24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #2001
    nem az és bekapd -.-
  • Kanál
    #2000
    kacsa
    es tek :/
  • horpeti
    #1999
    Jaja, de hát ami pénzt hoz a klubb konyhájára, az ennek az 1000szerese... szóval ez ott csak 1 tétel, a játékosoknak meg a Kánaán.

    Bizony nagyon durva így belegondolva... De hát nem is lehet belegondolni :)

    A legjobb egy ilyen focistának, hogy kimondottan élvezi is amit csinál (feltehetően), szóval nem az a gürizés a lóvéért...

    És mindez a rengeteg pénz honnan van? Az emberi szórakozás igényből... Ekkora igény van a szórakozásra :) Ez 100* jobb, mint egy mezei adószedés minden polgártól... pedig kb. ugyanaz, csak ez önkéntes, iszonyat nagy piac. :))))
  • asfa
    #1998
    hát igen!azért ez fura tényleg!mindegy ők tudják!
  • Zséé
    #1997
    Tudom! Úgy általánosságban mondtam a külföldi fizetésekre. Hihetetlen, hogy mire fizetnek ki ennyi pénzt...
  • asfa
    #1996
    mindehol minden nagy játékos kb ennyit keres csak ugy mondom!csak mo ilyen csicska!
  • Zséé
    #1995
    Más egy élet alatt nem keres annyit, mint ő itt kereshet 1 hét alatt. Kicsit elvannak szálva a fizetések...
  • asfa
    #1994
    hidd el sokat nyernénk vele!még jol jöhet!de védő mindenképp kell!
  • Japep
    #1993
    Hát nem tudom, szerintem nem állna neki jól a kék mez...
    Én sosem bírtam, és nekem nem is nagyon tetszik ez az igazolás!
    Szerintem nem pont Ballack kellene a csapatba! Eddig azt lehetett hallani, hogy Eto'o vagy Sevcsenko jön majd a Stamford-ra, most meg állítólag megvették Ballackot!

    Remélem szerzünk a nyáron valami szimpatikusabb játékost!
    :DDDDDDDDDD
  • asfa
    #1992
    pff behugyoznék!
  • asfa
    #1991
    ja simán megéri!u ennyit kapnék én is!
  • horpeti
    #1990
    ti mit kezdenétek heti 45 millió forinttal? :)

    lol... én elképzelni se tudom, mennyi pénz ez...

    évi 2.3 milliárd...

    pfff...
  • horpeti
    #1989
    heti 45 millió forint ááááááááá...
    (+ a reklámbevételek, stb...)

    nem semmik ezek a fizetések...
    Mondjuk még így is megérné, mert magáért a megszerzésért pénz nem kell, szóval simán futja a fizetésre :)
  • asfa
    #1988
    hát mellé beférne simá!attol függ mit akar Mourinho!ha olyan taktikát talál ki akkor belefér simán!
  • Zséé
    #1987
    Nem tudom nektek mi a véleményetek, de sztem Lampard mellé nem férne be...
  • asfa
    #1986
    hallottam!ez jo lenne!
  • Japep
    #1985
    LONDON: A Daily Mail szerint ő lesz a világ legjobban fizetett játékosa. A játékos ügynöke egyelőre tagad.

    Michael Ballack aláírt a Chelsea-hez?


    Az angol Daily Mail című lap szerint Michael Ballack nyártól a Chelsea-ben folytatja pályafutását. A német középpályás négy évre szerződik a Stamford Bridge-re, és hetente körülbelül 45 millió forintot kap.

    A német válogatott futballistát az elmúlt időszakban legtöbbször a Real Madriddal, a Manchester Uniteddel és a Milannal hozták összefüggésbe, ám a hírek szerint a Chelsea-ben folytatja pályafutását.

    A középpályásnak lejár a szerződése a szezon végén a Bayern Münchennel, így új klubjának nem kell fizetnie érte, elég ha az ő igényeit teljesítik.

    A 29 éves futballistának nagyon tetszik az a szakmai munka, amit José Mourinho megkövetel a csapatnál, de valószínűleg az a pénz sem lehet számára mellékes, amit a londoni együttesnél kereshet.

    A hírek szerint Ballack hetente 121 ezer fontot tenne zsebre a Chelsea-nél, ez átszámítva majdnem 45 millió forint.

    Ballack januárban két alkalommal is Londonba utazott, ahol tárgyalt a Chelsea vezetőivel és José Mourinho menedzserrel is, sőt, egyszer a portugál szakvezető is ellátogatott Münchenbe.

    Az angol újság értesülései szerint Roman Abramovics klubtulajdonos hamar megegyezett Ballack-kal, aki hónapok óta halogatta új szerzõdésének aláírását jelenlegi klubjánál, a Bayern Münchennél.

    A bajorok mindenképpen szerették volna megtartani Ballackot, de a jelek szerint Abramoviccsal még õk sem tudták felvenni a versenyt.

