24199
Chelsea Fan Club
  • Monoton
    #2643
    a pool tól valszeg elküldik morientes t nyáron! amugy megy cissé is és Raul t kráucsgyerek mellé akarják!

    /sztem morientes sokkal jobb mint crouch/
  • Monoton
    #2642
    hű miez a kamu hír :DDDDDDdd
  • EmIn3m02
    #2641
    hát nemtom,én már nemhiszek benne
  • Japep
    #2640
    jaja
  • Japep
    #2639
    Most ha csak 2 évet lenne nálunk, és addig mindent miatta nyernénk meg, akkor már megérte!
    És szerintem azért nem játszik olyan jól, mert nem is nagyon kap lehetőséget!
    Régen, mikor még nem volt Cassano, Ronaldo...stb, akkor nagyon jól játszott...és lehet, hogy csak környezet-változás kéne neki. :DDDDDD
  • Redvin
    #2638
    Hat azert Raulban meg sokkal tobb van mint sevaban, es honnan tudod hogy nem jaccik jol, amikor most egy csomo ideig serult volt? Felepul, formaba jon, es jobb lesz mint volt, szvsz :)
  • EmIn3m02
    #2637
    hát raullal szvsz ugyanugy járnátok mint sevcsenkóval
    már lassan kiöregedik,ráadásul egyáltalán nem jáccik már jól
  • asfa
    #2636
    huh ez nem rossz ötlet!
  • Japep
    #2635
    Szerintem ez sokkal jobb lenne, mint Ibrahimovich...de sajnos a pool is leszeretné igazolni, és szerintem inkább odamegy, mert ott van Morientes.
  • Japep
    #2634
    A Chelsea leigazolná Raúlt

    Angol lapinformációk szerint a londoni klub kész 50 millió fontot is áldozni a spanyol csatárért. A Real Madrid nem ragaszkodik a játékoshoz, ezért minden bizonnyal hajlandó elengedni õt.

    Roman Abramovics, a Chelsea orosz tulajdonosa már tavaly év végén megkörnyékezett néhány világklasszis támadót, ám jelenleg sem Samuel Etoo, sem Andrij Sevcsenko megszerzése nem tûnik reálisnak. A klubvezetés legújabb kiszemeltje Raúl, a Real Madrid és a spanyol válogatott gólvágója, aki az elmúlt idõszakban kevés lehetõséget kapott klubjában, és a spanyol egyesület jelezte, hogy jó pénzért hajlandó lenne megválni tõle.

    Maga Raúl is azt nyilatkozta, hogy amennyiben a madridiak nem számítanak rá, fájó szívvel ugyan, de eligazol egy másik csapathoz. A hírek szerint Abramovics már kapcsolatba lépett a spanyollal, és kész akár 50 millió fontot is áldozni a kiszemelt játékosra.
  • Japep
    #2633
    Nagyon ügyes vagy!!!
    És ezt mind egyedül írtad?!
  • NIG Perfectism
    #2632
    2003-ban megnyerte a Portó a BL-t
    Híres neves Roman meghívta csapatába
    Murinhot a Champion Team trénert.
    Jöhetnek az elköltött milliárdok, Chelsea
    szurkolók mit szóltok ?
    Minek nektek Seva-Ballack-Ronaldo,
    Állítólag csapatotok így is nagyon jó.
    De jó a francot tudom én mi kell nektek.
    3 hónapos nyári pihenő,hogy megbékéljetek,
    a 2006-2007-es PREMIERSHIP serleg nem lesz a tiétek.

    Thierry Daniel Henry
    2006 Április 13


  • bigfoot
    #2631
    egyebként a meccs után végre újra érzem a Chelseaben a nyerni tudást!!
  • asfa
    #2630
    jah végülis fiatalok között a legjobb ő!
  • phall
    #2629
    egyértelmüen Fabregas
  • asfa
    #2628
    Az Év játékosa Angliában…

