52
Online szerepjáték,kalandok Földje
  • szotyimutyi
    #52
    Új kalandjátékos oldal található:

    http://lighthouse.atw.hu/
    Gyertek, nézzétek meg!
  • izem
    #51
    A királyi hadsereg ideiglenesen legyözte Yrolg hős vitézeit.
    De hamarosan ujbol megütközünk:-))))
  • balty
    #50
    Pedig tényleg egész jó kis játék.
  • izem
    #49
    nem kell ennyire itt tolongani:-))))
  • izem
    #48
    Kiméletlen háboruban az Yrolg hadserege a Királyi seregek ellenében nyerésre áll!
  • izem
    #47
    Hi
    még1* Buék mindenkinek
  • izem
    #46
    BUÉK mindenkinek
  • Qwyxy
    #45
    2 eve jatszom a KF-el es nyugodtan mondhatom, nem bantam meg, hogy annak idejen belekezdtem...
  • Foglaltnick
    #44
    Elnézést, még annyit, hogy piacgazdaság uralkodik: amit az emberek megvesznek, az életben marad. Amit nem vesznek meg, az meghal. Ugyan mennyi hülyeség életképes így (szavazás a valóságshowkban...), és mennyi jó kezdeményezés hal meg...
  • Foglaltnick
    #43
    Nem értek veled egyet... Egyértelmű hogy nem tetszik mindenkinek a játék, de nem is kell kifizetni a pénzt érte. Van próbajáték, ahol el tudod dönteni, hogy akarsz-e erre áldozni.
    Én azt gondolom, hogy minden embernek van valami hülyesége, vagy hobbija ha úgy jobban tetszik. Én például nem tudnék 70-es évek beli szódásszifonokat gyűjteni, vagy a moziban megnézni szinte minden filmet amit kihoznak, vagy egyfolytában az autómat tuningolni. Ha az élet alapigazságát nézzük, az összes hobbi totális pénzkidobás mindenféle idióta baromságra, a fő lényege az egyén szórakozása és pihenése. Nem mindenkinek tetszik ugyanaz a dolog. Ugyanaz a játék se tetszik mindenkinek, de mi ezzel a baj?
    A probléma akkor van, amikor kiadnak egy játékot, ami 12ezer HUF-ba kerül, demója meg nincs. Kötelező alternatíva elé állítanak: megveszed a játékot újságleírások alapján, és bebukod a pénzt esetleg, vagy kalózmásolatot készítesz...

    Nincs ezzel a KF fizetéssel semmi baj szvsz.
  • szuperzsaru
    #42
    Évek óta játszok a kf-en nap mint nap és a legjobb ilyen stílusu játék. Persze sokaknak ez a szöveges leirásos játékkörnyezet nem tetszik mert csak lövöldözni akarnak meg hentelni folyton.:) Nagyon összetett ezt ugy nem is lehet elkezdeni ha elötte nem informálódsz hogy mit és miért kell így csinálni. Egyszóval nekem nagyon tetszik.
    És 500 pénz egy kariért egy hónapra nem pénz.
  • izem
    #41
    Miböl gondolod,hogy sz.r?
    Játszottál már vele?
  • [Jakuza]
    #40
    En meg nem akarom ocsarolni a KF-et, de egy ekkora szarert penzzel lehuzni az embereket, pofatlansag.
  • izem
    #39
    Sziasztok
    ma is várom a KF érdeklödöket
  • izem
    #38
    de a fejlesztésnek csak a programozo szabhat határokat
  • izem
    #37
    még nincsenek!
  • repro
    #36
    nincsenek benne alakváltók :(
  • izem
    #35
    nem akarom a Thrilliont ocsárolni de ott szerintem nincs tul nagy kihivás. 20 kattintás 1 nap.
  • izem
    #34
    hi
    A TK szerintem roppant egyszerü a kf-hez képest.
    én ott végignyomtam 2 karit,mire belejötem volna ment a Hösök csarnokába.
  • khamwass
    #33
    Pedig a PK-zás a legjobb meg a párbaj hogy egymást lehessen ütni, anélkül nem igazi egy rpg.
  • khamwass
    #32
    Nekem nem tetszik, én maradok a Thrillion Kincseinél, az a legjobb =)
    TK foreva!
  • Lacc
    #31
    Már megtaláltam, franko.
  • izem
    #30
    Januártol az 1.zona ingyenes lesz.aztán meg el lehet dönteni a további folytatást:-)))
  • izem
    #29
    a Hyperben vannak webes irc cimek is amihez nem kell kliensprogi
  • Foglaltnick
    #28
    látod, pont ezért nem ircezek, hogy lemaradjak :)
  • izem
    #27
    viszont ha nem irc-zel sok érdekes dologrol lemaradsz:-))
  • Foglaltnick
    #26
    Ahan, játszom... A Kf fórumba is madar1 néven szoktam kérdezősködni :)

