24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #2563
    az Mut főleg
  • Japep
    #2562
    Hát ja, a hazaiakat hozni kell!
    Főleg a MU ellen, vagy rajta kívűl az összeset!!!
  • asfa
    #2561
    szép video!
    nah holnap alázni kell a West Hamet
  • bigfoot
    #2560
  • Japep
    #2559
    Frank Lampard

  • asfa
    #2558
    tudom!értem!köszi!szükség elsz rá :)
  • gabber_saviola
    #2557
    nem úgy gondoltam, hogy itt esz a penész, csak úgy hogy szorítok nektek magamban
  • asfa
    #2556
    okés!köszi!szeretettel várunk!
  • gabber_saviola
    #2555
    szurkolok a csapatnak okés?
  • asfa
    #2554
    7 pont!de Mourinho ugy kalkulált hogy 3 hazai és 3 idegenbeli meccs abbol 3 hazait hozzuk akkor megvan a bajnokság!
  • gabber_saviola
    #2553
    Ádám, hány pont az elönyötök?
  • asfa
    #2552
    Mourinho fél a madárinfluenzától

    A Chelsea menedzsere szerint nem kell tartani attól, hogy csapata a bajnokság hajrájában lemarad az aranyéremről, ő sokkal inkább tart a madárinfluenzától, mint attól, hogy a Manchester United beéri együttesét. A portugál még egyszer megnyugtatott mindenkit: nem hagyja el a londoni alakulatot.
    A portugál szakember egy pénteki sajtótájékoztatón ismerte be, hogy aggódva figyelte a híreket, melyek szerint a madárinfluenza már a britekhez is elért. Csütörtökön jelentették be, hogy egy Skóciában elhullott hattyú az egyre terjedő madárkór miatt lelte halálát. Az újságírók persze nem erről kérdezték, hanem arról: aggódik-e azért, hogy csapata esetleg elveszíti első helyét a bajnokságban.
    - Aggódni? Számomra a madárinfluenza aggasztó, nem a csapatom szereplése. Komolyan mondom, nagyon aggaszt az influenzában elhullott hattyú esete. Ez nem vicc, egyre közelebb van hozzánk a járvány, ettől sokkal jobban félek, mint a futballtól. Végtére is az élet sokkal fontosabb, mint a foci. Ha megnyerjük a hazai meccseinket, bajnokok vagyunk, ezért meglehetősen kényelmes a helyzetünk. Számomra az elhullott hattyú az elmúlt két nap igazi drámája, talán vennem kellene valamiféle maszkot, vagy ilyesmit.
    A Chelsea jelenleg hét ponttal vezet a Manchester United előtt, ami azt jelenti, hogy az utolsó hat fordulóban akár két vereségbe is beleszaladhatna, akkor is megszerezné az első helyet. Mourinho kitért a távozásáról szóló pletykákra is, és természetesen ezúttal is cáfolta azokat.
    - Ha kell, elmondom újra: 2010-ig szerződésem van a Chelsea-vel, és ezt szeretném kitölteni – szögezte le a portugál. - Már elkezdtük a készülődést a következő szezonra, azt pedig erősen kétlem, hogy a vezetők velem készülődnének a jövőre, ha azt akarnák, hogy nyártól ne én legyek a menedzser. Maradni akarok, a vezetők azt akarják, hogy maradjak, és nem akarok elmenni egyetlen más klubhoz sem. Úgy látom, jobban meg kell válogatni a szavaimat. Két éve azt mondtam, hogy a Chelsea után egy olasz klubhoz mennék el edzősködni, erre az újságírók most elővették ezt a mondatomat, és olyan szövegkörnyezetbe ültették át, mintha csak tegnap mondtam volna. Mikor megjegyeztem, hogy egyszer portugál szövetségi kapitány akarok lenni, akkor úgy értettem, hogy később, mondjuk húsz év múlva szívesen betölteném a posztot. Tehát ha netán Luiz Felipe Scolari távozik a nemzeti csapattól, nem érdemes azt találgatni, hogy én leszek-e az utódja.
  • Japep
    #2551
    Kössz szépen!!!
    :DDDDDDDD
  • Japep
    #2550
    Kössz szépen!!!
    :DDDDDDDDD
  • bigfoot
    #2549
    most látom én is
    BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!
    hányadik ha lehet tudni?:)
  • asfa
    #2548
    Boldog Szülinapot Japep!
  • bigfoot
    #2547
    wtf?
  • Monoton
    #2546
    :D
  • bigfoot
    #2545
    nemá:(((((
    Robben jó pléja nem menjen el:(
  • asfa
    #2544
    Kalou lehet Robben utódja

