24199
Chelsea Fan Club
  • Monoton
    #2121
    uhhhh /némi szerencse/
  • zaki
    #2120
    kapufa...
  • zaki
    #2119
  • Monoton
    #2118
    uhh terry az agresszív kismalac :DDDDDDDDDD
  • asfa
    #2117
    bennem van humorérzék!de valahogy ha megérted most nics kedvem humorizálni!de szerintem itt most senkinek sincs!
  • phall
    #2116
    huth centernek :|
  • G_ArchAngel #2115
    szerintem ez egy poén volt, amivel nem bántok meg senkit, akibe minimális humorérzék szorult...
  • asfa
    #2114
    jo érzés?nem tom mit kell kecizni!egy rosz szot nem szol senki hozzád!
  • G_ArchAngel #2113
    Nézzek repülőt Londonba?:)))
  • asfa
    #2112
    1-0 :(((((((((((((((((((((((
  • zaki
    #2111
    részvétem
  • asfa
    #2110
    jaja!kéne valami
  • REALista
    #2109
    A második félidőben kockáztatni kell!Nem baj ha kaptok egy gólt ha rúgtok kettőt!
  • asfa
    #2108
    mostmá kuss
  • asfa
    #2107
    köszi!jo lenne de nagyon kemény meccs
  • báttyó02
    #2106
    mosmá kapjatokki.
  • REALista
    #2105
    HAJRÁ!!!
  • fsgh
    #2104
    Gyerünk:)
  • asfa
    #2103
    kiegyenlitett a játék!gyerünk Chelsea
  • asfa
    #2102
    Chelsea!gyerünk
  • asfa
    #2101
    na HajRá Chelsea meg lehet még gyerünk gyerünk!
  • bigfoot
    #2100
    felállás?
    mert sztem:
    Cech, Ferreira, Carvalho, Terry, Gallas, Makelele, Cole , Lampard, Gudjohnsen, Robben,Drogba
  • Japep
    #2099
    Lampard szereplése csak a mérkőzés előtt dől majd el

    Frank Lampard sérülése csak kis mértékben javult, és elképzelhető az is, hogy nem tudja vállalni majd a játékot a Barcelona elleni BL mérkőzésen.

    A Chelsea középpályás a klub közlése szerint ott lesz bemelegítés során majd, és csak akkor fog majd eldőlni, hogy a lába elég jó-e a pályára lépésre a BL nyolcaddöntő visszavágóján. Egészen biztos, hogy Mourinho nem számíthat viszont az eltiltott Asier Del Hornóra és Michael Essienre sem.
  • Japep
    #2098
    Majd nagyjából részletes leírást adjatok már a meccsről, mert sajnos elég valószínű, hogy nem fogom látni!!!


    !!!HAJRÁ CHELSEA!!!
  • bigfoot
    #2097
    én már nagyon izgulok!!!
    HAJRÁ CHELSEA!!!
    horpeti te meg ne a barcának szúrkolj hanem a chelseanek ha már itt vagy
  • asfa
    #2096
    jaja!
  • horpeti
    #2095
    hát annyit nem.

    most már mind1.. na majd este tali a képernyők előtt! :)
  • asfa
    #2094
    jaja de négy meccset nem ér
  • horpeti
    #2093
    Robben
  • asfa
    #2092
    Az Angol Labdarúgó Szövetség (FA) fegyelmi bizottsága példát statuált, brutális szabálytalansága után négy meccsre tiltotta el a Chelsea hollandját.





    A 21 éves szélső a W.B.A. elleni bajnokin veszítette el a fejét, a 62. percben páros lábbal rácsúszott Jonathan Greeningre. A játékvezető azonnal kiállította Robbent, aki számított a többmeccses eltiltásra, de a büntetést így is túlzottnak tartja. A holland fellebbezett a bizottságnál, de teljesen fölöslegesen, az illetékesek nem csökkentették az eltiltást.

    Robben ebben a szezonban másodszor jutott kiállítás sorsára, januárban a Sunderland elleni bajnokin túlzott gólörömért küldte le a pályáról a bíró.
  • asfa
    #2091
    igen igen hajrá Chelsea!
  • horpeti
    #2090
    remélem ma mindenki szurkolni fog a Chelseanek, aki szereti a csapatot! :)

    Szükség lesz rá!!!! :)))


    (én még gondolkodom, kinek drukkoljak, mind2őt szeretem... :)) )
    De drukkolni fogok, hogy sikerüljön felállni a Chelseanek! :)
  • Japep
    #2089
    Mourinho: a futballban nincs lehetetlen!

