34
kicsit hulladék unalmas minden tévéadás, rádió...
  • balumaci
    #34
    mikor???
  • magus
    #33
    Táncos a sötétben

    habár én karácsonykor nem fogom megnézni, de az egy jo film
  • Bandee1987
    #32
    Nah, most 22:45-kor lesz az rtlk-n az Édes november című film. Anno soxor láttam az hbo-n, érdemes megnézni, ha vmi romantikusabb filmre is vágysz. Fsz.: Keanu Reeves, Charlize Theron
  • zoli
    #31
    Évröl-Évre szarabb akarom mondani ugyanazt látjuk csak forditott sorrendbe
  • Bandee1987
    #30
    1980? Akkor még meg sem születtél :)
    Amúgy sztem 2-3 éve szar...
  • DragonRK
    #29
    Kérem az ünnepi műsorok szinvonala 1980tól nézve először egyre színvonalasabb de mostmár olyan pocsék ,hogy még a 7 éves hugom is sír rajta.
  • CLINT EASTWOOD9
    #28
    Mond már meg az url címét?
  • Bandee1987
    #27
    nah, nem a tv2-n volt, hanem az rtlkn:)
  • Bandee1987
    #26
    most lesz tv2-n 22:4valamennyikor a Kate és Leopold. Asszongya haver, hogy nem rossz film.
  • Cat #25
    egyetértek, katasztrófálisan nincs semmi müsor
  • 2XP
    #24
    Uhh, megnéztem mi lesz 31-én az rtl-en és a tv2-n, azt hiszem rosszul tettem: olyan "sztárokat" láthatunk, mint győzike, majka, aztán lesz gálvölgyi show ismétlés nem tudom hanyadszorra, meg a kész átverés is biztos nagyon vicces lesz, a fókuszról, és a tv2 éneklős műsoráról nem is beszélve...
  • Panzermeyer
    #23
    Sajna nemtok szolgálni vele. De megnéztem egy híres 1997-es sci-fi akció film nevét viselő helyen, meg egy olyan helyen, aminek a neve egy diákok által lakott szállásnak a becézett formája, és mindkét helyen megtaláltam 1-1 embernél. Sztem tudod, hogy miről beszélek, igaz? :)
    [kódolva beszél]
  • CLINT EASTWOOD9
    #22
    Én a Karácsonyit többször láttam, az jobban is tetszik.
    Neked megvan a Karácsonyi vakáció?
  • Panzermeyer
    #21
    Az Európai Vakáció nekem valahogy jobban bejön.
  • CLINT EASTWOOD9
    #20
    Most nem adják a Karácsonyi Vakációt tudjátok amelyikben Chery Chase van.
    Nincse meg valakinek a film?
    Vagy nem-e láttátok valamely honlapon?
  • Panzermeyer
    #19
    Még az az igazság, hogy nem néztem meg, mi lesz a tv-ben a karácsonyi műsor, de van pár tippem:
    tv2: bunyó karácsonyig
    a kis lord
    kölyök rex

    Meg még a franc se tudja, hogy mit láthatunk ismét, amit már vagy 8 éve egyfolytában látunk. Tudjátok mi volt nekem egyszer, ami piszkosul bejött? TV2 legelső karácsonyi, meg szilveszter környéki műsora, A hegyi doktor első részét leadták vagy hatszor, ha nem többször. Azt hittem falnak megyek.
  • 2XP
    #18
    A német adókon sem jobb a helyzet - legalábbis a pro7-en, mert nálunk csak ez jön -, ők bud spencer és terence hill helyett hulk hogant adnak minden évben :/
  • nemcsakfeel
    #17
    talán még egy feketevipera karácsonyi részeket elviselnék szivesen..
  • Garfield
    #16
    A legközelebbi két műsor, amit rádióban várok:

    Armin van Buuren: A state of trance Top 20 of 2004 (ETS Global)
    Szilveszteri kabaré