    A holland szélsõ nincs megelégedve jelenlegi csapatával, és már nyáron otthagyná a Chelsea-t. José Mourinho Salomon Kalout szerzõdtetné le helyette.
    Arjen Robbennek újabban nem tetszik az élet a londoni sztárcsapatnál, ezért a távozást fontolgatja az angol bajnoktól, utódja a Feyenoord fiatal játékosa, Salomon Kalou lehet. José Mourinho hétvégén a kiszemelt focista miatt látogatott el a holland gárda bajnokijára, a látottak alighanem elnyerték tetszését, Kalou ugyanis két góllal segítette gyõzelemhez együttesét.
    A Feyenoord támadója mintegy 10 millió fontot ér, ám a holland gárda minden bizonnyal megtartaná egyik legnagyobb értékét. Amennyiben a Chelsea mégis elég pénzt tudna kínálni az afrikai származású labdarúgóért, a játékkedvét vesztett Robben is eligazolhatna, õt ugyanis a Real Madrid és Barcelona is kinézte magának.
  • asfa
    #2543
    :DD ilyen az élet :DDDD
  • Monoton
    #2542
    :( nemááááá :DDDDDDD
  • asfa
    #2541
    félre informáltak téged :DDDDd
  • Monoton
    #2540
    nem érdelel mit beszélsz! ugy tom nem te vagy Abramovics jobbkeze! :DDDD
  • asfa
    #2539
    nem érdekel miénk lesz :DDD
  • Monoton
    #2538
    #2531 + kamu :DDDD
  • asfa
    #2537
    az csak pletyka :D
  • Monoton
    #2536
    a Real lal már Januárban is tárgyalt a két klub! :D
  • asfa
    #2535
    ezt meg kimondta?:DDDDDddd
  • Monoton
    #2534
    de hisz ti akarjáto k ellopni előlünk :D
  • asfa
    #2533
    nem fogjátok ellopni előlünk he :D
  • Monoton
    #2532
    NOno ő a miénk lesz :D
  • asfa
    #2531
    Abramovics argentin tinisztárt szerződtetne

    Roman Abramovics szeretné leigazolni Fernando Gagot. A Boca Juniors középpályása iránt a Chelsea-n kívül a Barcelona, az Atlético Madrid és a Real Madrid is élénken érdeklődik.
    - Gago egy igazi zseni. Nagyon tetszik a játéka. Nagyon örülnék, ha sikerülne leigazolni őt - jelentette ki a londoni kékek tulajdonosa.
    Márpedig ha Abramovics meg akar venni valakit, akkor többnyire meg is veszi. Gagot hazájában Leo Messi utódjának tartják. Igaz, a Boca ifjonca idősebb, mint a Barca klasszisa! Előbbi már betöltötte a 19. évét, míg utóbbi még nem.
    Abramovics - szándákát jelezvén - két emberét is Buenos Aires-be küldte, hogy tárgyaljon a Boca elnökével Gago megszerzéséről. A pénz bizonyára nem lesz akadály...
  • Japep
    #2530
    csá!
    miért?
  • Monoton
    #2529
    nincs :D
  • Jack13
    #2528
    csá mindenkinek van most itt valaki?
  • EmIn3m02
    #2527
    #2521
  • Redvin
    #2526
    Igy van, mindenki hanyinger aki golt lo a magyaroknak.. :)
  • bigfoot
    #2525
    egyetértek:)
    magyar-svéd meccs óta főleg:)
  • horpeti
    #2524
    Ibrahimovics hányinger :P
    Ezt bármelyik topicba nagyon szívesen beírom :D


    Amúgy hajrá Chelsea! :D