    Nemrég a Chelsea-nél David Beckham neve merült fel, ám őt ki kellett volna vásárolni a Real Madridtól élő szerződése miatt, s nem lettek volna kisebb igényei, mint a nála egy évvel fiatalabb Ballacknak.

    A játékos ügynöke, Michael Becker a német Der Spiegel magazinban egyelőre tagadja, hogy Ballack eligazolt volna a Bayern Münchentől, szerinte a Chelsea-transzfer nem más, mint puszta spekuláció.
  • Japep
    #1984
    Del Horno szerencsésen jött ki a Messi utáni pirosból

    Del Horno mégiscsak játszhat a BL-ben ha továbbmegy a Chelsea a nyolcaddöntőből. Mivel a "Messi eset" után eredetileg 3 meccset kellett volna kihagynia a spanyol védőnek, még is végül átszabták az eltiltást és 1 meccs után újra pályára léphet. Így ha a Barcán túljut a Chelsea, Del Horno játszhat újra a BL-ben.
  • Etelkozi Vata
    #1983
    A Makelele-Wise párhuzamhoz.
    Dennis Wise természetesen nagyon meghatározó játékosa a Chelsea történetének, soxoros angol válogatott, nagyon jó focista volt.
    Makelele viszont a poszton a világ legjobbja, vagy legalábbis az első ötben van (Vieira, Cambiasso, Xabi Alonso, Emerson még mondjuk).
    Futball tudásban úgy érzem Makelele magasabb szintű játékos, mint Wise valaha is volt. De a 11 év az mindenképp Wise mellett szól.
  • asfa
    #1982
    Szavazás az elmúlt évtized legjobbjairól
    Kapus poszton az elmúlt év rekordere, Petr Cech diadalmaskodott, a szavazatok 56%-át begyűjtve. Második Carlo Cudicini (29%), harmadik Ed de Goey (12%) lett.

    A jobbhátvédek között volt talán a legkiegyensúlyozottabb a helyzet. Az álomcsapatba végül Dan Petrescu (28%) került be, aki amúgy középpályásként is szerepelt nálunk. Épp hogy csak lemaradt Albert Ferrer (23%) és Paulo Ferreira (21%).

    Nehéz volt megoldani a szavazást azokon a posztokon, ahol két játékos is szerepel. Ilyen volt a középhátvéd, a belső középpályás, a szélső és a csatár poszt is. Minden ilyen esetben a jelölteket csoportokra osztottam.
    Az első középhátvéd poszton John Terry magabiztos fölénnyel (93%) utasította maga mögé Carvalho-t (2%).
    A másik "kalapból" Marcel Desailly (55%) került ki győztesen, de sok szavazatot kapott William Gallas (42%) is.

    A balhátvédeknél is egy régi motoros nyert: Graeme Le Saux (61%). Az újabb Chelsea drukkereknek köszönhetően Asier Del Horno 15%-ot kapott.

    Az egyik szélső, nem meglepő módon, Arjen Robben (70%) lett, megelőzve Jesper Grönkjaert (19%). A képzeletbeli másik oldalon Joe Cole (65%) roboghat majd, Damien Duff-ot (27%) aga mögé utasítva.

    A középpályások között is óriási volt a rivalizálás, hiszen számos remek játékosunk volt mindössze két posztra. Frank Lampard 83%-os első helye nem meglepetés, az ő fölényét az amúgy ugyancsak kitűnő Roberto Di Matteo és Michael Essien (7-7%) bánta.
    A másik posztra a jó öreg Claude Makelele került be (55%); Dennis Wise-nak (37%) úgy látszik a Chelsea-nél eltöltött 11 év és csapatkapitánykodás sem volt elég ahhoz, hogy maradandót nyújtson a többség számára... Vagy nem is ismerik?

    A csatársorban is meglepő eredmény született. Természetesen nem Gianfranco Zola (63%) elsősége meglepő, hiszen őt választották meg a Chelsea történetének legjobbjává is. Ettől függetlenül az őt "kihívó" Hernan Crespo is 30%-ot szerzett.
    A másik csatárposzton nagyobb csata volt. Didier Drogba, akit bevallom csak az új rajongók kedvéért tettem be egyáltalán a versenybe, végül a voksok 37%-ával maga mögé utasította Gianluca Viallit (27%) és Eidur Gudjohnsent (22%) is. Hát, érdekes...