    Azt hiszem, ezzel mindent elmondtam a magyar tévékhez és rádiókhoz való viszonyomról, műsoraikról való véleményemről. (A Viasaton a Helyszínelők természetesen permanensen a főszabály alóli kivételek.)
  • I.C.ram
    #15
    Én annak örülnék, ha leadnának sok jó régi karácsonyi témájú horrorfilmet :)
  • Tetsuo
    #14
    Most néztem.. a TVben szar minden mint mindig (talán a MTV1 kivétel).
    A rádiók közül a Bartók az egyedüli színvonalas, dehát ott csak klasszikus muzsika megy..
    a Kossuthon és a Petőfin gondolom nyomorékok, hajléktalanok na és persze cigányok karácsonyáról beszélgetnek egymással rohadt unalmasan de baromi okos emberek, közben megemlítik a vidéki színházakat is. A Petőfin néha lejátszanak 1-2 magyar pop-rock számot is egy konzervatív kívánságlista alapján.
    Az un. országos kereskedelmi rádiókban (Danubius, Sláger..), továbbra is az AgymosóTOP-Twenty megy éjjel-nappal, a 'zenénél' valamivel több reklámmal és szignálokkal. Emellett sajnos gyakori h utcáról felszedett, valóságsóból jött igazgató ribanca próbál megszólalni v éppenséggel TVből kirúgott műsortvezető (talán kőműves) emberek poénkodnak a maguk módján.
    A BPi kereskedelmi adók többsége hasonlít az országosokra; néhány, kis különbséggel pl agymosó pop helyett agymosó pszeudóhouse-t játszik.
    A Tilos, hát jó rádió (mégjobb lenne ha nem lenne mindig vegyes stílusturmix, meg az igazánmegmondó esszdéesszes). Idén karácsonyra is biztos kitalálnak vmit a fiúk. :)
    A vidéki rádióknál néha fellángol vmi újdonság sztán süllyesztőbe kerül mert rájönnek hogy az agymosott birka nép ezt már nem érti s ők is a pénzt kezdik számolni, sztán rájönnek h a legjobb ha olyanok mint a Danubius.. (a kulcsszó: übergagyi).
    Interneten viszont biztos van tuti rádió, annak aki ADSLlel nyomul.. Itt lehet választani: Örmény népzene, Japán tradícionális v a pár éve divatos Jpop, lágy techno, kemény techno, igazi house, gagyi house, chill out, jazz, beszélgetős.. akármi. Persze rengeteg a szemét itt is, de ezt nem muszájból hallgatod s ezt tudják a szerkesztők, ezért próbálnak innovatívak, kreatívak lenni.
    Otthon, műsor az van (legalábbis nálunk). A meló mellett bevásárlás, takarítás, veszekedések.. azért remélem Szenteste (vagyis ma) ha megjött a Jézus, leülünk 1et társasozni.
  • artschi
    #13
    Vagy esetleg mondjuk az egyik csatorna összeválogathatna pl. egy Rém rendes család karácsonyi epizódokat és levetíthetné .
    Tegnap is pont egy ilyet néztem, szakadtam a röhögéstől :D
  • artschi
    #12
    nekem az Igazából szerelem lesz a karácsonyi műsor, úgyis karácsonyos egy picit, meg mókás is, szóval pont passzol holnapra.
  • 0ppika
    #11
    Na ezért nem nézek tv-t már vagy fél éve egyeltalán ...
  • ranGer2
    #10
  • Galy
    #9
    tévénézésre kötelez valaki?
  • Taranov
    #8
    Megelőztél :)
  • Taranov
    #7
    Ja, meg a Richie Rich-et. Szerintem is xar. A slágeren meg mindig jönnek a meghitt karácsonnyal. Már hányok tőle. És nyálas amerikai karácsonyi zenéket adnak. De szar, én november 15-től legszívesebben nem is néznék tévét, hallgatnék rádiót.
  • ranGer2
    #6
    de milyenjó már az is egyik évben RICSI RICCS 1 másik évben meg jön a RICSI RICCS 2 aztán megint RICSI RICCS 1 és igy szépen tovább
  • Bandee1987
    #5
    "az igaz hogy van pár szar film"

    Az a "pár szar film" az egész karácsonyi műsort jelenti...
  • Aspyrin
    #4
    Egyetlenegy jó filmet azért találtam: kutyák és macskák. Rengetegszer láttam de nem fogom kihagyni :-)
  • CLINT EASTWOOD9
    #3
    Mért lenne unalmas az igaz hogy van pár szar film de máskor is szokott lenni ez a tény!
    A másik meg hogy most már azért újabb és újabb filmeket nyomnak a tévébe, de főképpen az rtl-en és a tv2-őn!
  • wizy
    #2
    sztem is, sztem is
  • nemcsakfeel
    #1
    nem igaz, hogy azt hiszik az a jó ünnepi műsor, amikor übergagyi szarságokat adnak le, rádió, tévé, mindenhol ez megy..
    minden évben ugyan azt a jézusos filmet leadják 8 féle változatban, meg az összer primitív szart.
    egyszer jó, megnézem.. de ez rohattul idegesítő ami megy!!!