6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Gabesz amd64
    #137
    Jaja arra emlékszem de most nincs új?
  • laliking
    #136
    a sárkányfészek volt, de megszünt!!
  • Gabesz amd64
    #135
    Van-e olyan honlap ahol olyat találok pl. mint a teveclub (azaz kiválasztok egy karaktert és minden nap fejleszthetem a tudását,erejét)?

    Kössz előre is!
  • Gabesz amd64
    #134
    Hol lehet letölteni ingyé részeket a GT sorozatból??
  • laliking
    #133
    Nézd meg a tekintetét!...............
  • datango
    #132
    hehe :D amugy télleg azér volt a neve "dermesztő" mert hideget tud varázsolni vagy mé? :D
  • _Vegeta_
    #131
    Nem megyek en a kozelibe mert lefagy tole a tokom. :P
  • datango
    #130
    mondmá meg neki hogy üdvözlöm .)
  • _Vegeta_
    #129
    Tegnap lattam a sarkon :D
  • datango
    #128
    értem , héj mért van 2 "dragon ball z" ??? ehh most latom ez dradon ball z :P van ijen vagy csak eliras ? :P hehehehehe hogyan van ez ?

    ha tuttok valamit dermesztőről szoljatok ! .)
  • _Vegeta_
    #127
    Meg nemtudni semmit, teljes a hirzarlat. :)
    Mindenki csak talalgat.
  • datango
    #126
    kész film van már vagy valami ? megnézném azér :)
  • _Vegeta_
    #125
    Tehat fanfic. Jelentese Fan fiction magyarul egy rajongo altal kitalalt tortenet. (javitson ki vki ha tevednek) :)
    Nemtom mit mondhatnek.. igen volt egy srac aki irt egy sztoryit a dragonball univerzumban a dbgt utan es csinalt hozza kepeket is. csak ennyi.
  • datango
    #124
    értem , ok ertem ..

    Dragonball Fanfic

    nemtudom mitjelent és nemtudom miez ... elmagyaráznád nekem részletesen ?

    ---
    másik dolog meg hogy a vertigora azt motad csoka megrajzolta db alapjan es irt egy masik sztorit ?
  • laliking
    #123
    ezzel teljesen eggyetértek.... nemkell mindent bevenni amit hallasz
  • _Vegeta_
    #122
    De nemerted h nem keszult ilyen ? :)
    Figyelj: Volt egy csoka, aki fogta magat es irt egy sztory-t dragonball kornyezetben. Ehhez rajzolt meg egy par kepet. Ez volt a dragonball VERTIGO. Azaz dragonball V. Valami hulye megtalalta az oldalt h dragonball V, aztan elkezdte terjeszteni h Dragonball V dragonball v.
    Tudod hogy terjednek az infok a neten. Mint a szelvesz...
    Szoval nincs semmien Uj dragonball, csak egy szar (elolvastam, nem tul jo) Dragonball Fanfic (remelem tod mitjelent). ;) Ugyanaz ami a Dragonball AF-nel volt.

    Egyebkent, amikor elkezdett terjedni ez a mizeria egyik haverom szolt h jon az uj db, aztan ravetettem magam, es hamar kiderult h mirol is van szo. De azert anno is eleg sokan elhittek. :\

    Visszaterve a GT-re sztem nagyon is jo, a veget kulonosen jora csinaltak. Toriyama segetkezett a sztoryban ill. a karakterek megalkotasaban.
  • datango
    #121
    igaz , gt az mar nem is teccik nekem ... sima meg a z volt a legjobb...

    ---

    De figy , nekem 8 hogy nem dragonball a vertigo , de a szereplok ugyanazok benne ? ennyi , felolem kalánka néninek is hivhatjak... .)