    A szokásoknak megfelelően hat jelöltet nevezett az Év játékosa díjra az angol Profi Labdarúgók Szövetsége. Emellett természetesen a fiatal tehetségeket is jutalmazza a szövetség.
    A „címvédő” John Terry (Chelsea) mellett a 2003-ban és 2004-ben is diadalmaskodó Thierry Henry (Arsenal), Joe Cole (Chelsea), Frank Lampard (Chelsea), Wayne Rooney (Manchester United) és Steven Gerrard (Liverpool) szerepel a listán.
    Az Év fiatal játékosa címért Darren Bent (Charlton Athletic), Cesc Fabregas (Arsenal), Anton Ferdinand (West Ham United), Aaron Lennon (Tottenham Hotspur) és Cristiano Ronaldo (Manchester United) verseng.
  • Redvin
    #2627
    Azert kivancsi lennek hogy mit kell letennie egy-egy jatekosnak az asztalra, hogy az itt levo nehany "szakerto" elismerje a tudasukat...
  • asfa
    #2626
    pedig Ballack már szinte tuti!
  • GodBadka
    #2625
    Hát én se Ballackot se Ibrahimovicot nem tartom túl sokra. Nem örülnék túlságosan, ha a Chelseahez kerülnének.
  • asfa
    #2624
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddddd
  • Monoton
    #2623
    megmondtam :DDD
  • asfa
    #2622
    majd elválik
  • Monoton
    #2621
    áhh nemhiszem! akkor crespo biztos megy! meg jön hozzátok ballack is! szvsz...
  • asfa
    #2620
    ez nekünk olyannyira jo!hogy lehet hogy sokat fizetünk de hidd el jo pléya!
  • Monoton
    #2619
    báááá és ez nektek most jó!

    mert ha ezt a Juve topityba benyomod örömmámor lesz! /szar pléja/
  • asfa
    #2618
    Ibrahimovic nyáron a Chelsea-be igazolhat

    A svéd támadója tavaly év végén visszautasította a torinóiak kecsegtető ajánlatát, ezzel kinyilvánította távozási szándékát. Az olasz lapok szerint a Chelsea kihasználta a lehetõséget és megegyezett a futballista menedzserével. Roman Abramovics nem fukarkodik, hajlandó akár évente 4 millió fontot kifizetni Ibrahimovicnak.
    Az olasz lapok már tényként számoltak be arról, hogy Mino Rainola, Zlatan Ibrahimovic ügynöke megegyezett a Chelsea vezetõivel, így a svéd csatár nyáron a londoni klubhoz igazol. A támadó karácsony után jelentette ki, hogy nem kezd tárgyalásba szerzõdése meghosszabbításáról a torinóiaknál, azóta nem nyilatkozott jövõjérõl.
    A kiszivárgott információk szerint Ibrahimovicnak megérné az üzlet, Roman Abramovic hajlandó lenne mélyen a zsebébe nyúlni, és évente 4 millió fontot adni a futballistának. A Chelsea-nek a játékos bérén felül 32 millió fontjába kerülne az üzlet, ennyit kellene fizetnie a Juventusnak, hogy elengedje a futballistát.
  • asfa
    #2617
    kettővel!és megnyerjük a bajnokságot!
  • DJ Bee18
    #2616
    két csatárral nyomtátok?? és megtartjátok vagy elbukjátok az előnyt?? :))
  • bigfoot
    #2615
    jaja sztem is jó ez a 2 csatár!!
  • Japep
    #2614
    Hát igen, ha 2 csatárral játszanánk mindig, lehet, hogy hasonló eredmények születnének...
  • bigfoot
    #2613
    meg poolt!!!!!!!!
  • bigfoot
    #2612
    ez az!!!
    szép volt Chelsea!!!!!!!!!!
  • asfa
    #2611
    erről ennyit

    Chelsea [4 - 1] West Ham U.

    10' [0 - 1] J. Collins
    16' Maniche piros
    29' [1 - 1] D. Drogba
    31' [2 - 1] H. Crespo
    52' M. Harewood sárga
    54' [3 - 1] J. Terry
    68' P. Konchesky sárga
    69' [4 - 1] W. Gallas

    és msot HAJRÁ arsenal verjétek meg az mut
  • asfa
    #2610
    köszönjük szépen!
    én is ÉS VÉGE!
  • Monoton
    #2609
    Gratulálok a csapatnak !! szép volt :DDD
  • asfa
    #2608
    nagyon nagy meccs volt gratula Chelsea!
    és Hajrá a köv mecscen is!
  • asfa
    #2607
    Drogba le Joe Cole be
  • asfa
    #2606
    Essien még le Carvalho be
  • asfa
    #2605
    Gallas csodás
  • asfa
    #2604
    ezt a játékot már tudom dijazni!