12867
WTCC BTCC STCC
DTM ETRC ETRC
  • bosco05 #12827
    Se... Hárman is fixen megelőzték volna Guerrierit mert elöl slicken volt. :)
  • sorler
    #12826
    Nem sokon múlt, hogy meglett. Ha a Hondát nem lökik meg a verseny közepén, akkor elúszott volna ez az év is.
  • bosco05 #12825
    Ja, első dolgom volt :D Én hétfő este 7-kor néztem a WTCR-t :D Már év elején elhatároztam, hogy a sok okosságot kimásolom év végén, ha Norbi bajnok. Külön örülök, hogy te is megjelentél, mert neked litániákba írtam le már akkor, hogy mennyi hülyeséget összehordtál :D Még az Égéstérben elhangzottakat is sikerült a saját világod szerint értelmezni és most szembe kell nézni azzal, hogy nem kicsit, hanem egyáltalán nem volt igazad :) Nekem ennyi örömöm van, már most mondom :D Ezen kívül csak egy sötét sarokba sírok. Azért írom le, hogy ne is találgass, így van kajak :D
  • Solt
    #12824
    Hátradőltem szakértő úr, kérem folytassa! Öröm inni ezeket a hozzáértő és hiteles szavakat... Gondolom neked is jó visszaigazolás ez, hogy jó úton jársz, csak így tovább!! :D
  • Nyiri
    #12823
    :D :D :D :D 43 évesen ennyi örömöd van? :D Hát akkor élvezd :P
  • Solt
    #12822
    Beégett a károgással és próbálja menteni a menthetetlent... ilyenkor csak hátra kell dőlni és élvezni a vergődést! :)
  • Akey
    #12821
    Norbi a 44. lett az Autosport "Év versenyzője" összeállításában: link
    Ugyanitt Turkington 43, Guerrieri 48, Gasly 50. lett...
    Bővebben: link
  • Akey
    #12820
    Szerintem te Tarquini és Muller divebomb-jait azonosítod versenyszellemként.
    Viszont Norbi bevallottan nice guy, mint Button és Thompson. Akik piszok gyorsak voltak, de nehezen adta ki nekik, mert nem vetődtek rá olyan pozícióra, ami nem létezett vagy nem volt elérhető tiszta eszközökkel.
    Az mi, ha nem versenyszellem, amikor az év elején még 4. leggyorsabb vagy a csapatban, de szépen leülsz telemetriázni és a 2. hétvégétől már a csapattársaidat is vered. Illetve a Hungaroringi 2. futam utáni 62 pont hátrányt az őszre ledolgozva már listavezetőként kezdte a bajnokság utolsó negyedét...
  • Nyiri
    #12819
    "Én nagyon sajnálom, de el kell ismerni hogy Norbi ennyit tud. Nincs versenyszellem." - Ezt én értem és tartom azóta is. Örülök hogy összejött és gratulálok neki, de akkor is tartom a véleményem hogy Norbi közel sem akkor harcos mint az autósport legnagyobb alakjai. Ez nem károgás. Egy vélemény.

    Azért jó látni hogy neked az első dolgod az volt hogy időt pazarolj arra hogy ezeket kigyűjtsd mintsem örülni a bajnokod sikerének :D
  • Akey
    #12818
    Én is hasonlóképpen vagyok körülvéve pesszimista kibicekkel.
    De most azért mindenki örül Norbi sikerének.
    És már lehet készülni a jövő évre. Miszerint "úgy is csak egyszer volt mákja Norbinak".
  • bosco05 #12817
    Ja, bocsesz :D Ettől a többit még tartom :)
  • Solt
    #12816
    A 43 nekem szólt, én vagyok a szálka a köröm alatt! :)
  • Solt
    #12815
    Valahogy nem lep meg, hogy még mindig nem érted mi a lényeg. A hangsúly nem azon van, hogy ki mekkora szakértő és megmondta-e előre, hogy VB-t nyer vagy sem, hanem azon, hogy ki miképpen viselkedik akkor amikor a helyzet szarul áll. Van aki drukkol feltétel nélkül akkor is amikor kilátástalan a helyzet, (mert ha van egy kedvencünk akkor ez így normális) és van aki nekiáll károgni, átmegy megmondóemberbe és ömlik belőle az epe. Minősíteni nem szeretném az utóbbi viselkedést, de annyi biztos, hogy szakértőért kiált!

    Egyébként előbbieknek borzalmasan nehéz elviselni az utóbbiakat, mert nem elég nekik, hogy szarul állnak a dolgok, de ráadásképpen még szembesülni kell ezzel a sok károgással, epeömléssel is. Most viszont dupla az öröm, mert nem elég, hogy a kedvenc bajnok lett, de még a sok károgót is szembesíteni lehet a hülyeségével... Ezt megélni nem sértődött ovis szint, hanem instant karma... egyszerűen gyönyörű ahogy visszahullik a szar a nyakatokba! :)
  • bosco05 #12814
    33 az a 43 és ott van alul, olvasd el :D Csak elmondtam mekkora baromságokat írtak sokan itt is és máshol is. A sértődött meg szerintem nem én vagyok :D . Látni kell a teljes képet mindig és nem szabad pillanatnyi dolgokból ítélkezni, az év hosszú és sok a verseny. Ha Norbi anno nem Hondában ül már minimum 3x nyert volna... Elképesztő profizmus, kiegyensúlyozott jó tempó és irdatlan hidegvér. Ezzel előbb vagy utóbb bajnok lesz az ember, ha a megfelelő technika van alatta. A Honda az nem az és sosem volt az. Ha anno Citröenbe ült volna sima, vagy Cruz-ba szintén odaérhetett volna, a többi autó jóformán esélytelenné tette, a Honda meg megbízhatatlan lásd 2017 és 2019.
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2019.12.16. 19:04:21
  • Sippie
    #12813
    ezt a sértődött ovis szintet ilyen idősen illene kinőni, bár látszik valakinek 43 évesen sem sikerül.
    Egyébként mutasd már meg légyszi, hogy év elején mennyivel tetted meg Norbi győzelmét a fogadóirodáknál, biztos nagyot kaszáltál a szakértelmeddel, hiszen annyira BIZTOS voltál ebben már januárban ;)
  • bosco05 #12812
    Le kéne venni a rózsaszín szemüvegedet :D
  • Solt
    #12811
    Szerintem szép dolog alábaszni a károgóknak, legalábbis nekem tetszik!
  • bosco05 #12810
    Tudom nem szép dolog, de a kedvenc szakértői mondataim ebből a topikból "Michelisz soha nem lesz bajnok" jeligére :D :