    érted ? :)
  • _Vegeta_
    #120
    Még nemmondhatok semmit, mert egyenlore még nemvagyok a csapatban. Azaz még nemcsinaltam semmit.
  • z0ty #119
    legyen!!! :D
    a nem működő menüpontok mikor fognak működni?
  • _Vegeta_
    #118
    Hanyszor mondjam még NINCS OLYAN H VERTIGO. AZ EGY FANMADE MANGA. KESZ. TORIYAMA elmondta h nemlesz tobb dragonball, amikor befejezte a Z-et. De csak lett GT, de az mar mangaba meg se jelent.
    Komolyan mondom lesz cikk az animestarson h mi aza vertigo.
  • _Vegeta_
    #117
    a +%!"%/= )=(%"+! volt fos.
  • laliking
    #116
    lehet hogy már van, nem nagy szá........ kell egy japánul todó emberke aki felveszi a részeket és lefeliratozza magyarra aztán felnyomja a netre!
  • datango
    #115
    pedig én ugy szerettem dermesztőt ... :) ---

    ---
    halotam ojat hogy japanba vagy hol mar nyomatjak a vertigot .. az meg a gt utan van vagygmi ,, mikora jon be ide ? kb?
  • laliking
    #114
    Vegeta meg bulba gépével, mert ő egy kis fos volt!
  • _Vegeta_
    #113
    Azzal h pilaf a GT elejen hasznalta a fekete gomboket, es fiatalla varazsolta Gokut, egy csomo minden megvaltozott. Ezert tudta Goku elerni az SSJ4 szintet pl. Amugy gyengebb lett mint volt, de igyis erosebb szinte barkinel. :P
  • _Vegeta_
    #112
    Igen azt ugyhivjak h Dragonball GT special.
    Az anime-element most hozta ki a dvdrippes valtozatot, torrent is van.
  • _Vegeta_
    #111
    Ez azert van mert egy movie kb 40perces, a reszek meg 10-20* 20percesek. :) /seria
    A 12es movie a tulvilagon jatszodik.
  • laliking
    #110
    nem marad ugyaían olyan erőss , de még így is erőssebb Pilafnál!!!
  • sigmavirus1
    #109
    Igaz nem láttam a GT sorozatot d eúgy tudok hogy Pilaf összegyüjti a gömböket és azt kívánja hogy Goku legyen megint kicsi mert úg ybiztós el tud bánni vele, de megszívja mert Goku ugyanolyan erős marad mint nagykorában!:)
  • vigyori14
    #107
    de én ares-on találtam 3 GT- movit és az 1iket leszedtem és télleg GT-s. vmi kis songoku van benne, sztem pan fia vagy unokája és a végén a rendessongoku is benne van.
  • datango
    #106
    igen köszönöm , azt már előtte leírtad , megnéztem a dermesztő bátttyát , cooler nem ojan király harcos mint dermesztő ... pedig elvileg erősebb...
    movi12 ben is szerepel sztem..!nem?
  • _Vegeta_
    #105
    Akkor, a battya a muvi 5-6ban lep szinre.
  • laliking
    #104
    ja, legalábis úghy emléxem!
  • datango
    #103
    dermesztő apja , csak akkor jelenik meg amikor trunks visszajön a jövöből és megöli ??
  • _Vegeta_
    #102
    Egyetlen GT movie sincs.

    Csak 1 GT TV Special letezik, es ha kell a boxtorrent-en van hozza fasza kis torrent. Jo szorakozast!
  • vigyori14
    #101
    Hy all.
    nem tudnátok megmondani honnan szedhetném le a GT-movikat? mert én találtam 1et de kéne a többi. és a cimük is kéne ha tudjátok.
    előre is kösz.
  • laliking
    #100
    TÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉK!
  • laliking
    #99
    vmi ócsóü hamisítvány! :D
  • _Vegeta_
    #98
    Ez miez?
  • sigmavirus1
    #97
    www.sigmaweb.ini.hu

    Fight of the Century 2: Cell vs SSJ2 Tiborbá