24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #1715
    jo értem csak mondtam!semmi baj! :)
    HAJRÁ CHELSEA
  • Sheva
    #1714
    csak sok sikert kívántam :(
  • zaki
    #1713
    mikor még fociztam, akkor örültünk volna, hogyha a salakos pálya helyett ilyen pályán játszhattunk volna :D
  • fernando torres
    #1712
    jó az falura,vidéken meg nem nézik
  • Monoton
    #1711
    AZTA MIGYEP! /nem sértés/ :D
  • asfa
    #1710
    jo elhiszem csak mondtam!! nem CSAK neked szolt!remélem mindenesetre jo meccs lesz!mindkettő
  • fernando torres
    #1709
    eszembe nem jutott hogy a végeredmény miatt pofázzak
    nem az én stílusom
  • asfa
    #1708
    tudod mit szoktam ilyenkor mondani? :DDDDD
  • asfa
    #1707
    ja győzzön a jobbik sok sikert!
    ha kérhetek valamit akkor jo lenne ha meccs után semmi balhé nem lenne az eredmény miatt!meg semmi miatt!sok sikert
  • Japep
    #1706

    HAJRÁ CHELSEA !!!


  • fernando torres
    #1705
    akkor jövök én is



    nah de mégis sok sikert srácok győzzön a jobbik
  • asfa
    #1704
    örülünk! csak ha Barca fan vagy kérlek!tudod hol a helyed :)
  • Sheva
    #1703
    nemsokára kezd a mecs!

    sok sikert!
  • asfa
    #1702
    ja kajak mennyi kamu kifogás!rohadt idegesítő!majd meglátjuk!Hajrá Chelsea!Go Blues
  • zaki
    #1701
    mennyit sír már a barkasz szája bazzeg.. szerintem a Chelseanek is ugyanolyan lesz a pálya, nem? már előre keresik a kifogásokat :P
  • Japep
    #1700
    Puyol nem örül hogy locsolják a Stamford Bridge-ot


    "A pálya állapota ránk lesz nagyobb hatással. Mi szeretünk gyors passzokkal, nagy tempóban játszani, és nem vagyunk hozzászokva az ilyen talajhoz. Ha azonban jól koncentrálunk, és nem adjuk el a labdát a középpályán, akkor sikeresek lehetünk" -mondta Puyol,aki nincs együttértésben Frank Rijkaarddal aki korábban ezt mondta: "Nincs kifogás! Elég tapasztaltak vagyunk ahhoz, hogy legyűrjünk minden akadályt"-vélekedett a Barcelona holland szakvezetője.
  • asfa
    #1699
    nana nem lenne jo az x!
  • Japep
    #1698
    Mourinhónak jó lenne döntetlen a Barca ellen


    "Nem ez a cél, de nem lennék boldogtalan, ha 0-0 lenne az eredmény. Ugyanúgy állunk majd fel, mint bármely más csapat ellen, vagyis négy védővel, három középpályással és három csatárral. Az tulajdonképpen mindegy is, hogy egy-egy poszton Ferreiara vagy Glen Johnson, illetve Crespo vagy Drogba játszik. Minimum száznyolcvan percet fogunk játszani, ezért felesleges a győzelem terhét rakni a játékosok vállára már az első mérkőzésen. Három játékosom - Lampard, Robben és Terry - is egy sárga lapra van az automatikus eltiltástól, ez külön megnehezíti majd a bíró dolgát" -mondta mourinho a meccs előtti utolsó sajtótájékozatón.
  • Japep
    #1697
    Mourinho: a Stamford Bridge egy krumpliföld!


    Így nézett ki a Stamford Bridge kedd este a Barcelona edzése elõtt pár perccel. A spanyol lapok persze egytõl egyig közzétették a képet, amely egész Katalóniát felháborította. Mi tagadás, érthetõen...


    A BL-nyolcaddöntõ elsõ felvonása elõtti utolsó Barcelona-edzés finoman szólva sem zajlott zökkenõmentesen. A katalánok ugyanis - miután a képen látható látvány fogadta õket a tréning elõtt - nem voltak hajlandóak idõben bevonuli az öltözõbe.

    Az edzésnek végül az UEFA ellenõrei vetettek véget. A londoniak persze fel vannak háborodva, hogy a vendég csapat játékosai közül szinte mindegyiknek volt egy keresetlen szava a Stamford Bridge gyepszõnyegére. A kedd esti sajtótájékoztatón a Chelsea trénere, José Mourinho is megjegyezte, ha a spanyoloknak az kell, õ is hajlandó krumpliföldnek nevezni a stadion talaját.

