12
  • pemga
    #12
    halászat = phishing? :)

    Érdekes, hogy a lengyelek állnak ki, pedig elég sok német város döntött Linux mellett anno. Lehet kicsit több támogatást vártam volna a németektől ezen a területen.
  • trabant
    #11
    Naja, mivel nyíltan senki nem szavazná meg. De sutyiban, az emberek háta mögött pár gerinctelen surmó mindig kapható a korrupcióra. Ezeket kéne jól lesittelni, mondjuk a Kaiser Ede mellé tényleges életfogytra, akkor a többi jól meggondolná legközelebb hogy szabad-e ilyet csinálni.
  • JZO
    #10
    de figyelitek? mostmár titokban akarják keresztülvinni ezt a szemetet! Ez már az aljasság netovábbja...
  • Chappy
    #9
    a kis polszkik!
  • Darth Sith
    #8
    politikus meg az informatika.. lol...
  • s1lkforrent
    #7
    Rendes politikus? Ilyen még van? Vagy a lengyel bürokratákat a Linuxos cégek fizetik...?
    "A szakemberek szerint a kérdés pár hónapig, körülbelül 2005 márciusáig tényleg lekerült a napirendről."- Hú, bazz. Valakik nagyon lemaradtak az év végi prémiumról...
    "európai uniós szakemberek"-Beavis szavaival élve:"Höhöhöhöhöhöhö"
  • valaé valaé ná
    #6
    Biztos compót rendeztek.
  • Yfel
    #5
    Vagy nem vagy szín hülye, vagy én is az vagyok... nekem is ez volt az első kérdésem -csak kicsit durvább nyelvezettel :o)

    Y
  • Cat #4
    http://sg.hu/cikk.php?cid=34846
  • NEXUS6
    #3
    Amúgy máshol már lehozták, hogy az EU jól helybenhagyta a M$-t illetve az ellene hozott határozatot.

    Kíváncsi vagyok itt a SG-n mikor jelenik meg?
  • NEXUS6
    #2
    Tudod, valaki összetévesztette a compót (hal) a computerrel;)

    Ahány paraszt ülhet abban a bizottságban el is tudom képzelni;)

    (Igen igen, csúnya rosszmájú vagyok, de nem lehetett kihagyni ezt a poént;)
  • BlackRose
    #1
    "Európa Tanács Mezőgazdasági és Halászati Bizottsága"... na most lehet, hogy én színhülye vagyok, de mi a fenét keres a szoftverszabadalmak ügye a Mezőgazdasági és Halászati Bizottságánál?