    A Chelsea menedzsere elismeri, hogy kevés az esély a Barcelona elleni párharc megnyerésére, ugyanakkor képesnek tartja csapatát arra, hogy a Nou Campban legyőzze a katalánokat, és bejusson a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe.

    A gigászok csatájának második felvonása előtt a Barcelona játékosai magabiztosan nyilatkoznak továbbjutási esélyeikről, de az angolok sem mondtak le a Bajnokok Ligájának negyeddöntőjéről.
    José Mourinho a tőle megszokott hűvös nyugalommal tekint a találkozó elé:
    - Nem tekintek úgy erre a meccsre, mint életem legnagyobb kihívására. Az előny a Barcelonánál van, de mindenki tudja, milyen a futball: ebben a játékban nincs lehetetlen. A gólelőny, és a lélektani előny is ellenfelünknél van, de vagyunk olyan jó csapat, hogy innen is fordítani tudjunk – nyilatkozta a portugál szakember.

    Frank Rijkaard, a katalánok vezetőedzője arra kérte a barcelonai szurkolókat, hogy sportszerűen viselkedjenek a meccsen, és ne tüntessenek Mourinho ellen. A holland szakember azért emelte ki a sportszerűséget, mert a Barca szurkolói a reptéren, és az angolok szálláshelyén is ’megtalálták’ Mourinhót, aki kapott hideget-meleget tőlük.
    - Nemrégiben egy bajnoki meccsen megtapasztalhattuk, milyen az, ha igazságtalanul bántják egy játékosunkat. Ne essünk hasonló hibába, viselkedjünk sportszerűen a találkozón! José Mourinho barcelonai munkásságáról mindenki jó emlékeket őriz, butaság lenne támadni őt – kezdte a holland, aki hozzátette: biztos benne, csapata megőrzi előnyét. – Az idegenbeli győzelem után nincs okunk idegeskedni, magabiztosan várjuk az összecsapást. Közel állunk a célunk eléréséhez, nem tudom elképzelni, hogy ne jussunk tovább.

    Lionel Messi, a katalánok argentin támadóját nem csak a továbbjutás érdekli, szeretne jó játékkal válaszolni José Mourinho korábbi nyilatkozataira. A Chelsea menedzsere az első meccs után színészkedéssel vádolta a Del Horno belépője után látványosat eső játékost.
    - Mourinho megsértett, mikor színésznek nevezett – mondta dacosan Messi. - A meccsen góllal akarok elégtételt venni az alaptalan vádak miatt, én ugyanis sosem játszok el sérülést. Elég lett volna megnézni a lábam a szabálytalanság után, és akkor mindenki belátta volna, hogy Del Horno nagyot rúgott belém.

    Didier Drogba, a Kékek elefántcsontparti csatára szerint fölösleges a meccs előtt üzengetni egymásnak.
    - Lehet, hogy sokan nem szeretik Mourinhót, de azt mindenkinek el kell ismernie, hogy ért a szakmájához, és ezért tiszteletet érdemel. Engem nem érdekel, ki mit mond a másikról, úgyis csak egyetlen dolog számít: ki a jobb a pályán. A meccsen szeretnénk bebizonyítani, hogy a Chelsea jobb csapat, mint a Barcelona, és persze azt, hogy a Nou Campban is meg lehet verni a spanyol bajnokot.
  • asfa
    #2088
    pff szééééép
  • Japep
    #2087
    Tartalék meccsen: Chelsea-Coventry City 6-0

    A Chelsea tartalékcsapata, soraiban Carlton Cole-lal, Glen Johnson-nal, Lenny Pidgeley-vel és Asier Del Horno-val kiütötte a bajnokságban 4 hellyel előrébb lévő Coventry City csapatát.
  • Kit--Kat
    #2086
    Nem is tudom, van még ilyen ellentét nemzetközi csapatok közöztt?!
  • asfa
    #2085
    legyen igazad :D
  • bigfoot
    #2084
    hihi:)
    ez jó:)
    HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • asfa
    #2083
    nicns bocs!
  • zaki
    #2082
    lol :DDDDDDDDD

    már bocs :D