6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • datango
    #56
    német szinkronos??? -miert?

    hát figy max ennyiben tudok segíteni hogy: http://dragonball.lap.hu

    itt keress vmi német dragonbal oldalt azt nézzed :)

  • Bandy
    #55
    tudna nekem valaki mondani olyan linket ahonnan a német szinkronos dragon ball részeket töltheténm le ?:)
  • datango
    #54
    értem , még 1 kérdés ... dermesztőnek volt 1 testvére , ő mejikbe van a Z be? és hanyadik rész kb ? hany reszen keresztűl?

    ---
    Dermesztő Apja Nem is harcol ? csak amennyit trunksal láthattuk?
  • laliking
    #53
    Sztem igaz, de aztmég nem csinálták meg, legalábis még nemadták nyilvánosságra
  • datango
    #52
    igaz az hogy a dragonbal gt után a dragonbal "vertigo" következik ?
  • NiGhTM4R3
    #51
    Dragon Ballt nem lehet összefoglalni pár mondatban, mert azt látni kell. Tényleg, Én ezen nőttem fel, és jópár haverom is, és nagyon is jó volt. Sajnálom h betiltották, bár, már nem érdekel, amióta van gyors netem leszedtem az összesset, amit tudtam (DB nincs, mert sztem gyengébb a Z, és a GT-hez képest, DBZ nagy része, GT összes része, kb 12GB)
    Azért jó, mert fokozatosan erősödtek a szereplők, mindig volt vmi új, amivel megnövelték erejüket.
    Pl. DB-ban Songoku a Kaito-Ken technikáját használta (vörös, izzó erő vette körül) ezzel győzte le Vegitát is, nameg a Kamehameha technikát használta mindig.
    Aztán a Z-ben előjött az SSJ-szintek, fúzió, stb...
    Néha még most is kedvet kapok 1-2 részhez.

    A Sárkányfészek 2-t is sajnálom, bár ha követted volna az eseményeket vagy 3 éve nem DragonBall-os skin volt rajta, hanem vmi más animéből lopott képek.
    H miért zárt be?
    - a support szart az egészre, ezért váltottunk, de az újak meg korruptak voltak
    - előjöttek a csalások, amivel progik harcoltak progikkal..
    - a végén elszabadult a káosz, és (végre) bezárt az oldal.
  • datango
    #50
    ez igaz... !!!

    ---
    Véleményem szerint is a Dragon Ball Zed et folytatni kellene onnan ahonan abbahagytak ... mert sokan nézték , az meg hogy van aki "megbolondul" tőle az mar egyén probléma ... ijen szempotbol ne adjanak semmit a tv be mert akkor attol nem lehet "meghülyülni"..

    egyébként nem kell tvt néznie a "kisgyerekeknek" elég ha kimennek az uccákra... ott tanulnak mag aggressziót...
  • _Vegeta_
    #49
    Ertsetek meg, nem e miatt tiltottak be. Ez egy ok volt, mint anno a szarajevoi esemeny. Egyszeruen az orttnek a bogyeben volt mar a dragonball ilyen kurva sikeres ittis, hat tiltsuk be. Ez csak egy amolyan hoppare volt h igen ez rossz es nem a kepernyore valo gyerekeknek.

    Amugy a hozza nem ertest, es az abszolut tudatlansagot tukrozi az, aki a dragonball-t, mint egy rossz es eroszakos "mese"nek tudja be, mivel az alap eszmeje teljesen mas. Egyebkent mivel japanok csinaltak japanoknak, egyertelmu h maskent abrazolnak dolgokat. Vsz az rtl ugyvedje se lehetett vmi qrva nagy esz, ha tobbszor is elveszitettek a pert.
  • laliking
    #48
    Ebbe a kisregényben is sok igasság van! :D
  • Waterhorse
    #47
    Ja, kiugrott a 9-ről a kis ruhadék és zuhanás közben megkérdezték még tőle, hogy miért csinált ilyen csúnya rossz dolgot. Aztán félre is érthették a távoli kiáltozásba mert nem is az kiabálta válaszul, hogy dragon ball, hanem, hogy balkonról, balkonról (vagyis onnan ugrott le), aztán meg az is lehet, hogy kiszédült és a varázsfelhőt csak azért kiáltozta zuhanás közben, hogy jöjjön érte megmenteni, legalább reményekkel teli halt meg, ebből az következik, hogy eme anime reményt önt a gyermekek szívébe, és erőssé teszi őket az életre.

