34
Miért nem lehet?
  • Dichter
    #34
    Ok, láttuk a napos, és a borús oldalát. Jó lenne, ha valami kompetens személy is nyilatkozna az ügyről. Sztem egy tesztüzemet megérne. Mégiscsak több az ép gondolkodású ember, mint a hülye barom, akinek azon jár a feje, hogy hogy csessze el a fórumot. Sőt, ha nem válik be, bevállalok egy 1 hetes ban-t is.
  • The Garrett
    #33
    amugy tényleg az lenne belőle mint anno a html ből... néhány, magát tul viccesnek képzelő gyerek topikokat vágott haza 1 hozzászólással... és a modoknak meg lehetett tonnaszám törölgetni...

    Széplenne jólenne, de 1részt nem véletlenül nem használják sehol ilyen célra, másrészt rengeteg +munka ellenőrizni.
  • The Garrett
    #32
    igen az is flash.
  • Chaos Mad
    #31
    ühm.. értem.
    szak akkor ez is flash? nem? .swf-be van vagy mi :))))

    [a kedvence :) ]
  • Dichter
    #30
    Van ennél jobb is, csak nem találom. Lehet, este megcsinálom még1x
  • Dichter
    #29
    Gyors példa egy egér lekezelésre.
  • Chaos Mad
    #28
    értem. htx
  • Dzsini
    #27
    van irc kliens, játékok, 3d animációk, egérrel kezelhető mindenfélék...
  • Dzsini
    #26
    mondom, hogy hiába van tiltva, ha nem nézi valaki részleteiben át a .fla-t, akkor ki fogják használni, és aktívan megpróbálják majd szétcsapni a fórumfelületet. mindegy, hogy VIP-e valaki vagy sem... és be lehet linkelni egy külső bármekkora flash animot, felül lehet bírálni a default linket (userinfo), ki lehet "mászni" a felületből, és mindezt úgy, hogy első ránézésre meg kipróbálásra nem is látszik, nem is csinál semmit.
  • Chaos Mad
    #25
    ez az interaktiv anim mit takar?

    ok linkelj, kiváncsi vagyok.
  • Dichter
    #24
    Például azt is. Mondjuk azt le kéne tiltani, mert idegesítő lenne, hogy 30 féle hang szól egy oldalon. De lehet pl egérrel, interaktív animot készíteni. Még ma belinkelek valamit, akik esetleg nem ismernék ezt a programot.
  • Chaos Mad
    #23
    miben más/jobb a flas? lehet hangot berakni? vagy mi?

    [nemérti]
  • Dichter
    #22
    Sztem ha limitek közé lenne szorítva, (bizonyos dolgok tiltva lennének, max méret szabályozva) nem lenne gáz. Vagy 3x-ra is elmondva, mondjuk csak VIP-ek használhatnák. Kicsit kibővítve ezzel is a VIP szolgáltatást.
  • Dzsini
    #21
    egy swf-el azért sokkal több gubancot lehet okozni, minthogy csak ránézzen valaki és leokézza - és ahogy mondtam megbízhatónak kell lennie, és legalábbis részben vállalnia a felelősséget az átengedett logok után. felvetődött már régebben, és túl nagy a rizikó és sok a munka vele, minthogy megérje. aki művészkedni akar művészkedjen .gif-ben. egy logo nem arról szól, hogy játék legyen benne vagy zenéljen vagy ilyesmik.
  • Dichter
    #20
    Fizetett?? Miről beszélsz? Olyasmire gondoltam, mint a logokovácsok. Valaki aki ért hozzá (azért akad itt egy pár ember) csak ránéz, és megállapítja, hogy van-e valami gáz vele.

    Vagy a másik megoldás. Vipeknek lehet, másoknak nem. Vagy ha valaki logoja gázos, az kibanolják. Akkora gondot nem tud okozni egy 16k-s swf.
  • Dzsini
    #19
    igen, leírtad a napsütéses felét, én meg a másikat.
    az engedélyeztetést hogy gondoltad? fizetett szakértőbizottság aki megkapja az .fla -t, és ha átkutatta és nem talált benne semmi kivetnivalót akkor lefordítja és feltölti neked használatra? szerinted ki az aki ennyire ért a flashhez, és megbízható - plusz van annyi szabadideje, hogy egy más által írt forráskódot végigböngészgessen csak mosolyért?
  • Dichter
    #18
    Inkább a minden mást. :)

    Egyébként szerintem én is elég racionálisan gondolkodtam.
  • Dzsini
    #17
    szerintem csak racionálisan tekintek egy dologra, ami igencsak megboríthatja a fórumfelület egyensúlyát. nem csak a jó dolgokat keresem, hanem minden mást is :)
  • Guest
    #16
    Megspóroltál nekem egy csomó gépelést :)
  • Dichter
    #15
    De Flash-ben még sokkal több mindent tudsz.
  • PResident Evil
    #14
    gif ben is tudsz animálni :D
  • Dichter
    #13
    Demoralizálsz, mint mindíg . Egyébként lehetne ezt is jelenteni a modoknak, és a nem ideillő logokat ki lehetne dobni. Vagy csak engedélyeztetés után lehetne feltölteni. vagy csak VIP-eknek. A lehetőségek megvannak, akkor miértne használjuk ki őket?
  • Dzsini
    #12
    meg többmegás moviet belinkelni, meg csomó mindent kihasználni, elkavarni, átvenni az irányítást a többi mezők fölött, letakarni az egész képernyűt, meg sokmindent... még egy apró flash-el is szinte végtelenek a lehetőségek, nem igazán lehet megengedni. (és igen, kihasználnák, ahogy anno a html alapú hozzászólásokat is kihasználták.)
  • Dichter
    #11
    Remélem St erre téved még ma.
  • DePreSsZYo
    #10
  • Dichter
    #9
    Innen letöltheted a próbaverziót.
  • Dichter
    #8
    Meglepő, de a Flash nevű programmal.
  • Lupán
    #7
    Hali! mostanában kezdtem el foglalkozni ilyen apróságokkal,( a logom se az igazi még!)
    Kérdésem a témához: Milyen progival lehet flasht szerkeszteni?
  • Dichter
    #6
    Na én is erre gondoltam. Lehetne az egérrel manipulálni. Gombokat berakni, interaktív animációkat használni, stb.
  • ThePartyFace
    #5
    flashel eleg rendesen lehetne manipulalni...onrollover es tarsai:)
    Anno loogoos listajan jatszottam ezzel. Nem lenne konnyu kiszurni.
  • Dichter
    #4
    swf = shockwave format. FLash-el lehet csinálni.
  • Dichter
    #3
    A logod helyén nem gif, vagy jpg, hanem egy swf lenne.
  • PResident Evil
    #2
    he ? :o

    [nemért]
  • Dichter
    #1
    Szóval miért nem? Technikailag megoldható, mert ugyanúgy be lehet szúrni mint egy képet. Méreteiben sem nagyobb (sőt) és a lehetőségek is nagyobbak.