    Bevallom én egy kicsit csalódott vagyok, mert sokkal izgalmasabb lett volna a szavazás, ha mindenki ismer (legalább hallomásból) minden játékost. Így biztos sokan csak arra szavaztak, akit épp ismertek a tavalyi csapatból. Na mindegy, azért játéknak jó volt ;)
  • asfa
    #1981

    Közvetítés:Sport 1
    2006.márc.4 (13:45)
    West Brom (V)
    Premier Liga
  • asfa
    #1980
    Angol Chelsea játékosok a korosztályos válogatottakban!
    Az U21-es csapatba meghívót kapott Glen Johnson valamint Carlton Cole. (bár ő kisebb sérüléssel bajlódik) Az ellenfél Norvégia korosztályos válogatottja lesz. A Sport2 élőben közvetíti a mérkőzést.
    Az U19-es csapat Szlovákiával meccsel majd, remélhetőleg Anthony Grant-tel, Michael Mancienne-nel és Jimmy Smith-szel a csapatban.
    Az U17-es csapat majd március végén vesz részt az Európa bajnoki selejtezőkön. Az ellenfél Bulgária, Oroszország és Olaszország lesz. A csapat tagjai: Sinclair, Bertrand és Cork.
  • Japep
    #1979
    A Chelsea-nél próbajátékon vesz részt két játékos a Leeds-ből.

    Az U16-os válogatott Tom Taiwo és Michael Woods próbajátékon szerepelnek a Chelsea-nél. A két -profi szerződéssel bíró- Leeds-i játékos január végétől szerepel a csapatnál és elvileg már csak az orvosi vizsgálat van hátra. A Leeds-nél azonban nem örülnek neki, hogy elviszik két (korábban arról volt szó, hogy Dan Rose-zal három) tehetséges játékosukat. Ken Bates a Chelsea volt tulajdonosa, aki most a Leeds-nél van, a következőt nyilatkozta: "Szerintem nagy hibát követnének el, hogyha engednének az orosz hívó szavának. A Chelsea nagy név, de kevés az esély, hogy befutott játékosok legyenek ott, akármilyen jók is legyenek" Taiwo és Woods szombaton mutatkoztak be a Chelsea Youth-ban a Crystal Palace elleni megnyert mérkőzésen.
  • Japep
    #1978
    Új gyep a Stamford Bridge-en

    A sok kritika hatására mégis úgy döntöttek a klubvezetők, hogy még idén új gyepszőnyeget kap a Stamford Bridge. Eddig azért nem volt rá lehetőségünk, mert egyszerűen nem volt rá idő, hiszen egy újrafüvesítés kb kéthetes folyamat. Viszont a most hétvégi meccs után két hétig nem lép pályára a csapat hazai pályán, így megvalósítható lesz a régóta tervezett gyepcsere.
    Korábban azt is említette a klub szóvivője, hogy az új talaj sérülésveszélyes lehet - az újrafektetett gyepszőnyeget okolták például Scott Parker sérüléséért is.
  • Etelkozi Vata
    #1977
    Elmegy Gallas is, ez szinte tuti, és akkor csak Bridge lesz az egyetlen valódi balhátvéd, mert sem Ferreira, sem Johnson nem érzi ott jól magát. De legfeljebb majd igazolunk valakit.
  • asfa
    #1976
    elvielg nem de maradjon szvsz
  • bigfoot
    #1975
    remélem itt marad!miért nem nyerte el a master tetszését?
  • Etelkozi Vata
    #1974
    Végülis ő a spanyol válogatott kezdő balhátvédje, és tényleg nem egy ross játékos.
  • asfa
    #1973
    hát ja!de maradjon itt jo helyen van
  • Japep
    #1972
    Értem, da akkor is elég nagy dolog az, hogy a világ egyik legjobb védőjének helyét Del Horno venné át a Realban!!!
    Mert ha nem tartanák nagyon jó játékosnak, akkor nem őt néznék ki Robi Carlos helyére!
  • asfa
    #1971
    jo de hát Del Horno a király!
  • Etelkozi Vata
    #1970
    Csak kölcsönbe ment, nyáron jön vissza.
  • Etelkozi Vata
    #1969
    Nem olyan értelemeben az utódja, csak a csapatban, mert Carlos elég gyengusz már, a Madrid vele gondolja az utódlást.
  • asfa
    #1968
    ő elment!lehet hogy csak kölcsönbe!
  • Japep
    #1967
    Azért mégsem kéne eladni Del Hornot-t, mert az elég nagy dolog, hogy Roberto Carlos utódját látják benne!
  • asfa
    #1966
    nem kéne mert nincs más bal oldali védőnk!bár Ashley Colera is ezt mondják!
  • Etelkozi Vata
    #1965
    Nem baj, nekünk lesz egy Bridgeünk.
  • Japep
    #1964
    Del Horno lehet Roberto Carlos utódja

    A Chelsea balhátvédét, Asier Del Hornot a Real Madriddal hozták szóba.

    A spanyol válogatott játékosnak nem sikerült elnyerni Mourinho szimpátiáját első londoni szezonja során és könnyen lehet, hogy már a nyáron elhagyja jelenlegi klubját.

    A Daily Mail információi szerint Del Horno a nyáron távozik Londonból és nagy a valószínüsége, hogy visszatér Spanyolországba. A Real Madrid szívesen látná soraiban a kiváló játékost, mint Roberto Carlos utódát.
  • asfa
    #1963
    :DDDDD
  • fernando torres
    #1962