32
Napló A TV2-őn
  • Qwerty4
    #32
    Sváby András jól leszerepelt ma
  • Vlala #31
    Az egyik hülye rejtvényben az volt a feladvány, hogy "a Szent Láma élőhelye", és az jött ki, hogy "dala". Ez akkora hülyeség, mint ide Mekka, a dalai nem helyképzős főnév...
  • akyyy
    #30
    Most van a naplóba a dalai
  • akyyy
    #29
    az most költözik ki a picsába amicsba..sztrme titkon remélik h megint lesz vmi terrortámadás
  • KnightRider
    #28

    Télleg elég tré volt.

    Hozzák vissza Vujity Tvrtko-t!
  • Vlala #27
    Láttátok a mostanit? Mélyebbre mentek, mint valaha... Mythbusters magyarul, amelyben abszolút tudományos módon kezelték az ügyeket... remélem, ebből nem terveznek hosszabb távra, a pali is ritka idegesítő.
  • RelakSfromhome
    #26
    Na, ti seggbe lőnétek a betörőt? Én helyből
  • Narancs
    #25
    És már a fókuszban is lehet szavazni, meg mindíg van vmi nagymellű mezítelen pina is benne, esetleg több is...szal Fókusz egyértelműen lenyomja a Naplót
  • Bucser
    #24
    pláne mióta nincs rajta a szemüvege.. úgy legalabb értelmes feje volt:D

    A műsor mióta készül eléggé szánalmas.. Kb a nyom Nélkül című műsorhoz tudnám hasonlítani és egyre inkább annyi valóságtartalma és információ tartalma van mint a fókusznak... szar az egész...
  • qper
    #23
    a Napló egy elfogult szar, részrehajló műsor. Iskolapéldája, hogy miként nem szabad műsort készíteni.

    A Sváby meg egy tetű patkány mind a műsorban, mind a való életben egyaránt.
  • Narancs
    #22
    Sas József lelkes rajongó tábora
  • RelakSfromhome
    #21
    Vajh ki az a 14,2%, aki azt mondja, hogy nem kell több büntetés az adócsalóknak? :D
  • Vlala #20
    tuom. ÉS ha nem veszed komolyan, még nézhető is. Csak ez a Sötét Oldal Támadása ne lenne...
  • datango
    #19
    ennyi... pl az exoxajz buknak volt ertelme ?? minden 3 "ferike" kitalal valami okorseget ... szal...

    de azert poen mert ha bekopok oran hogy exoxajz kitor a rohogés .. de a Pilzenre jobban ! :)
  • akyyy
    #18
    Ezért fizetik őket, hogy kitaláljanak olyat, amivel odaszegezik az embereket a képernyőhöz....
  • Vlala #17
    Valamin Nekem is kell szórakoznom. Ezért tartom kabarénak.
    A TV2-vel (RTL klub ugyanez, de ez off lenne) csak az a bajom, hogy nem tudják értékelni a műsorokat. A Bagi-Nacsa által fémjelzett Banánhéjon tényleg csak csúszkálni lehet, max. egy-kettőt mosolyogni. Pedig azt humorbombának szánják, de héről hétre ugyanazokon a poénokon csak az Alzheimer-kórosok nevetnek. Uncsi.
    A Naplót viszont komoly műsornak akarják eladni, minden héten kitalálnak valami nevetségesen szánalmas sztorit, amitől azt várják, hogy a képernyő elé ragasztja a nézőket.

    "Nincs viccesebb, mint egy komoly bohóc".
  • akyyy
    #16
    európa európa az meg mi?rakás olyan csatorna van amiről nem is halottam
  • Taranov
    #15
    Azért az általad felsorolt első 3 adó sem tetszik mindenkinek, csak ezt manapság kicsit "proli" dolog kimondani. Én pl. nagyon unom őket, ráadásul sok műsor van amerikaias showműsor style-ban megcsinálva, minden műsor egyre megy rajtuk, pedig én nem vagyok igénytelen műsorok tekintetében.
    A Filmmúzeum és az Európa Európa már jobban fexik.
  • Dynamic
    #14
    Discovery,Spektrum,Nat.Geo.,Filmmúzeum,Cool,film+,olvasás,rejtvényfejtés,gyurmázás...
  • Panzermeyer
    #13
    Hát mit nézzen szegény gyerek? :)

    feltételezett műsorok 19:00 -tól

    MTV1 - Beszélgetés Ikra Miksa képzőművésszel
    RTL Klub - Us.imdb -n vmilyen 3.2 -esre értékelt film megy
    TV2 - Napló "kabaré"

    Én is a kabarét választanám :)
  • Dynamic
    #12
    Ha neked kabaré és ilyen dolgok jönnek le belőle, akkor miért nézed meg végig?
  • rezsofiz
    #11
  • Panzermeyer
    #10
    Hát akkor ez a mostani adás nem is volt olyan érdekes. Mikor lesz már megint valami érdekes M. Kis riport? Mondjuk most mehetne egy spermabankba, vagy... wc pucoló volt már?
  • Vlala #9
    Ja, a tévékettő vasárnap esti kabaréja?
    A mostani adás tanulságai:

    1. a cunami azért okoz szörnyű katasztrófát, mert a Maldiv-szigeteken magyarok is töltik "megérdemelt" szabadságukat. Ha nem lennének ott "szegény kinnrekedt honfitársaink", le lenne a egész nagy ívben ...

    2. A legnagyobb, legtutibb, legpazarabb buli mindig ott van, ahol a Megasztár kiesői fellépnek, és szégyellje magát, aki nem volt ott.

    3. a szilveszteri petárda öl, butít és nyomorba dönt, és még a kutyákat is megijeszti. Hülye petárda. Hülye aki kitalálta. Hülye aki engedélyezte.

    Szvsz ezen a "valóság"on csak nevetni lehet, ennél részrehajlóbban nehezen lehet a "tények"et megfogalmazni.
  • precision
    #8
    Eddig egy jó dolgot láttam a naplóban, az pedig a Ferike a démongyerek riport volt :)))))))
  • Panzermeyer
    #7
    fháááááááát... :P
    Na mind1, nem vitatkozom :)
    Régen jó volt.
  • akyyy
    #6
    de a naplónak jó a csapata
  • Panzermeyer
    #5
    A Napló olyan lett, mint az Aktív, pedig régen jó volt. Aztán az Aktívból féligmeddig a Tények különkiadása lett. A Magellán meg megintcsak Aktív lett, pedig régen az is jó volt.
    Szar az egész úgy ahogy van.
  • Taranov
    #4
    Rossz neked :) Biztosabb forrásból is tájékozódhatnál :)
  • sapkafej
    #3
    Engem érdekel!
  • traXion
    #2
    Mert nem érdekel senkit?
  • akyyy
    #1
    mért nem volt ehez még topic? lehetne itt dumálni ami benne megy, sokan nézik....