22
  • BiroAndras
    #22
    Elvileg igen, bár nem figyeltem rá különösebben, mert azt mondták nem fontos...

    Mindegy, más hibája is van, úgyhogy mindenképp szervíz lesz belőle.
  • klastrom
    #21
    Az én K700-am 2 napot bír 1000-es aksival.És kétszer lett töltve 16 órát kikapcsolt állapotban.Szal nagy szar a Sony
  • MerlinW
    #20
    Kisütötted első használat előtt? Ha nem akkor baffhatod. Mondhatja nekem bárki hogy ezeket a lihium cuccokat már nem kell, eddig amelyiket nem kezeltem le az elején az halott aksi lett...
  • Flashy
    #19
    a Nokia 5110-zel kompatibilis sorozathoz volt 3600mAh-s aksi, 1 honapig elment vele. igaz, hogy keresni kellett a telefont az aksin akkora volt :D
  • UnnameD
    #18
    Na, japánok megint lekicsinyitettek valamit :)
  • papabear
    #17
    Azt nem mondtam. A felvetésedre reagáltam, mert japán. Egyébként meg az NttDocomo már be akart jönni Európába több országba is, de rájött, hogy a már jelenlévő szolgáltatók mellett nem tudna elég ügyfelet szerezni...
  • BiroAndras
    #16
    Nekem olyan van. Az egyik legújabb modell. 4 napot bír. Telefonálás közben max. 30 percet.
    Vagy lehet, hogy hibás az aksi?
  • pemga
    #15
    És szerinted _ezekkel_ a Sony-Ericcsonokkal te tudsz ott telefonálni? :).
  • sajtos
    #14
    az is elofordulhat, hogy 2007ben mar az orankkal telefonalunk ugyhogy a fejlesztes meg akar jol is johet, de minek
  • janos666 #13
    Ezzel a japán csodával se hiszem hogy akár már a 27. nap után telefonálhatnál, legfellyebb a menüt baszogathatod...
  • FTeR
    #12
    SonyEricsson T610, de a 15. napon már nem telefonálsz vele
  • papabear
    #11
    A Sony-Ericsson-ról hallottál már?
  • Faki
    #10
    Töltsd fel a telkód, tedd el, hozzá se érj és ha 15 napot kíbír, akkor mondd a márkáját
    Készenléti idő tudtommal azt jelenti, hogy 0 telefonálással 1 töltéssel ellenni, azaz alapfogyasztás.
  • Hutch
    #9
  • pemga
    #8
    Kérdés, hogy egyáltalán lesz-e átjárás a japó telók, és a Föld többi része között (pl. gyártók tekintetében). Ők legalábbis egy elég szeparált világ, már ami a mobiltelefonálást érinti, nem lazsáltak sokat, a DOCOMO-val jóval maguk mögé utasították hosszú évekre akár az EU, akár a US szolgáltatási színvonalát. (Kezdve pl. a video-telefonálással, sávszéllel, járulékos szolgáltatásokkal, stb.)
  • Ombika
    #7
    En is keszen vagyok ha beszivok! :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    kikapcsolt állapotban is készen van nem ? :))
  • Omegared
    #5
    Mi köze van a készenléti időnek a kamerához, vagy akár a színes kijelzőhöz?
  • davos80
    #4
    Most is bírna egy tel. vagy 15 napot, ha nem lenne színes kijelző, kamera...stb, ami sokat fogyaszt.
  • citkar
    #3
    nekem is tetszik,tudnak ezek vmit
    csak mikorra kapok elfogadható áron ilyen telót
    ráadsul tuti telerakják sok extrávala mire nincs szükségem:o)
  • grebber
    #2
    Ez kira miket tudnak ezek a japánok.
  • Kensin
    #1
    "valamint az izolációs réteg vastagságát 100 nanométerről tíz nanométerre sikerült mérsékelniük."
    Berakták a satuba