24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #1115
    12' Great play from Robben as he skips past two Liverpool challenges... he fires off a shot! Just wide!
  • asfa
    #1114

    1 P. Cech
    13 W. Gallas
    6 R. Carvalho
    26 J. Terry
    3 A. Del Horno
    4 C. Makelele
    16 A. Robben
    5 M. Essien
    8 F. Lampard
    10 J. Cole
    9 H. Crespo
    Substitutes
    L. Diarra
    23 C. Cudicini
    22 E. Gudjohnsen
    11 D. Duff
    22 R. Huth



    25 J. Reina
    3 S. Finnan
    23 J. Carragher
    4 S. Hyypia
    28 S. Warnock
    8 S. Gerrard
    14 X. Alonso
    22 M. Sissoko
    6 J. Riise
    7 H. Kewell
    15 P. Crouch
    Substitutes
    10 L. Garcia
    1 J. Dudek
    21 D. Traoré
    19 F. Morientes
    9 D. Cissé
  • asfa
    #1113
    # 11' Gerrard swings in a cross... Crouch gets up to challenge Cech for the ball... a hefty body check from the striker results in a free kick to Chelsea...
    # 10' Nice Cruyff turn from Gerrard to set off another Liverpool raid...
    # 9' Riise brought down as the Norwegian threatened to break clear... Liverpool are acquitting themselves well here...
  • asfa
    #1112

    Robbie Fowler nincs jelölve a keretbe igy a mai mérkőzésen nem játszik!annál inkább Essien hisz ő most épült fel és helyettesiti Gudjohnsent a középpályán!
  • asfa
    #1111
    7' Great challenge from Carvalho to deny Crouch a shooting opportunity as the big man broke through...
    # 6' Loose ball from Lampard gifts the ball to Gerrard... but the Liverpool skipper cannot make anything out of the chance...
    # 5' Liverpool now have a chance to build from the back... Riise tries to find Crouch, but his header is too long for the lone striker....
  • asfa
    #1110
    # 4' Robben looking to break down the left... he's flagged offside as Lampard sprayed a cross field ball to the Dutchman....
    # 3' Chelsea with all the early possession... and Joe Cole is heavily involved...
  • asfa
    #1109
    azért durva hogy Essien itt van és játszik :)
    nics Afrika kupán ez fura de jo
  • asfa
    #1108
    1' And we're underway at Stamford Bridge! Liverpool can close the gap on second placed Manchester United to three with a win today...
    # 2' Great atmosphere in the stadium... the Chelsea fans are making themselves heard...
    # 2' The pitch looks awful... there's only a thin covering of grass on the surface...
  • asfa
    #1107
    h=1.80
    x=3.20
    v=4.25
    az occok
  • asfa
    #1106
  • asfa
    #1105
    1 P. Cech
    13 W. Gallas
    6 R. Carvalho
    26 J. Terry
    3 A. Del Horno
    4 C. Makelele
    16 A. Robben
    5 M. Essien
    8 F. Lampard
    10 J. Cole
    9 H. Crespo
    Substitutes
    L. Diarra
    23 C. Cudicini
    22 E. Gudjohnsen
    11 D. Duff
    22 R. Huth
  • asfa
    #1104
    kezdődik mindjárt HAJRÁ CHELSEA
  • asfa
    #1103
    a Chelsea legyen veled :)
  • asfa
    #1102
    oks menj csak HAJRÁ CHELSEA
  • Japep
    #1101
    <span style="color:blue"><span class="bb-style-medium">Még 9 perc !!!</span>
    </span>

    Hát igen, nekem meg mennem kell! Jó fórumozást addigis még jövök és HAJRÁ CHELSEA!!!
  • asfa
    #1100
    lááááááááááááááááááállllllllllllll
  • Japep
    #1099
    Kiütjük a 'pool-t!!!
    <span style="color:blue"><span class="bb-style-xlarge">Még 15 perc !!!</span></span>
  • asfa
    #1098
    :DDDDD má bemelegedtem nem olyan értelemben
  • Japep
    #1097
    jaja, melegítsünk
    :DDDD
  • asfa
    #1096
    na irány a kapuba BigFoot!mi meg a helyünkre
  • asfa
    #1095
    hy itt leszel zsír!tod tvben nézni?
  • bigfoot
    #1094
    na hi megjöttem Én is!!!
    mindjárt meccs:)
  • asfa
    #1093
    szal 2 perc?
  • Japep
    #1092
    Hát kb. 10percel 17 előttig!
    :(((
  • Japep
    #1091
    <span style="color:blue"><span class="bb-style-xlarge">Még 56 perc !!!</span></span>
  • asfa
    #1090
    mindegy majd én ügyelek!meddig vaty még?
  • Japep
    #1089
    jujjjjjj, tényleg...lekéstem
    hát ja!
    :DDD
  • asfa
    #1088
    már csak 1 ora és Chelsea-Liverpool
  • asfa
    #1087
    :DDDDDDDd hülye állat :DDDD
  • Japep
    #1086
  • asfa
    #1085
    nem para amint mondtam utána konzultálunk :DDDD
  • Japep
    #1084
    Sajnos úgy néz ki, hogy nem leszek...de legalább látom a meccset!
  • asfa
    #1083
    :DDD lál otthon leszel gépközelben?
  • Japep
    #1082
    <span class="bb-style-xlarge"><span style="color:blue">Még 2 óra !!!</span></span>
  • asfa
    #1081
    jo ez az Obi ja!
  • Japep
    #1080
    Ennyire nagy tehetség lenne ez az Obi?!
    Remélem megéri a Chelsea-nek, és akkor a végén nálunk köt majd ki!
  • Japep
    #1079
    A Manchester United feljelentette a Chelsea-t!
    Több hónappal ezelőtt már lehetett hallani Obiról,aki a norvég Lyn Oslo eggyüttesében játszik és nem mellesleg a nigériai felnőtt válogatott tagja.Történt ugyanis hogy 2005 áprilisában a játékos aláírt egy szerződést a Manchester Unitdhez,majd később azt mondta,hogy erőszakkal vették rá,hogy áláírjon a vörösökhez.Hamarosan azt nyilatkozta Obi hogy a Chelsea-ba akar igazolni. Az MU illekékes emberei erre azt válszolták hogy éppen a Chelsea kényszerítette ilyen nyilatkozatra a játékost. Most ott tart a dolog,hogy a Manchester United fejlelentette a kékeket a FIFA-nál és arra kérte őket,hogy büntessék meg a Chelsea-t illeglis tevékenysége miatt.Manchesterben ellenszolgáltatás fejében hajlandó átengedni Obit.
  • Japep
    #1078
    Lampard győzni akar:

    "Úgy vélem, a Liverpool is nyerni jön Londonba, ám mi is győzni szeretnénk. A liverpooliak többször nyilatkozták, hogy vége a bajnokságnak, de mi ezt nem így látjuk. Addig nem fogunk megállni, míg matematikailag is meg nem nyertük a pontvadászatot. De ha a táblázatra nézünk, nekik sokkal fontosabb lenne a vasárnapi győzelem..."-nyilatkozta Lampard,aki 250-edik alkalommal lép pályára Chelsea-mezben.
  • asfa
    #1077
    ja bocs nem láttam!amugy ja csak a csoda segit remélem nem lesz semmilyen csoda :DD
  • Japep
    #1076
    Hát igen, még ők is ezt mondják: "A futballban néha történnek csodák, és abban bízom, hogy a Pool egy csodával ajándékoz meg bennünket"
    Szóval csodával tudják csak legyőzni a Chelsea-t...


    [amúgy nem azért, de #1041]
    :DDD