24199
Chelsea Fan Club
  • bigfoot
    #2763
    Ferreira és Essien lett Mourinho szerint a két legjobb játékos a meccsen
    Mourinho mondta hogy amikor megkapta az elenfél a szabadrúgást érezte hogy ez nem lesz jó,akkor utánna Ferreira ról beszélt,hogy míg nem találkozott vele középpályás volt,és utánna meg mondja hogy lehet kritizálni a felállást a taktikát de ez a két játékos volt a legjobb
    sztem nincs semmi baj a taktikával,mármint azzal amivel játszott miután Cole ék bejöttek
    de a kezdő taktika nagyon szar volt!!túl sokan védekeztek!se Cole,se Robben,se Duff hiába Crespo nem tudott mit tenni,Drogba nem kapott jó labdát
    utánna még azt mondja hogy a szélsők nincsenek formában így nem tud 4-3-3 at játszani
  • asfa
    #2762
    nem hibáztat senkit!
    ennyi kikaptunk de sztem ha olvasod a hireket rájössz h nem olyan nagyképű köcsög!
    gratulál mindig!az interjuban elismerte a bl után is h a jobbik csapat jutott tovább és sok sikert kiván nekik a továbbiakban!ez van vereség vereség nincs semmi!
  • grebber
    #2761
    Nagypofájú murinyó megkapta.
    Ennyit a nagyképűségéről.
    Bajnokságot nyerthet még egyhuzamba 10 -et is legalább azt megnyerik ugyse nyerték meg hűdesokszor.
    kiváncsi vagyok kit hibáztat majd biztos a birokat mint mindig.
  • asfa
    #2760
    bolond e vagy? :D
    megyek topikodba ugatni :D
  • Monoton
    #2759
    :D
  • asfa
    #2758
    mer? :|
  • asfa
    #2757
    Arsenal pataynak ment :|
    nem kell hozzászoknom :|
    maradok a réginél győzelem,győzelem 20szor v 30szor aztán egy vereség :DDDd
  • Monoton
    #2756
    eznemondtad volna!
  • Monoton
    #2755
    hogy jön ide az Arsenal :P hát minek képzelsz te engem! nem vagyok én Guszti :DDDD



    "bocs nem vagyok hozzászokva" ezentúl szokj hozzá :D
  • asfa
    #2754
    hát igaza van!
    nem kell kutyának se ha visszautasit! Ballack jobb
  • Monoton
    #2753
    "Mourinhónak elege van Gerrardból"

    nahh pfffffffffff! tipikus Mourinho ha nem tudjuk leigazolni akkor már nem is kell :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • asfa
    #2752
    joestét! :D
    hát igen Ti már megszoktátok :)
    (ARSENAL,REAL MADRID) :D
    bocs nem vagyok hozzászokva :)
  • Monoton
    #2751
    jóestét! :DDDDD

    veszíteni tudni kell! :P
  • bigfoot
    #2750
    az a baj hogy nem megy nekünk a koncentrálás 1 meccsre
    szal bajnokságot hozzuk,mert ott sok meccs van ki lehet kapni
    de pl bajnokok ligája,fa kupa itt egyetlen nem oda figyelés is végzetes lehet,egyebként M remélem rájön hogy a Chelsea nagyon jó 3 védővel is,szal sokkal jobban kéne támadni minden meccsen.
    sztem így kezdi a meccset akkor simán nyerünk mert akkor nem az eredmény után kellett volna szaladni hanem lehetett volna nyugodtan támadni
  • EmIn3m02
    #2749
    :}
  • asfa
    #2748
    tssz!sztem szevasz! -.-
  • EmIn3m02
    #2747
    néha lehet másnak is szerencséje nem csak nektek^^
  • asfa
    #2746
    tssz hagyjuk már
    milyen jok voltubk a végén a pool a pályán sem volt
    simán megérdemeltük volna!
    ez van kikaptunk
    nincs baj!
  • bigfoot
    #2745
    családban rám szóltak ne nézzem ilyen hangosan a meccset....
    b*** m**

    miután bejött Cole Duff nagyon jól játszott a csapat pool sehol se volt!de sajna nem lett gól,pedig ott volt a lehetőség
  • EmIn3m02
    #2744
    hoppá :P
  • asfa
    #2743
    1-2 gyerünk srácok
  • REALista
    #2742
    2:1!!!Drogba
  • bigfoot
    #2741
    Cecht kihagytátok
    elég ganyé gól:(
    HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!
  • asfa
    #2740
    érdekes Essien ott van a pályán :|
  • asfa
    #2739
    mind1 innen kell felállni gyerünk Hajrá Chelsea!
  • asfa
    #2738
    hihetelen egy helyzetük van az is pontrugás és gol!
  • asfa
    #2737
    22' Chelsea [0 - 1] Liverpool
    21' [0 - 1] J.A. Riise
  • asfa
    #2736
    áá istenem ezt nem hiszem el!
  • asfa
    #2735
    basszameg vezet a Pool :((((((((((
  • asfa
    #2734
    Mourinhónak elege van Gerrardból