    - Rendben. Ha akarják én is kimondom: igen, a Stamford Bridge egy krumpliföld! Igaz, hogy a talaj szörnyû állapotban van, de a labda gurul rajta. Nincs magánál, aki azt gondolja, hogy szándékosan tönkretettük a gyepet. Nincsenek technikás játékosaink, tehát nekünk egy krumpliföldön kell játszanunk, hogy esélyünk legyen a Barcelona ellen - zárta mondandóját a portugál mester.

    Frank Rijkaard nem feltételezi, hogy az angolok direkt tették gyalázatossá a pálya talaját, ugyanakkor félti játékosait.

    - Szó sincs arról, hogy a hazaiakat hibáztatjuk a pálya minõségéért. A Chelsea egy profi klub, profi körülményekkel, és tudom, mindent megtesznek majd azért, hogy a legjobb feltételeket biztosítsák számunkra. Csodálatos meccseket játszottunk tavaly, én erre számítok most is - mondta a holland szakvezetõ.

    A spanyol sajtó már kevésbé volt könyörületes. Az AS és a Marca egyaránt felháborítónak tartja, hogy ilyen rangos találkozót ilyen állapotú pályán kell lejátszani. A hispánok leginkább azt sérelmezik, hogy az amúgy is esõs Londonban miért kell még fel is locsolni a pályát az év mérkõzésének kikiáltott találkozó elõtt?
  • asfa
    #1696
    én is ilyesmit várok!
  • Etelkozi Vata
    #1695
    Helyesbítek: NEM leszek kiváncsi...
  • Etelkozi Vata
    #1694
    Én meccs után egy pár napig nem látogatok focival kapcsolatos fórumokat, mert amilyen anyázás lesz, arra én leszek kíváncsi.
    Túl kevés ember tud kulturáltan fórumozni, véleményt nyílvánítani.
    Ez van.
    A Meccset már nagyon várom, egy vb döntő nem tud úgy lázba hozni, mint a mai meccs. 2-0-át várok, persze hazai győzelmet, nem szabad gólt kapni. Ha megcsinálja a csapat, akkor a visszavágon szétkontrázhatjuk a Barcat. Van előnye annak, hogy hazai pályán kezdünk.
  • báttyó02
    #1693
    örülés
  • zaki
    #1692
    mi lesz itt meccs után
  • Etelkozi Vata
    #1691
    Akkor jó!
  • báttyó02
    #1690
    flém off
    [Gábort jáccik:D]
  • McFrost
    #1689
    rendben , én tök kúltúrált vagyok , de nem kell erélyeskedni , nemszeretem ha valaki nyomja magát aki nem is ismer
  • Etelkozi Vata
    #1688
    Kultúráltabb hangnemben fórumozz, legalább itt. Ehhez vagyok szokva, így vagyok nevelve. Amúgy semmi fenyegetőt nem írtam, legfeljebb erélyeset.
  • McFrost
    #1687
    húha , egész testemben resszketek!
    ki szólt hozzád?
  • Etelkozi Vata
    #1686
    Nana, kiscsávó, itt nem csak a haverod Chelsea drukker, vegyé vissza!!!!!!
  • asfa
    #1685
    nem tudom!változnak az idők!különben van okom rá!
  • McFrost
    #1684
    semmi köze a csapatodhoz a lazulásodnak...vagyis nem lazulás , inkább rossz stílus
  • asfa
    #1683
    védem a csapatot és szurkolok nekik PaPa :PPP
    nem vagyok kispöcs O_o
  • McFrost
    #1682
    elkanászodtál kispöcs:P
  • asfa
    #1681
    különben meg vidd innen a negativ kisugárzásod!
  • asfa
    #1680
    :DSA:Das.d.saD:D:Ad.as.d ez jopoén volt!
  • McFrost
    #1679
    :ASADAD:AD:S:D:AS::SD:SD:A:DSA:S:a:D:D
    kikaptok mint a szar!
  • asfa
    #1678
    én is szeretném!egy jo 3 gollal minimum!
  • Kanál
    #1677
    nah ma alazni a barkaszt plz
  • asfa
    #1676
    jaja!de ilyen remélem nem fordul elő!