10
World War II: Panzer Claws 2
  • Axon
    #10
    Kipróbáltam...
    Igazad van ez tényleg a Frontline attack. Ez szörnyű! Ugyanaz a kezdő pálya fogadott mint az 1. részben. Ez tényleg átverés, hogy 2. résznek tüntetik fel.
    Már az első rész sem tetszett. A királytigrisemet másodpercek alatt "szétpisztojozza" néhány mezítlábas katona, a PzIV-ek élettartama pedig ennél is kisebb. Azok gyakorlatilag egyetlen puskalövéstől felrobbannak.
    Francia ellenállásos pálya meg minek egy II. vh-s rts-be? Nem volt olyan nagy szerepük, hogy belekerüljenek egy ilyen játékba. Vagy ennyi erővel lehetne benne indiai ss katonai akció, meg egyiptomi tevés roham. Mindkettő volt a háborúban mégse hallunk rólla, hogy megfordította volna a háború menetét.
  • TANKboy
    #9
    Ez a játék annak a folytatása. A Frontline Attack az USA-ban Panzer Claws néven futott. Mind2vel játszottam az elsővel is meg ezzel is. Tényleg elég kaki gém. És nem sok újítást nyújt a második rész, kb kimerül a francia ellenállás küldetéseiben, akiket nem tudom miért, de kihagytak a Skirmish módbol. Nagy pofátlanság volt ezt második résznek kikiáltani, max egy középszintü kiegnek elmenne.
    Ezzel a motorral készült alap játék az Earth 2150 +Moon Project +Lost Souls az szerintem anno nagyon jó kis gém volt. Az azóta ezzel a motorral készitett játékok mind sorra gagyik voltak: WW3: Black Gold, Frontline Attack, panzer Claws 2, KnightShift (bár ez legalább humoros volt és magyar nyelven is megjelent, csak a hangokért érdemes lenne kipróbálni mindenkinek, másért nem nagyon).
  • Axon
    #8
    Én még nem próbáltam ki, de a képek alapján a Frontline Attack-ra hasonlít. Amire szintén igaz a 4 éves engine.
  • antijedi
    #7
    ez nagyon jó game csak kár hogy kb 4 éves az engine ami már akkor is szar volt... 8és nem csak grafra szar...)
  • Axon
    #6
    Azért a soldiers heroes of ww2 összetettsége sokakat elriasztott.
    Ha jönne valami hasonló grafikával, de kevésbé aprólékos szöszmötölős játékmenettel, azért még van lehetősége labdába rugni a piacon és a játékosok körében.
  • Pluskast
    #5
    Szerintem A soliders Heros of ww2 utánn már elég nehéz jó páncélos stratégiai játékot csinálni.
  • CUCLI
    #4
    szerintem elég "kaki" a graf. bár egy próbát lehet megér
  • tomo
    #3
    itt meg ismertető angolul
  • tomo
    #2
    pár kép a játékból
  • tomo
    #1
    akarhogy is kerestem errol a jatekrol nem talaltam topicot
    http://www.theisonews.com/r/?33C13F8E2=