    MADár
  • izem
    #25
    de lehet most szünet van a beholdernél.
  • izem
    #24
    van ingyenes rész
    kiprobálás menünél
  • Lacc
    #23
    Ez most nem teljesen világos, azt hittem ingyenes a játék. De látom fizetni kell, méghozzá csekken. De hol van akkor az ingyenes rész, ahol ki lehet próbálni a játékot? Zsákbamacskára nem akarok befizetni, mgé ha ilyen olcsó is.
  • izem
    #22
    Te most is játszol a kf-l?
  • izem
    #21
    hi
    viszont tárgyakat csereberélni csak igy lehet gyorsan.
  • Foglaltnick
    #20
    Amúgy nem szeretem az irc-et. Szerintem megöli a játék tartogatta meglepetéseket. A Hyper sokat segít néha, de szintén sokat elvesz a felfedezés öröméből.

    Ebben a játékban ez is egy hatalmas előny, hogy nem ismered a határait az elején, és hát elég tágak a határok, nem egy hipphopp végigjátszás...

    Jaja, könnyen rá lehet kattanni...
  • izem
    #19
    ehhez nem kell kliens progi sem
    az irc-n elég jo gárda gyüllik össze
    csere-bere stb.
  • izem
    #18
    ehhez nem kell kliens progi sem
    az irc-n elég jo gárda gyüllik össze
    csere-bere stb.
  • Foglaltnick
    #17
    Sziasztok!

    (Szia Izem :) )

    Aki ismeri a túlélők földje levelezős játékot, annak csak annyit: hogy ez ugyanaz, internetes változatban...

    Amúgy pedig: grafikailag egy térképszeletet látsz, a többi szöveges. Minden nap elkölthetsz egy adott egységnyi lépésszámot, ami a játékban töltött idő alapján emelkedik. Természetesen a különböző cselekvések és lépések különböző egységbe kerülnek. Innentől kezdve aztán szerepjáték minden mennyiségben:
    - tárgyak (lehet tápolni minden mennyiségben)
    - varázslatok
    - kasztok, fajok
    - speciális képességek
    - rengeteg küldetés
    - szörnyek
    - meghalni nem lehet, a halál csak képesség levonással és tárgyvesztéssel jár (vagy azzal se ha jattolsz az isteneknek)

    Jó kis játék, szerintem baromi nagy előnye, hogy nem lehet egymást ütni benne, mert az mindig elveszi az ember életkedvét amikor megsemmisül egy olyan dolog amibe napi 1-2 órát fektetett x hónapja/éve...

    Szerintem ezek a legfontosabb részek. Sokat segít, hogy csak kis részben grafikus, mert így elég teret enged a fantáziának...

    MADár
  • izem
    #16
    az kicsit drágább ennél,meg a gépigény se kutya.
    Ez inkább olyan Magyar Narancs
    kicsi,savanyu ... de a miénk
  • Gunner
    #15
    Hehe... inkább az EverQuest 2 ;P
    Ahhoz erőművet szerezni már kihívás :)
  • izem
    #14
    hi
    na igen,akinek megtetszik az függö lesz töle.
  • Gunner
    #13
    Szóval érdemes belefogni, csak aztán abbahagyni nem szabad... nem tudom van-e erőm ilyenhez... meglátjuk, köszi :)