43
mi is ez?első netes \"trükkös vállalkozás\" vagy egy alternatív dvdtéka?
  • F Kalifornia
    #43
    Sziaszok!

    Én a dvdrent-ről akarok használt dvdk-et venni, de mivel a szolgáltatásaikat csak Pestiek vehetik igénybe, én nem tudok tőlük vásárolni, van itt olyan, aki előfizetőjük és tudna nekem segíteni?

    Előre is köszönöm!
  • Botond #42
    http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/paladin/talents.html?tal=503521523000131531305002015032013100000000000000000005000000000000000000000000




  • csocsobone
    #41
    Elég mocskos egy brigád végül is müködik de ha minden nap akarsz rendelni filmet nem csak két naponta akkor a futárnak egy héten egyszer kell adni egy ezrest néha kettőt és akkor tudsz minden nap rendelni (érdekes ilyenkor vissza ér időben). A másik dolog a film addig marad nálad ameddig akarod című műsor mert ez igaz csak ne sokáig legyen nálad mert kb. 1 hónap múlva már behajtó cég küld SMS-t hogy tartozol nekik 67 ezerrel amit nagy huzavona árán sikerül lealkudni 20 ezerre amit viszont ki is kell fizetni nem lehet semmit tenni csak lenyelni a békát és elfelejteni a céget és átálni torrentre :-) nem anyira legális de legalább nem segítessz hozzá valakit egy új mercihez :-)
  • beasty
    #40
    Hát k**** sok probléma van a dvdrent-tel. valszeg be van állítva rendszerük hogy a lemezek visszavitelekor ne engedjen rendelni fél 3-ig, mert azután már csak 1 nappal későbbre lehet. Sokszor megfigyeltem hogy másodperc pontosan addig a "futárnál" státusz van, és utánna 5 masodperccel meg már lehet rendelni, csak nem másnapra, hanem azutánra. Pont így jártam múlt pénteken és csak keddre tudtam rendelni. Felhívtam az ügyfélszolgálatos csajt, aki azt mondta hogy most ért vissza a futár(ami nem igaz, ma kérdeztem meg a futártól). Akkor mondtam neki hogy ez szinte minden rendelésnél így van másodperc pontosra és a futár is mondja mindig hogy időben visszaért. Erre azt mondja b**** p**** hogy vagy én hazudok, vagy a futár! Van akinek 2 előfizetés ven és egyszerrer küldi vissza a filmeket és az egyik néven tud rendelni, a másikon nem, csak órák múlva. Átcseszik az embert arra megy a játék hogy minél tovább maradjon az ember előfizető, de ezzel az ellenkezőjét érik el. Ha lejár a befizetésem otthagyom őket én is, mint már sokan tették.
    Ja van olyan filmük, amit egy éve nem lehet kölcsönözni, mert mindig "kikölcsönözve" a besorolása.
    Lebeszélek mindenkit a dvdrent-ről. Ez is olyan minőség, mint a legtöbb magyar dolog.
  • vikusz
    #39
    Wazz, ma négy és fél órányi szunya után ébredtem fel hosszas telefoncsörgésre 09:11-kor. A futárszolgálattól kerestek, mint kiderült, de már nem tudtam felvenni. Mikor visszahívtam őket, közölték, hogy kétszer(!) is járt ma már nálam a futár, ezért a mai elrendelésem elszállt.
    Ahol kocsival jár a futár, ott nagyon nem éri meg a DVDrent-től kölcsönözni, mivel a futár kis benzinköltsége fontosabb saját magának, minthogy a Tisztelt Megrendelőnek ne szálljon el két napi előfizetése...