    Vagy talán hagyott egy búcsúlevelet:
    "Én most kiugrom innét, nem bírok így tovább élni, ha nem repülhetek úgy mint Goku nincs értelme az életemnek, hát teszek egy próbát."
    Szerencsétlen meg melléfogott, azt az a szülő sem lehet normális aki nem veszi észre időben az ilyen problémákat, én a szülőt csuknám le, nem a DB-t iltanám be ilyen esetben. Rosszul nevelte a gyerekét, a szülők tudnak ármánykodni, de letörne keze-lába ha 1 kicsit magába fordulna és elgondolkozna, hogy történhetett meg egyáltalán ilyen, persze ők jó szülők, maximális odafigyeléssel nevelték a mocskos kölyküket, egy túrót!
  • laliking
    #46
    sZTEM nem is azért ölték meg magukat, hanem eleve zakkanttak voltak ! Csak amikor leghaltak ráfogták a Db-te!
  • _Vegeta_
    #45
    A japan szinkron hang noci. (Goku, Gohan, Goten mind ua.)
  • khamwass
    #44
    faszság. Az ortt rohadjon meg az összes tagjával együtt, már régóta utálom őket.
    Méghogy a gyerekek személyiségének fejlődése védelmében, broáf...
    Az a pár gyerek aki meg megölte magát miatta amúgyis meg volt zakkanva, sazl a db csak kihozta belőlük. De arra a pár millió emberre aki szerette és nézte és normális volt, azokra nem gondolnak.
  • khamwass
    #43
    Trunks a kedvencemö, nagyon király volt...
  • laliking
    #42
    gOKUNKA EGY CSAKJ A SZINKRONHANGJA
    :)
  • _Vegeta_
    #41
    Jobb a japan szinkronos. :P
    Vagyis goku hangja kurvajo volt. Meg a db elejen Muten roshi meg krilin hangja. Majd osszehugyoztam magam alatta, olyan jol eltalaltak a hangokat. ;)
  • laliking
    #40
    látod az jólenne, mondjuk a Z-t is csak félig vetítették le
    157-et a 291-ből!
    És csak a dermesztől láttuk legyőzni, amikor ottvolt Cell és Bubu- ők azé már nagyobb falatok voltak!
  • _Vegeta_
    #39
    Hulyek mindig vannak. Ha nem ugrott volna ki a 9.rol akkor 5ev mulva megolte volna az annyat, vagy hasonlo. Bar nemtom hany eves volt a kissrac, de gondolom mentalisan instabil lehetett. :\

    A dragonballrol meg annyit, soha nem adja ujra az rtl kar vele foglalkozni. Esetleg annyit, h a DBGT-t megveszi az rtl a cooltvnek. :)
  • laliking
    #38
    há ja!
  • ranGer2
    #37
    nem lesz gyogyós ázze.. le merem fogadni hogy az a gyerek is ilyen FERIKE exöszájzbúúk tipusu srác volt...
  • laliking
    #36
    Jó hát mindenhol van egy egy gógyi!
    Mondjuk én mégcsak 11 vok és már láttam az összes részt és eszembe se jutott hogy ilyet csináljak! :)
  • Bandew
    #35
    Bár szvsz ennek sincs sok köze hozzá. Én is néztem nagyon fiatalon mindenféle brutálsi filmet, mégsem éreztem késztetést, hogy ezeket véghez is vigyem.
  • Bandew
    #34
    Itt van a lényeg!
  • laliking
    #33
    azé én majd odafigyelek hogy mitnéz a gyerekem! ezt a rajzfilmat nem 4éveseknek találták ki!
  • Bandew
    #32
    Ha majd a te gyereket lesz ilyen gyogyós, nem lesz ekkora a szád.
  • ranGer2
    #31
    öhm... ő baja. KINEMSZARJALE? DDDDDd ne higgye azt.. vagy az ilyen foggyosoknak nem otthon a helye hanem foggyos intézetben
  • laliking
    #30
    JA IGEN MERT EGY GYAGYA GYEREK KIUGROTT A 9-EDIKRŐL MERT ASSZITE TUD REPÜLNI! :(
  • ranGer2
    #29
    én szerettem ezt a rajzfilmet... hülyegyererek meg akik elhiszik azok mindig lesznek. korhatásos karikát kinyomnák ahogy a többi szarnál és kész.. pontö
  • ranGer2
    #28
    huácsá... dragoból? nem-e?
  • Bandew
    #27
    Ja igen! Rajzfilmet akar nézni a kis Dacid! :-D
  • Dacid
    #26
    A coolTVn sztem lehetne kérni, ha már a south parkot is adják.... és ha jól tudom a coolTV az a RTL klub kisebb TV csatornája. Mivel, hogy a KOntra (Majka Vs. Szabi) c. műsort mutatni fogják szilveszterkor az RTLeeeen...
  • hen-tes
    #25
    ezt most miért????
    már öbb mint egy éve betiltották :D
  • #24
    Ééééés elérkezett a pillanat a topik bezárására, hiszen rossz helyen nyílt (A Tv fórumba való) +van már 2db. Bocs.
  • Sephi
    #23
    Szerintem is naon jo kis sorozat. Bar nekem a feletol a vege fele annyira nem teccet mar mert faraszto kezdett lenni.
  • laliking
    #22
    Igen de gondolj azokra a kis gyerökökre akiknek nincs nettyük! Nameg a neten megtalálható részeknek nem 100%-uk szinkronos! :(
  • FtranX
    #21
    amúgy a DBZ betiltása már gyakorlatilag lényegtelen, mert netről meg lehet szerezni a részeket.
  • FtranX
    #20
    thx :)
  • laliking
    #19
    ja, emléxel hogy régebben megfilmesítették a DBZ-t?
    na most újra megakarják csinálni és sokkal látványosabbra
  • _Neo
    #18
    De sárkányfészek akkor sincs és szerintem műsoron sem lesz... vagy van esetleg valami egyéb kósza hír?
  • laliking
    #17
    Még minig egy csomo oldalról lelehet szedni a game-ket!