9
sms visszakeresés
  • GrimReaper78
    #9
    oké, köszi. majd körbejárom a helyi telefonszervizeket, hátha tud vki segíteni...
  • orkenyid
    #8
    sim-ről is meg lehet csinálni csak ahhoz külön modul kell hozzá (amit elég nehéz szerezni/készíteni)
    de az nem 100 hogy sikerül!

    a v-klay-al lehet olvasni/írni a teló flashmemjét.
  • GrimReaper78
    #7
    a flash memória kiolvasás para, mert nekem azóta már másik telefonom van, az előző meg ki tudja, hol s merre lófrál - talán már be is zúzták

    SIM-kariról vajon meg lehet ugyanezt csinálni? amúgy mi az a v-klay? nem vagyok egy mobil-guru... ]
  • orkenyid
    #6
    de van 1 módszer a kitörölt dolgok visszahozására!
    nekem már sikerült!!!
    Na ugy kell csinálni hogy kiolvasod a telod flash memoriajat (siemenset probltam v-klay-el). Betoltod a filet egy hexeditrba (pl hex workshop) Majd amit keresel annak beirod egy szavát (pl torolt sms-nel egy ismert szot, feladot, szamot, stb...). Általában NEM törli a teló véglegesen az ilyen dolgokat szóval nagyon nagy az esély rá hogy ott el tudod még olvasni.
  • Taranov
    #5
    Ilyen még James Bondnak sincs, neki az CIA deríti ki, ha kell.
  • akyyy
    #4
    aha, olyan van-e?
  • GrimReaper78
    #3
    hű, pedig nekem is ÓRIÁSI szükségem lenne egy ilyenre! Ha vki mégis tud vmit, legyen szíves szólni! Illetve: hogyan lehet - nem rendőrségi úton - kideríteni titkosított előfizetői adatokat? Vki folyton cseszeget, jó lenne lekeverni neki egy fülest
  • cyrus #2
    tudtommal ilyen progi nincs.....
  • Neocitran
    #1
    tudtok valami progit amivel a kitörölt híváslistákat, sms-eket vissza lehet hozni?