69
American Chopper avagy játék az OCC-vel?
  • Lacc
    #1
    Hát ez is kijött, pedig szinte most hallani róla először. A lapja itt van, néhány képpel. Egy próbát szerintem megér, pláne hogy az Orange County Chopperes arcok is közreműködtek ahogy elnézem, szóval csak nem olyan rossz.

    Aki nem ismeri őket egyébként, az a Discoveryn láthatja őket, ott van műsorük, elég fun :)
  • Serpa
    #2
    jaja.

    minden szombaton.
    :)
  • Hmuda
    #3
    GU-Comics

    Nem értem mit akrank a k**vákkal a motorokon, de tuti vicces akar lenni. :-)
  • Dichter
    #4
    A műsor nagyon ász, egyik kedvencem a Discoveryn
  • Garfield
    #5
    Ma már mindenből játékot csinálnak???

    Legközelebb a Henkel Interactive kiadja a Hunt or die! c. játékot, melyben Akctive Oxygent, az intelligens mosóport alakítjuk és feladatunk a szennyeződések eltávolítása.

    u.i.: Ennyi erővel csinálhatnának a Discovery-n futó "Sex sense"-ből is játékot...
  • Hmuda
    #6
    Hm, elolvastam Woody commentjét a képhez és nem akart vicces lenni...
  • Lacc
    #7
    Ööö...hát ezt én se értem nagyon.
  • modellmaker
    #8
    És honnan lehet letölteni? [sry vok]
  • #9
    Borzalmasan gyenge eresztés, nagyjából ennyi a lényeg: Menj ide. Kapsz érte pénzt. Menj oda. Kapsz érte pénzt. Vegyél új mocit, majd menj ide...

    A motor hangja poén (az is csak a kigyorsításkor), ennyi az összes érdeme.
  • Lacc
    #10
    Ehhez képest jó nagy, 3, vagy 4 cd talán :)
  • ati2002
    #11
    pont nemrég láttam róla képeket, mondom miez?!



  • joe69
    #12
    ps2-n mar kijott, es nagy hulladek
  • zaki
    #13
    hát, nem vmi nagy durranás ez agém a képek alapján, de a discoveryn én is szoktam nézni a műsort, nagyon állat :)
  • fitutufi
    #14
    fostalicska
    activison mostanában ilyet is megengedhet magának
  • JohnnySmith
    #15
    Valueban elfér :))) Ez is egy kis lóvé.
  • fitutufi
    #16
    bazz 4 teljes CD , hát ez lál...
  • Narancs
    #17
    A műsor viszont király!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #18
    Jah a műsor az nagyon király, eszméletlen mennyire szép motorokat tudna "összedobni" ! Meg azok az állandó veszekedések az öreg és a fia között hehe :D Vasárnap hajnal 3-kor láttam a legutóbbi részét a műsornak és egy tök állat mocit kapott ifjabb Paul az apjától Ebben a részben láttam őket először átölelni egymást :DD Persze az ajándék után rögtön jött az újabb csetepaté.
    Meg azok a festések a motoralkatrészeken ehh :D Azoktól mindig ámulatba esek hihetetlen milyen szépen megfestik őket!
  • RelakSfromhome
    #19
    Jah, csak az öreget ütném le néha a stílusa miatt
  • Csuhai G
    #20
    4 cd ?!? Elég sok ahhoz képest, hogy ez egy motoros játék... Azért majd ha tudom kipróbálom, hátha jó.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #21
    Szinte semmit nem csinál, csak miután összetákolnak egy mocit, rápattan aztán elhúz vele egy körre.
  • Lacc
    #22
    De állandóan orditozik hogy mennyire lusták aztán leül a nagy székbe :D
  • Tufa16
    #23
    ez a vezető dolga. Egy gyárban nem fog a munka vezető neki állni és szenetlapátolni...
  • Lacc
    #24
    De ez nem gyár, szerintem nem illik a hasonlat.
  • modellmaker
    #25
    Tök mind1. Akkor is a fater a góré. Azok meg nem túl sok 2kezi munkát csinálnak.
  • atwe
    #26
    egy neked kell ösze is rakni motort
  • streeter
    #27
    A műsor tényleg fasza, de a leírtak alapján inkább nem szedem le.
    Ebből a műsorból olyan játékot kellene csinálni, hogy kapsz megbízást egy motorra meg határidőt, persze annyit hogy tuti kész legyél. Lehetne mászkálni a műhelybe tárgyakat felvenni, meg gépekhez elmenni és ott megformázni.
    És te csinálhatnál tök egyedi motorokat. meg lenne egy kis városrész ahol ki lehetne próbálni a motorokat.


    Jah meg ebbe a játékba felismertem pár motort amit tényleg megcsináltak.

    A legjobb Mike Blues-os motorja meg a tűzoltós és Vhiny Pókos motorja.

    Ma is nézzétek, télapós motort csinálnak és az öreg Paul lesz a mikulás :)

    Ma 23:00 Discovery.
  • Anthony001
    #28
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem ,hogy ez magába jó játék?
    Mert apám nagy motoros és neki akarom leszedni
    AZT szeretném megtudni hogy ennek a játéknak jó a garfikája??
    Vagy lehet motort csinálni?
    Előre is köszi a válaszokat!:)
  • Air
    #29
    Felejtos. Szar grafika, jatekelmeny zero. Ehhez nem lett volna szabad a Teutul-oknak a nevuket adni.
  • sabodave
    #30
    cd borítót nem tudtok mert csak ps2 borítót találtam
  • sabodave
    #31
    szombatonként mikor van?
  • Sephi
    #32
    De sok penzt kaptak :D
  • Csuhai G
    #33
    Na én most töltöm, de mindjárt megszakítom! Az a baj, hogy időre megy... :(
  • ukki
    #34
    Srácok had kérdezzem meg nektek se indul el az első map?mert én ahogy meg csinálom a traninget és meg nézem az intrót akkor jön 3 feladat amiközül lehet választani kiválasztok egyet és amint elkezd loadingolni ki vág egy kis ablakot amin azt írja hogy valami baja van de nem tudok vel mit kezdeni PLZ segítseteké.

    egyébként egy nagyon díjazom a discoverys részeket igazi fun vagyok szóval nagyon fontos lenne
  • Csima
    #35
    Nálatok sem lehet a video és a controls opciót megnyitni?
  • ukki
    #36
    Nálam sem
  • Csuhai G
    #37
    Na ez is egy elég gagyi játék!
  • Savmacska
    #38
    Scátok nálam meg nem is megy a játék lécci segitsetek Katt ide a képért /a hibák között van !/
  • Savmacska
    #39
    FAN SITE /lesz/
  • Savmacska
    #40
    HELP azt írja ki hogy application run-time erorr és nem tok vele jáccani **PLEASE HELP**