutyultak a Magyar közvetítők is, mert az elején Menu csapta oda az oldalával az autót (simán tudta folytatni), mégis Larini-t emlegették..
    Képileg viszont katasztrófális, ez egy izgalmas pálya, mégis sokszor a trükkel kihelyezett kis kép a képbent kellett bámulnom, mert az egyenesbe még nem értek be.., arról nem beszélve hogy csak az összes fontosabb ütközésrő lemaradtunk.
    Pl. nagyon érdekelt volna hogy miért akarta Dirk hogy Larini elnézést kérjen tőle, mikor elvileg az ő Bmw-je volt hátrébb és Larini Chevy-je, annak hátulja nyomódott meg.
    Szal a pálya jó volt a futam izgalmas (pedig elég kevés a lehetőség a csatára), de képileg nem igazán sikerült bemutatni. :(
  • Laffite
    #406
    Ja, a chevik meg gyakorlatilag ólom nélkül mentek, míg a többi gyári autó (1-2 kivétellel) mind 20 és 60 kg közti túlsúlyokkal, ami a rengeteg kanyar és kigyorsítás miatt fokozottan számított ezen a pályán. Persze jó volt végre Larinit is újra az elejében látni, kár hogy nem valami ütősebb csapathoz szerződött, mert képességei és tapasztalata alapján bajnok is lehetne.
  • Laffite
    #405
    Szerintem DTM-ben még jóideig nem fognak gondolkodni, az a sorozat jelenleg a Mercedes és az Audi autóira van "írva", szal túl sokat kellene fejleszteni, és ugye a német bajnokságból már néhányszor alaposan megjöttek, tuti nem fognak visszamenni.

    A WTCC csapatuknak meg lesz folytatása, én ebben tökéletesen biztos vagyok, egyszerűen csak tisztában vannak a következő évi BMW képességeivel és nem akarnak vert seregként tündökölni, inkább a fejlesztésekre fektetik a hangsúlyt, de előbb-utóbb mindenképpen visszajönnek, hisz a közelmúltból sehol máshonnan nincs versenytapasztalata a gyárnak, reklámozni és helyt vállalni az autósportban meg előbb-utóbb úgyis kellene valahol...
  • JGTC
    #404
    Chevroletek gondolom mindenkit megleptek!
    Szerintem ha ki is száll az Alfa akkor is tovább fejleszt és visszatér legkésöbb két év múlva a 159el. ( A DTM-ben sem lenne rossz látni őket, bár arra elég kevés a reális esély.)
  • Laffite
    #403
    érdemes megnézni a köridőket: LiveTiming
    A győztes Huisman csak a 9. leggyorsabb volt a pályán a verseny alatt...
  • Laffite
    #402
    Csak most jutottam géphez, de természetesen néztem a versenyeket. Gratula a bajnoknak! Sajnálom, hogy az Alfa így búcsúzott, jó lett volna ha három esélyes marad még a második futamra is és egymás között rendezik le, de sajnos nem lett belőle semmi.

    A SEAT baromi lassú volt az egyenesekben, egyszerűen körbeautózták őket még lariniék is, nem tudom így mi lesz velük jövőre a BMW-k ellen például...

    A közvetítés nem volt valami kiemelkedő, alig-alig tudták nekünk megmutatni a történéseket még felvételről sem, a belsőkamerás közvetítések csak másodpercekig tartottak, szal az egész sikerülhetett volna jobban is, és ez nem a versenyeken múlott, azok jók voltak, csak az egészből nemsokminden került képre :(
  • b-type
    #401
    Jó volt! GRatta a Világbajnoknak, szép volt.
  • b-type
    #400
    sorrendet nem írok.
    Nekem azok közül akik képernyőn voltak Rydell, Larini, és Farfus futása tetszett a legjobban.
  • b-type
    #399
    már csak fél óra..:))))
    most már csak nem alszok be.
  • Istencsászár
    #398
    Hajnalban futam!

    03:00
    LG FIA WTCC
    ISZTAMBUL Verseny (03:30)


    03:30
    LG FIA WTCC
    Valencia Verseny (04:45)


    04:45

    LG FIA WTCC
    Macau Verseny (07:00)


    07:00
    LG FIA WTCC
    Macau Verseny (08:30)
  • Laffite
    #397
    én is attól félek, hogy a többieknek nem sok babér terem majd... nem volna jó egy előre lefutott bajnokság... na persze alfáék soha nem arról voltak híresek, hogy előre feladják, és remélem majd a seatosokkal is komolyabban kell számolni mint idén, bár a bmw-t és a seatot összehasonlítva elsőre minimum dávid és góliát lesz a különbség...
  • MaSzKa
    #396
    Szuper Biztos 2006-ban is büntetni fog
  • Laffite
    #395
    Jaja, és Arnoux volt a másik nagy király! Na persze az összes ott látható ember minimum félisten és egyenként verik a teljes mai "junior"mezőnyt, tisztelet egy-két kivételnek...

    ...erről jut eszembe, az abmoteurs-on láttam Nicolas Prostról egy riportot, még a végén belőle is lesz valami...
  • b-type
    #394
    Jó mi? :) (jobbra az utcsó előtti... :)) )
  • Istencsászár
    #393
    Nov.18
    Free Practice 1 03:00
    18/11 Free Practice 2 06:30
    18/11 Qualifying 09:00
    20/11 Warm-up 01:45
    20/11 Race 1 (9 Laps) 05:40
    20/11 Race 2 (9 Laps) 06:30
  • Istencsászár
    #392
    minjá megnézem.

    2006 PROVISIONAL CALENDAR

    2 April Monza, Italy

    30 April Magny-Cours, France *

    21 May Brands Hatch, UK *

    4 June Brno, Czech Republic

    2 July Puebla, Mexico

    30 July Curitiba (?), Brazil **

    3 September Oschersleben, Germany *

    24 September Istanbul, Turkey *

    1 October Valencia, Spain *

    5 November TBA

    19 November Macau, China

    * subject to ASN confirmation

    ** subject to circuit approval
  • Miss Lucifer
    #391
    Mikor lesz verseny?
  • Laffite
    #390
    Hát akkor egyszerűen csak ne legyél elfogult!
  • Miss Lucifer
    #389
    Tényleg szép ez a BMW! Ha nem lennék olyan elfogult az Alfával kapcsolatban akkor azt mondanám, hogy a mezőny legszebb autója lesz!
  • JGTC
    #388
    nagyon szép lett
    Spoortosan elegáns igazi BMW
  • Laffite
    #387
    jaja, ez a "már pedig nekem kell egy ilyen gép" tipikus esete :)
    ...persze ha belegebedek akkor se lesz ilyenem, de azé' holnap csak veszek egy lottót... :)
  • Istencsászár
    #386
    szerelem első látásra:))
  • Laffite
    #385
    :))