  • vikusz
    #38
    06-40-DVDRNT
  • CzKaresz22
    #37
    Van itt olyan emberke aki Érden rendel a DVDrenttől ???
  • CzKaresz22
    #36
    Van valami elérhetőségük ezeknek ???
  • Darkboy
    #35
    hívjad fel őket...
  • Lesszi
    #34
    köcsögök
  • Rohamoszti
    #33
    Hogy az a 70 lábu budos talpu marsi pillangó esne rá a ki****ott dvdrent.hu-ra...Nem elég, hogy basztak kihozni amiket megrendeltem még a regisztrációmat is törölték...
  • dikki*yysw
    #32
    lol
  • dikki*yysw
    #31
    Hm, szóval ez postán megy? Azt hittem, azért online, mert letölthető a film. :)
  • Kolbasz
    #30
    Dolgoztam nyáron. De ha lesz rá lehetőségem tutira visszamegyek pár hétre megint.
  • deicide
    #29
    akkor te ennél a cégnél dolgozol...?
  • Kolbasz
    #28
    Az a kreatív, hogy reggel kiválasztasz magadnak egy futárlistát és megkapod a pakkodat. Rajtad áll, hogy milyen sorrendben haladsz végig a címeken, te osztod be az idődet, hogy mikor pihensz, mikor eszel, mkor tekersz, és szabad, mert nem bezárva dolgozol, hanem cirkálsz a városban, neked tetszőleges útvonalakon.
    De ha nyámnyila vagy, ez nem a te melód. Én imádtam, annak ellenére, hogy a térdem nem sokáig bírta. Az egyetlen negatívum az eső. Más nem érdekel.
  • Taranov
    #27
    DC-t meg a Torrentet szerintem csak a pancserek használják :)
    Fizetnem kell a gyors netet, hogy ne kelljen sokat várnom, aztán ha véletlenül lejött a film, rakosgassam össze a rarokat? :)
  • Taranov
    #26
    Ezekszerint egy hagyományos téka jobb.
  • Taranov
    #25
    Mé baj? Te mondtad, hogy kapcsolat van a fotex és a dvdrent.hu között :)
  • Tetsuo
    #24
    A 3műszakos gyári robotnál kreatívabb lehet gondolom. (Abban volt részem, kész zombigyártás.)
  • Tetsuo
    #23
    DC, Bittorent, online mozi, újságmellékletek.
    Ne érts félre nem akarom h tönkre menjen a cég csak szntem ez lesz.
  • Devla
    #22
    Mi abban a kreatív, és a szabadság, hogy vidd el ezt ide, gyere vissza, repeat?
  • Kolbasz
    #21
    Mert számítasz, rád támaszkodnak, kreatív munka, mozgás, szabadság. Csak az eső ne essen, a többi nem számít.
  • Dynamic
    #20
    Ezt már mondtad, de alá is tudod támasztani valamivel?
  • Devla
    #19
    Mi olyan jó benne?
  • Kolbasz
    #18
    Mikor nyáron elindult ez a szolgáltatás az első futárjaik között voltam. Akkor eléggé káosz volt, nehéz volt beosztani a területeket a futároknak, nehéz volt megszervezni a munkaerőt. De állandóan bővült a filmválaszték, hétről-hétre. Most nem tudom hol tartanak, de az biztos, hogy nyáron megint bevállalok pár hetet, mert istentelenül jó meló. És a Fotexnethez van köze.
  • Botond #17
    köszönöm mindenkinek a hozzászólást és linkeket,asszem mindent megtudtam amit akartam,ami 15 hozzászólás után nem semmi :-)
  • Tetsuo
    #16
    Nem adok neki 2 évet..
  • Etele
    #15
    Nekem több problémám is van a DVDrent-el. :(