    Jose Mourinho, a Chelsea vezetõedzõje megerõsítette: a nyáron nem igazolja le klubja Steven Gerrardot, a Liverpool angol válogatott középpályását.
    A londoni kékek szakvezetõje meglehetõsen ingerülten reagált arra az újságírói kérdésre, hogy a Chelsea mikor tervezi játékoskeretében tudni a Pool gólerõs középpályását.
    - Már kétszer kikosarazott bennünket, most már elegem van, nem fogjuk leigazolni Gerrardot! Kiváló játékosaink vannak, akik mindent megtesznek a sikerért. Velük a szurkolók, és a vezetõk is elégedettek – nyilatkozta a portugál menedzser a BBC-nek.

    Mourinho nyilatkozata nem jött jókor, hiszen a Chelsea, és a Liverpool szombaton a manchesteri Old Traffordon vívja az FA-kupa elõdöntõjét, és valószínûleg nem esne jól Mourinhónak, ha a Mersey-partiak éppen Gerrard találatával ejtenék ki a bajnokságban listavezetõ fõvárosiakat.
  • asfa
    #2733
    már megy HAJRÁ CHELSEA
  • asfa
    #2732
    3 hiányzó a mai Liverpool elleni meccsen
    -Gudjohnsen megbetegedett még a héten.
    -Essien térdsérülés miatt nem játszik.(Még az Everton ellen sérült le).
    -Maniche pedig eltiltott, kiállították a West Ham United elleni meccsen.

    Tehát nem lesz könnyű hisz mindhárom játékos egy posztról való de bízzunk benne, hogy Mourinho megoldja a problémát:)
  • asfa
    #2731
    jok vagyunk
    :|
  • Japep
    #2730
    Sajnos nem, de ez engem is érdekelne...
  • Zséé
    #2729
    nevetséges, hogy az inter mit keres ott...
    nem tudjátok mi alapján állítják össze?
  • Japep
    #2728
    Jövünk felfelé...
    :DDDDDDDDD

    1. (1.) Liverpool FC England/4 337,0
    2. (2.) FC Internazionale Milano Italia/4 319,0
    3. (3.) FC Bayern München Deutschland/4 278,0
    4. (4.) Milan AC Italia/4 267,0
    5. (8.) Olympique Lyonnais France/4 266,0
    6. (10.) Chelsea FC London England/4 252,0
    7. (12.) AS Roma Italia/4 248,0
    8. (6.) São Paulo FC Brasil/4 246,0
    9. (7.) Juventus FC Torino Italia/4 245,0
    10. (15.) FC Barcelona España/4
  • asfa
    #2727
    remélem jah!
    és megütjük a Poolt emg a Man utd-t is!
  • bigfoot
    #2726
    remélem pool ellen újfent betalál:)
  • asfa
    #2725
    Lampard a góllövésről

    „Valóban nagyszerű és szép teljesítmény, amit elértem, de remélem, hogy egy nap megszerzem majd 100. találatom is. Nem lesz egyszerű dolgom, de az, hogy öt idény alatt értem el az 50 gólt, az elég szép eredmény. Korábban mindig is felnéztem és csodáltam őket, amikor még nem rúgtam ennyi gólt. A szezonnak ebben a szakaszában minden gól számít, csak boldog lehetsz akkkor, ha hozzásegíted csapatodat a gólszerzéshez.”-nyilatkozta Lampard,aki az Everton ellen szerezte 50. Premiership gólját.
  • asfa
    #2724
    Mourinho szerint jövőre is megnyerik a Premier League-t

    Mivel szinte már biztosan bajnok a Chelsea így már a jövő évvel foglalkoznak Angliában.
    Mourinhot a 2006/2007-es Premiershipről kérdezték. Mire Mourinho meg sem várta a kérdés végét, de már válaszolt is: "Hiába mondják, majd jövőre nem a Chelsea lesz a bajnok, én biztos vagyok benne ha nem újítanak a többi nagy csapatnál (Gondolt itt: Man Utd, Arsenal, Liverpool) az edzői poszton, akkor jövőre sem tudnak minket megállítani."
    Mourinho talán ezzel akart visszavágni Ferguson és Arsene Wenger nyilatkozatára hisz ők is a napokban nyilatkozták: "a Chelsea-t most csak közös erővel tudjuk megállítani."