237
Király és Torghelle csapata
  • Josszimatroz
    #37
    labdat jol tartja meg.. visszafejeli erkezo csapattarsnak.. nem fel senkitol.. aranylag gyors es jol fejel.. igaz nem egy Kaka vagy Ronaldo.. ha tobb idot kapna Dowie-tol szerintem mutatna mast is mint mueseseket
  • Josszimatroz
    #36
    nem nagyon fognak venni.. nem akarnak eladosodni ebben a szezonban...
  • Taranov
    #35
    Mondjuk a magyar válogatottban voltak jó meccsei, de az a baj, hogy igazán jól sosem ment Sanyinak :(
    A magyar válogatottban igazából szerintem csak Gera és Király az, aki ki tud emelkedni a magyar bajnokságból a tehetségével, régebben még nem így gondoltam, de mostanra azt mondom, hogy az egyetlen megoldás az lenne a magyar válogatott problémáinak megoldására, hogy magyar állampolgárságot adni henry-nak, shevchenko-nak, zidane-nak, totti-nak, ballack-nak, roberto carlos-nak, nesta-nak, stam-nak, rüstü-nek, lauren-nak, casillas-nak :))
  • nick név
    #34
    na de azér nem kell mindjárt leirni Sanyit mert most nem megy neki
  • Taranov
    #33
    Majd kiderül mi lesz vele, lehet, hogy megy a magyar másodosztályba :)
  • Csesza
    #32
    hát most a cp vesz újabb elvileg gólerős csatárokat!!!! akkor még a keretbe se hívják be!!!!
  • Taranov
    #31
    Sanyikát inkább jegyszedőnek kéne beszervezni. :)
    Mondjuk nem tudom miért vették meg, a magyar válogatottban rúgott pár gólt, de a németek ellen nem volt nehéz, a brazilok ellen pont összejött, Izland ellen mondjuk szép volt.
  • Csesza
    #30
    ő még az mtk-ban is szar volt nemcsoda hogy az Angol bajnokságban sem megy neki! csak balhézni tud!!!
  • Csesza
    #29
    hát igen nem sok kiemelkedő játékos van a CP-ben! talán még a cselgép routledge!!!
  • Laffite
    #28
    Sanyika nem sok vizet zavar Angliában...
  • Taranov
    #27
    Andy Johnson nagyon jó, mondjuk nem sok Crystal Palace meccset nézek, de Királlyal egyetemben ő a legjobb a csapatban. Sanyika nem olyan jó sajnos.
  • Csesza
    #26
    Sunderland [2 - 1] Crystal Palace
    gólok: A. Johnson 41', A. Welsh 44', M. Stewart (pen.) 60'

    király védett, sanyi a kispadon!!!!
  • Csesza
    #25
    ebben van valami!!!!
  • Taranov
    #24
    Lehet azért, mert előre könnyebb kimozdulni és vetődni, mint hátra. Ha a rövidre állna, de a szöglet a hosszúra menne, a háta mögött könnyebb lenne a kapuba juttatni a labdát, mint így az orra előtt.
  • zaki
    #23
    nem létezik, hgoy nem igazolja le nyárig a manutd, vagy az arsenal királyt... fényévekkel jobb az ő kapusaiknál... nagyon jó formában van, öröm nézni a játékát. csak egyet nem értek. miért áll a szögleteknél a hosszú kapufához? ez eléggé kockázatos
  • Csesza
    #22
    hát igen, lehetett is!!!
  • Csesza
    #21
    sajna én nem vágtam össze ezeket ,de készülök 1 elég nagy videóval a külföldön jáccó focistáinkkal!!! Hát nem tom mikorra lesz!?
    sz.tem az arsenal elleni meccs az egy nagy meccse volt csak hallgassátok az angol kommentátorokat!!!-megimerték magyarországot :)
  • Taranov
    #20
    Nem semmi, köszi.
    Rooney már jó ideges volt a végén :)
  • zaki
    #19
    na, király
  • zaki
    #18
    ezt te vágod össze? egyébként ezen a meccsen nem annyira votl védeni valója, de a blackburn ellen kegyetlen jól védett. arról nincs videó?
  • Csesza
    #17
    Most jönnek a jobbnál jobb király védések!!!

    Király 1 pontot érő védései az Arsenál ellen!!!

    Király a Blackburn ellen!

    Király a Manchester ellen!!!

    Király a Portsmouth elllen!

    Király Vs Tottenham
  • Csesza
    #16
    hát akkor kezdjük sanyival!!!! Torghelle Charlton elleni gólja
  • Taranov
    #15
    Nagyon jó lenne, megköszönném!
  • Csesza
    #14
    nincs mit!!! Ha kell be tom linkelni király bravúrjairól az eddigi összes meccset szinte , ja meg torghelle gólját a kupában!!!!
    kell?? 1perc alatt megvan!!!
  • Csesza
    #13
    megveszu = megveszi
    bocsi
  • Csesza
    #12
    én is remélem hogy megveszu valamelyik nagyobb klubb amelyik kapusgondokkal küszködik mint pl a Manchester vagy az Arsenal!
  • Laffite
    #11
    kösz a linket!
    és gratula királyéknak, jó hogy van néhány magyar, akinek értelmes bajnokságokban is lehet szorítani!
  • Taranov
    #10
    Nagyon jó, tényleg. Remélem megveszi majd az Arsenal, bár ez egyelőre furcsán hangzik, de nem lehetetlen.
  • Csesza
    #9
    Crystal Palace - Aston Villa 2:0
    gólók: Johnson 33',65' (pen.)
    Király végig védte a meccset már megint bravúrokkal (erről 1 kis összeállítás)
    csak a sanyi hiányzott erről a meccsről!!! minden más megvólt
    ez volt Routledge nagy meccse!!!! szóval ő a meccs embere!!!
  • Taranov
    #8
    Hát régen volt Rüstünek lehetősége bizonyítani, 2006-ra meg lehet, hogy kicsit leromlik :( Azért 2002-ben nagyon jó volt a VB-n.
  • Dikkma
    #7
    Hát sztem Lehmann sehol nincs Királyhoz képest.
  • nick név
    #6
    szerintem rüstü sem olyan jo, lehmann szvsz nagyon szar (de ez csak az én véleményem) jah és öreg kapust nemis vennék a helyükben, 1 jo fiatal kapus aztán meg van oldva a kapus gond évekre, Királynak attol még drukkolok
  • Taranov
    #5
    Mondjuk én nagyon bírom Királyt, de azért Lehmann jobb nála, legalábbis nem rosszabb.
    Mondjuk akkor járt volna jól az Arsenal, ha Rüstüt veszik meg a Barcából szerintem, ő eladó volt. Vagy mielőtt a Barca megvette volna. Akkor érdeklődtek is utána. Azért drukkolok Királynak.
  • nick név
    #4
    hát jah, lehmann egy csicska, biztos hogy meg sem vettem volna a helyükben, howard nem rossz, de nem mu szintü kapus, caroll meg...
  • Hentes Bill #3
    Király ha így véd végig, tuti elviszi vemylik nagyágyú. a man utd, és az arsenal is kapust keres. ott meg jelenleg kapusnak látszó akármik védenek. ez a Carroll nevetséges, hgoy kezdő lehet a világ talán legnagyobb csapatában.
  • nick név
    #2
    jobb lenne ha több magyar jáccana a mu -ba
  • Taranov
    #1
    Milyen jó lenne, ha még több magyar menne a Crystal Palace-ba. Be kell rakni a magyarokat angol csapatokba, mint ahogy a legtöbb jó francia is Angliában játszik.