    "...idén sem lesz világbajnok és gyanús hogy soha. Lehet bárkire fogni. Csapatra autóra, szerencsére..."

    "Attól hogy magyar és tehetséges a rózsaszín napszemüveget le lehet néha venni."

    "Nagyon tehetséges de semmi küzdő szellem micsoda benne... ... Mióta megvannak a gyerekei és a M1RA mintha nem érdekelné az egész."

    "De az sajnos látszik, hogy Monteiro, és Tarquini is gyorsabb pilóta nála. Egyetlen esélye, hogy itt azért 50 évesen is lehet vezetgetni, szóval ki tudja mit hoz a jövő."

    "Én nagyon sajnálom, de el kell ismerni hogy Norbi ennyit tud. Nincs versenyszellem."

    "Végülis megmagyarázni mindig meg lehet."

    Sz@r dolog amikor bebizonyosodik, hogy nem értesz hozzá :/
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2019.12.16. 11:42:01
  • Akey
    #12809
    Norbi magyarul mond köszönetet az All Acces Live-ban...

    Youtube
    Utoljára szerkesztette: Akey, 2019.12.16. 01:40:37
  • Stockbauer33 #12808
  • Stockbauer33 #12807
  • mcmoha
    #12806
  • lac coo
    #12805
    Bravóóó ! Grat, Norbi !
  • Sippie
    #12804
    Ilyen utolsó futamot te jó ég. Végre jó helyre pártol a szerencse :D
  • mcmoha
    #12803
    Az előbb irtam, hogy helyi idő szerint este 20:10-kor kezdődik a 3-ik futam de valami miatt eltünt a hozzászólásom,
  • bardocz
    #12802
    13:35-kor folytatják a közvetítést, de hogy mikor kezdődik, arra nem figyeltem :D
  • Sippie
    #12801
    ott mondták, hogy mikor várható a 3. futam?
  • bardocz
    #12800
    Végül eurosport mutatta a futamot, azért a kommentátorok szerintem sokkal jobbak, mint M4 sporton.
  • Sippie
    #12799
    nekem most betöltött. eurosport meg elmehet az anyjába.
  • bardocz
    #12798
    Valahol lehet nézni élőben a folytatást?
    m4sport az gondolom összeszarta magát, mert nem tölt be.
  • Sippie
    #12797
    Milyen vicces mikor a favágó Müller rinyál mint egy fürdős k...
    Ilyen rajtot baszki
  • Solt
    #12796
    Szerintem pár pillanatra emelkedj felül a beteg lelkivilágodon és próbálj meg drukkolni neki!! Ha esetleg innen sem sikerülne nyernie, akkor okádhatod tovább az epét, messze van még az 50. születésnapja.
  • bosco05 #12795
    Még ezen oldal alján el lehet olvasni az év eleji szakértéseket :D Imádom!
  • Sippie
    #12794
    te menj inkább szopkodd a stadionokat, az való neked.
  • Solt
    #12793
    Akkor nyávoghatsz tovább, hogy mennyire lassú és soha nem lesz világbajnok.
  • Sippie
    #12792
    na ha innen nem húzza be...
  • RatBaG #12791
    A WTCR sepangi idényzárójának programja:

    Péntek:

    3:00 – Első szabadedzés [45p] (Eurosport Player, élő)
    5:45 – Második szabadedzés [30p] (Eurosport Player, élő)
    8:15 – Első időmérő edzés [30p] (Eurosport Player, élő)
    12:30 – Második időmérő edzés [20p+10p+Q3] (Eurosport Player, élő)

    Szombat:

    17:30 - KÖZVETÍTÉS - második időmérő edzés (Eurosport 2, felvételről)

    Vasárnap:

    8:00 – Első futam [9k] (Eurosport 1, élő)
    11:00 – Második futam [9k] (Eurosport 1, élő)
    13:00 – Harmadik futam [12k] (Eurosport 1, élő)
  • Sippie
    #12790
    Ajjjj Norbi Norbi Norbi...
  • RatBaG #12789
    A makaói WTCR-hétvége programja:

    Csütörtök:

    2:00 – Első szabadedzés [45p] (Eurosport Player, élő)
    6:40 – Második szabadedzés [30p] (Eurosport Player, élő)

    Péntek:

    1:50 – Első időmérő edzés [40p] (Eurosport Player, élő)
    6:30 – Második időmérő edzés [30p+15p+Q3] (Eurosport 1, élő)

    Szombat:

    7:50 – Első futam [8k] (Eurosport 1, élő)

    Vasárnap:

    1:40 – Második futam [8k] (Eurosport 1, élő)
    4:10 – Harmadik futam [11k] (Eurosport 1, élő)
  • Szabi #12788
    spoiler alert, elméletileg minden versenyautó full fehérre van festve gyárilag, a piros a fólia rajta :D