26
  • _Neo
    #26
    Csak gondoljatk bele, mi lenne, ha működne... tényleg simán várhatnád shotgunnal a póstást...

    Bocs srácok, nagyon lakadtam ezen a póstás szövegen... LOL... :D
  • atlagember
    #25
    Hülyeség. Ez alapján a testvéreknek azonos módon kellene kinézniük, ez pedig nem igaz, egyszerű biológiai okok miatt.
  • lapci
    #24
    Erről eszembe jut egy régebbi kisérlet, amikor a világ legszebb hölgyeinek arcvonásait felhasználva próbálták az abszolút szép nő arcát megalkotni...és kaptak egy rondát!
  • TeszteloPontHu
    #23
    Súlyzózni az arcával? :)
  • mechorg
    #22
    lol
  • mechorg
    #21
    Netán valaki megitatja dioxxinnal...
  • TheZsenyka
    #20
    Bizonytalan apáknak:

    Szóval akkor elhozta nekem az anyuka képét... nagyon jó... és a gyermekét... tökéletes... akkor most a gyermek arcából kivonjuk az anyuka arcát... és itt van az apuka arca... hová tetszik szaladni?
  • BiroAndras
    #19
    Én an annyira különbözök az öcsémtől, hogy néha nem is hiszik el, hogy testvérek vagyunk. Ez a program nyílvánvalóan képtelen ezt a különbséget figyelembe venni.
  • Commandante
    #18
    "Frowd véleménye szerint így a végeredmény gyakorlatilag száz százalékos" - egy dolog valszeg lemaradt. Még pedig az, hogy a kép grafikailag, és nem genetikailag 100%-os.
  • SuspiciousC
    #17
    Dehát mit számít ez? Mire kiderül, hogy szart sem ért az egész, addígra ez a "tudós" már rég saját, külön bejáratú mauzóleumában fog nyugodni...
  • Pluskast
    #16
    Arról nem is beszélve, hogy egy csomó külső környezeti hatás is érheti a gyereket. Példáúl meghízhat vagy elkezd súlyzózni és olyan akar lenni mint schwarzenegger és még lehetne sorolni.
  • Zsoldos
    #15
    Hat ezt hulyesegnek tartom. Egyreszt az, hogy milyen maga a szulok arca az is kor fuggvenye, masreszt ha ilyen szep determinisztikusan 'szaz szazalekosan' meg lehet josolni a ket szulo arca alapjan, milyen lesz a gyerek, vajon miert kulonboznek nem-iker testverek annyira egymastol? (neha meg azok is..)

    Azt hogy melyik szulotol mennyi genetikus tulajdonsagot orokol, a vakszerencse muve, es nem kiszamithato. Mint ahogy az is, hogy milyen behatasok erik a mehben. (milyen hormonok dominansak stb)
  •  eX
    #14
    Így ha a postástól van a gyerek akkor majd legalább elöbb be tudják adni a válópert!
  • Jimmyke
    #13
    Én kíváncsi lennék, hogy hogyan néznék ki. Bár valószínű, hogy téved (6.-os voltam amikor csináltak egy tesztet, hogy milyen magas leszek felnőtt koromban, persze hú de be volt reklámozva, hogy tutibiztos adat, erre mindjárt elérem a becsült maximum magasságot. Persze növök még rendesen :D)
  • [HUN]PAStheLoD
    #12
    gondolom az összekeverésben bejátszik valami "random" azaz véletlenszerű dolog..
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    pontosan :DDDDDDD
  • Shadow_THH
    #10
    "Frowd véleménye szerint így a végeredmény gyakorlatilag száz százalékos."

    :DDD az öreg 100% :DDD
    akkor ez kétszer jobb mint a cosmodisc mert az ugye "hááát 50%, hogy igen segít!"

    egyébként ezt már én is feltaláltam, photoshopnak hivják de nem jár érte 25 font csak jobb esetben egy smiley a humoros képeknél :D
  • Devla
    #9
    _A_ tökéletes program. Egy valag pénzt lehet vele kaszálni, és csak 5-20 év múlva derül ki, hogy nem működik.
  • raingun
    #8
    "Frowd véleménye szerint így a végeredmény gyakorlatilag száz százalékos."

    <>

    "Az itt alkalmazott technika egy véletlen folytán alakult ki, és persze semmi nem garantálja, hogy a 15-20 év múlva felnövő gyerek valóban úgy is néz ki, ahogy a szoftver elkészíti."

    Egyébként egyszerű logikai úton is bizonyítható hogy nem működik. Pl. Egymás után születik 2 gyerek. A program ugyanazt az arcot dobja ki, mivel szüleik azonosak...
    A 2 testvér pedig nem hiszem hogy úgyanúgy fog kinézni. (bár ezt már írta az alattam lévő :-))

    Illetve ismert az a tény, hogy számos tulajdonság egy generációt átugrik, így a gyerekek a nagyszüleik tulajdonságit mutatják, a szüleikét csak hordozzák.

    De a Blikkbe azért elmenne ez a hír...
  • _Atti_
    #7
    "A program működése rendkívül egyszerű, a két szülő beszkennelt fotójából állítja össze a születendő gyermek későbbi arcát. Ám ez jóval rafináltabb annál, mintha ollóval és ragasztóval oldanánk meg ezt a feladatot, az alkalmazás ugyanis a két szülő 150 tipikusan meglévő, jellegzetes arcpontját keveri össze - eggyé. Frowd véleménye szerint így a végeredmény gyakorlatilag száz százalékos."

    ha ez igaz lenne akkor egy pártól csak egyféle kinézetű gyerek születhetne nem?
  • Scape
    #6
    Igazad van erre nem is gondoltam.
  • Zozo76
    #5
    Kepzeld milyen f@sza hogy peldaul elore megtudod hogy nem-e ogre lessz a gyerek... :)
  • tigeroo
    #4
    Michael Jackson + Madonna..
  • [HUN]PAStheLoD
    #3
    Micsoda program ;) Vszleg google képkeresővel együtt műxik csak :DDD
  • engine
    #2
    Szerintem tesztelni most is lehet. Elvégre csak anyu, apu, meg 1 gyerek és lehet tesztelni.
    Mindössze egy képet kell szerezni a kölökről. Így már van mihez viszonyítani a kész "fantomképet". A gyerkőc meg akár felnőtt is lehet, csak legyen gyerekkori képe!
  • Scape
    #1
    "semmi nem garantálja, hogy a 15-20 év múlva felnövő gyerek valóban úgy is néz ki" --> Még jó, hisz bármi megtörténhet ennyi idő alatt.

    Azért kiváncsi lennék egy valós eredményre, amire azért még várni kell hiszen fel kell nőni a gyereknek.

    Még 1-2 ilyen programm és lassan tudni fogjuk előre mi történik.