85
Aminek nagyon örültél, esetleg egy jót nevettél.
  • Chaos Mad
    #1
    Na ide irkáljátok az eddigi legjobb élményeiteket :)
  • antijedi
    #2
    flaaaameeee rulz :D
  • Chaos Mad
    #3
  • Chaos Mad
    #4
    ez volt az eddigi egyik legjobb élményem :)
  • The Garrett
    #5
    bazzeg mire rájöttem hogy ez 1 kép :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Chaos Mad
    #6
    ezen nagyot nevettem :)
  • Chaos Mad
    #7
    :DDDDDDDD
  • Borg
    #8
    Én a napokban azon derültem egy nagyot, amikor St megmutatta az egyik bannolt user kedves emailjét :DDD (most inkább nem irom kié volt)
    A hülyegyerek beillesztett az emailbe egy képet, amit a fórumról lőtt. Az egyik hozzászólásban ott volt a hirhedt dinamikus kép, ami ugye megmutatja (csak neked) az IP címedet, hostot, böngészőtípust stb. Nemtom érthető-e, a hülyegyerek screenshotot csinált róla, ahogy a kliens oldali script-kép kiirta a saját címét...
    Eztán az idióta azt hitte, hogy az SG tette közzé direkt az ő IP címét a fórumban, és még a tűzfalából is belinkelt egy képet, ahogy támadják őt. Mondván, hogy ezért feljelenti az SG-t, és reszkessünk :DDDD
    A szerencsétlen idióta... ráadásul tök komoly hangnemben...
  • Gandibá
    #9
    Ez nagyon lol :D
  • Hangianix
    #10
    xDDD

    Sokaknak (Csocsonak nem :D ) a legpoenosabb emlek az volt, amikor egy heves vita soran (amin szenne rohoghetted magad) bannoltak egy ideig. De ez mar tobb, mint 2 eve, sniff. :D
  • #11
    Először én is csodálkoztam, hogy mi történt a monitorommal, hogy ilyen homályos, de aztán gyorsan rájöttem :))
  • Punkerwork
    #12
    nem a fórumon volt, de nagy élmény volt találkozni olyan emberekkel akiket SG-n ismertem meg
  • cyrus #13
    sztem St mot már komolyan elgondolkozhatna valami GigaVIP akción, ami a banolt userek és a közte folyó csatába, emailezgetésbe enged bepillantást....

    vennék mint a cukrot.... :O
  • Punkerwork
    #14
    van 1-2 vicces, de a többség gagyi
  • cyrus #15
    nekem teccene! :D
  • Chaos Mad
    #16
    lál:D
  • antijedi
    #17
    rotfl :DDD
    iyleneket ugy szeressem, ezek nélkül nem is lenne sg az sg :DDD
  • rezsofiz
    #18
    :DDDDDDDDDD
  • Gladiator
    #19
    legjobbélményemim:

    amikor több órája, több napja próbálok rájönni vmire, de nem tudok, feljövök ide, és 5perc múlva válaszolnak. mondjuk ez vhol idegesít is, hogy ilyen suta vagyok.
  • Chaos Mad
    #20
    az király
  • rezsofiz
    #21
    Nekem az a legjobb SG-s élményem hogy egyáltalán van SG vagy mi;| Jó itt a légkör meg stb szeretek itt fórumozni.
  • Chaos Mad
    #22
  • PResident Evil
    #23
    EZ a kommented életem legnagyobb élménye ! :o
  • Narcotic Syntax
    #24
    nekem errre semmi se jelenik meg :O
  • Chaos Mad
    #25
    hmmm pill
    beszurom megint csak nehogy hsz-eknek nézzétek öket :)))
  • Chaos Mad
    #26
  • Cucu13
    #27
    Cikiznek állandóan
  • Pyx #28
    10k. :)
  • Shaman
    #29
    ez a nagy élény aminek örülsz???
  • Taranov
    #30
    Nem csoda :)
  • Kit--Kat
    #31
    :DD
  • VinylToy #32
    Előkeres(s)em a topikot!?
  • Vlala #33
    SG-s pályafutásom legnagyobb élményei talán a parázs viták, amelyekben egy (vagy több) hozzám hsonló konok emberkével osztottuk egymásnak az észt különböző témákban... érvek, ellenérvek, csakazértsemek (néha személyeskedések is...), egy jó ideig nem bírtunk egymással, aztán beláttuk, hogy minden úgy jó, ahogy van, tehát az egész nem ért semmit, csak kiengedtünk némi gőzt.
  • Rózsalány
    #34
    dejó ez a topik!!!:DDD én először aszittem Chaos beszúrására, hogy már 10ezer hsz van itt, pedig tök friss a topik (ez talán a legjobb élményem eddig...)
  • Sir Quno Jedi
    #35
    Nekem az a legnagyobb élményem !
  • Rafaelo
    #36
    aztán ütöttem az arcát neki és rugdostam a földre került és mondtam neki hogy ha nem lessz fizetésemelés megölöm a kuytádat !
  • Sir Quno Jedi
    #37
    Hogy ezzel a hozzászólásommal átléptem a 20.000-es álomhatárt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    WATCH & learn !



  • rezsofiz
    #38
    Szép
  • Match
    #39
    szpemmer!
  • Sir Quno Jedi
    #40
    Danke ! [BÜSZKE]