    Egyrészt az, hogy nem tudsz választani szűkebb kézbesítési időintervallumot, csak 9 és 17 óra közöttit - LOL.

    Az, hogy elvileg 17h-ig kézbesítenek, de aznap este, mikor visszaadod a fileket és szeretnél újakat rendelni, sokszor még 21 órakor is "futárnál" a filmek státusza, ergo nem tudsz rendelni... LOL

    Az, hogy múlt hét szerdán rendeltem 3 filmet, szombatra, a rendszer elfogadta, visszaigazolták meg minden, erre sem szombaton, sem vasárnap nem jött a futár (mindkét nap itthon voltam), míg az oldalon folyamatosan "futárnál" volt a kézbesítéshez írva... és mikor ma reggel néztem, eltűnt a rendelésem, mintha soha nem is lett volna - LOL.

    Az külön LOL, hogy egy büdös mailt nem tudtak írni nekem, hogy "Bocs, futárhiány miatt (vagy mittudomén' miért :) ) nem tudjuk teljesíteni a rendelésedet, ne várd a filmeket", extra LOL.

    Az, hogy az ügyfélszolgálatot nem lehet felhívni, mert vagy foglalt a vonal, vagy az összes ügyintéző foglalt, és fé óra várakozás után sem veszi fel senki a telefont - LOL.

    Az, hogy a panasz e-mailekre csak véletlenszerűen válaszolnak - LOL.

    Szerintem ez a DVDrent is jellegzetesen magyar dologra sikeredett: az ötlet jó, csak nem sikerült működőképessé varázsolni.
    Én tuti nem fogom meghosszabbítani az előfizetésemet...
  • St
    #14
    nyereséges.
  • mikuc
    #13
    Hello!!

    Én már legalább fél éve veszem igénybe a dvdrent szolgáltatását.
    Nem volt vele próbléma egyszer egyszer előfordult hogy a futár nem ért ide a megadott időpontban. De ilyenkor azonnal értesitettek!!
    Kérheted a munkahelyedre is vagy a lakcimedre is. Egyenlőre csak Budapesten müködik, vidéken még nem de tervezik a nagyobb városokban.
    Igazából a filmekkel van próbléma mert az új filmeket elég sokára lehet kikölcsönözni. Van olyan film amire már kezdetek óta vadászok és sosincs bent.
    És 3900 ft/hó de ezért azért nem korlátlan filmet kapsz. Az, hogy a futár mikor hozza ki a megrendelt filmeket azt egy megadott időponok közül lehet kiválasztani (9-17 óra között!!).
    Nekem idáig max 12 filmet sikerült kihoznom egy hónapban. De még igy is megéri!!
    Remélhetőleg ez a közeljövőben megváltózik.
    Én szemlély szerint mindenkinek tudom ajánlani ezt a szolgáltatást aki sokat szeret filmeket nézni és nincs kedve beiratkozni videotékába!!!
  • Dynamic
    #12
    Mitől lenne halott ügy?Szerintem ellenkezőleg.Én elég nagy fantáziát látok benne.Nem tudok kényelmesebbet és gyorsabbat elképzelni mint a neten elintézhető dolgok.Csak ráklikkelek és optimális esetben fél óra múlva rakhatom a dvd lejátszóba.Meg azért még elég sokan kölcsönöznek manapság is dvd-t akár 500-800 Ft/db áron is, akkor miért ne érné meg olcsóbban és maximális kényelem mellett?
  • Tetsuo
    #11
    Szerintem halott ügy. (Kreatív ötlet, de bukás.)
  • Alien!
    #10
    mondjuk számomra nem pálya,mert a régi filmek már mind megvannak,új meg nem jelenik meg annyi egy hónapban,hogy arra összesen 4ezret költenék(500ft/db kölcsönzési árral számolva/...Ráadásul ha meg is jelenik annyi,akkor sem biztos,hogy egy hónap alatt ki tudom őket kölcsönözni a sok foglalás miatt.....azért meg nem fogok n kategóriás szarokat kölcsönözni,hogy addig is kapjak valamit a pénzemért....
  • Cat #9
    http://sg.hu/cikk.php?cid=34481

    meg aki filmekre izgul, van ilyen is:
    http://sg.hu/cikk.php?cid=34669
  • Dynamic
    #8
    Egyébként van már valami másik hasonló kölcsönző is, amelyik az ország egész területére működik.Borítékban kiküldik a dvd-t, 2-3 nap múlva megkapod, majd egy mellékelt válaszborítékban kell visszaküldeni.
  • Dynamic
    #7
    Hol lenne a trükk?Csak legyen 1000 tagjuk egy hónapban(márpedig ilyen kedvező feltételek mellett teljesen reális, sőt), az már havi 4 milka.Na jó leszámítva költségeket legyen 2 milka.Ezek után miért akarnák megvezetni a népet?Vagy csak én vagyok naív?
  • Cat #6
    nem most indult, már féléve megy
  • Devla
    #5
    Szerintem ilyesmitől biztos nem kell félni, elég komoly a cég, mindenhol mennek a reklámok(többmilliós beruházás), nem érné meg nekik egy ilyen lépés. Legfeljebb a szolgáltatás minőségével lehetnek gondok. Egyébként meg a normális bankok(pld OTP) telefonon felhívva megerősítést kérnek, ha valaki le akar emelni pénzt a bankkártyádról.
  • St
    #4
    http://www.sg.hu/cikk.php?cid=32651