24199
Chelsea Fan Club
  • bigfoot
    #2843
    holnapi meccs lesz tvben??
  • asfa
    #2842
    Mourinho Tevezzel tárgyal Brazíliában

    José Mourinho személyesen tárgyalt Carlos Tevezzel, a Corinthians argentin gólzsákjával a támadó esetleges szerződtetéséről. A portugál szakvezető nem titkoltan kedveli a fiatal csatárt, de a Chelsea-nél egyelőre nem hajlandóak többet elárulni a témáról...

    Carlos Tevez a Chelsea csapatában folytathatja pályafutását - hangoztatja a Marca című spanyol sportnapilap. José Mourinho csapata legutóbbi bajnokija után repülőre szállt és meg sem állt Brazíliáig, ahol megtekintette a botrányba fulladt Corinthians-River Plate Libertadores Kupaderbit.

    Több sem kellett a spanyol sajtónak, máris összeboronálta Tevezt az angol bajnokkal. A Corinthiansba dollármilliókat fektető Media Sports Investments elnöke, Kia Joorabchian ugyanakkor határozottan cáfolja a Marca értesülését.

    - José Mourinho rövid szabadságát tölti nálunk, szó sincs arról, hogy bármely játékosunkat elcsábítaná. Tevez különben sem eladó - zárta rövidre a milliárdos tulajdonos.

    A londoni kékek részéről nem kívánták kommentálni Tevez esetleges átigazolását. A Marca és a Sport címú hispán lapok cikkeinek hatására az angol sportújságírók fantáziája is beindult: a szigetországban úgy vélik, hogy a játékos klubcseréjében közrejátszik a két együttes mezszponzora, a Samsung...
  • Japep
    #2841
    Én már láttam, de le akarom szedni, mert eddig az összes 05/06-os gólt megvan!
    De ez most nincs meg azon az oldalon ahonnan tölteni szoktam, EZÉRT KÉNE EGY LINK!!!
  • bigfoot
    #2840
    nagyon ganyé nem érdemes megnézni
  • Japep
    #2839
    Nem tudná valaki belinkelni a gólt???
  • Monoton
    #2838
    nm
  • bigfoot
    #2837
    köszi!!
  • Monoton
    #2836
    AHA ITT
  • bigfoot
    #2835
    egyebként tudtok olyan weboldalt ahonnét Chelsea cuccokat lehet rendelni?magyar kéne
    ilyenekre gondolok hogy mez,párna:),bögre:)..stb
  • bigfoot
    #2834
    jah azért mert úgy volt hogy nem ért bele senki a labdába de aztán kiderült hogy még is beleért Reid fejjel!
    egybként jó meccs volt,főleg a 2.félidő eleje
    Diarra nagyon jó volt!Wright-Phillips nek nagyon nem ment a játék be is jött Cole a helyére
    Maniche is jó volt
    Crespo csak lesen volt,nem csinált semmit újfent
    Gudjohnsen nek voltak jó helyzetei de sajna nem lőtte be
    nem adtak meg 2 jogos 11est meg rúgtunk 1 kapufát
  • asfa
    #2833
    HT Blackburn R. [1 - 0] Chelsea
    43' [1 - 0] S. Reid

    lol előbb még más volt a golszerző :)
  • asfa
    #2832
    a bajnokság megvan és
    #2810
  • Monoton
    #2831
    mivan má cserecsapat? :DDDDD
  • asfa
    #2830
    HT Blackburn R. [1 - 0] Chelsea
    43' [1 - 0] R. Savage
  • bigfoot
    #2829
    kíváncsi leszek a mai mecsre!
    HAJRÁ Chelsea!!
  • bigfoot
    #2828
    remélem nem!
  • Redvin
    #2827
    Seva ugysem megy, szoval mast kell megvenni. Remelem Zlatan lesz az.
  • Redvin
    #2826
    Seva ugysem megy, szoval mast kell megvenni. Remelem Zlatan lesz az.
  • Monoton
    #2825
    :DDD
  • EmIn3m02
    #2824
    majd megveszik tartalék keretbe ott talán tud majd gólt rugni :DDDDDDD
  • bigfoot
    #2823
  • Monoton
    #2822
    namiva már ibra nemis kell ? :DDDDDDD
  • EmIn3m02
    #2821
    :||||||||||||wwwwwww
  • asfa
    #2820
    Abramovics nem adja fel: Ballack nem elég, Sevcsenko is kell!

    Roman Abramovics nem csügged. Andrij Sevcsenko hiába nyilatkozta már többször is, hogy a Milanban marad, az orosz milliárdos minden követ megmozgat, hogy barátját Londonba csábítsa. A Chelsea tulajdonosa örülne Ballack érkezésének, de nem érné be a német klasszissal.
    A nyári világbajnokság után Michael Ballack minden bizonnyal a Chelsea-ben folytatja pályafutását. A Bayern München irányítója ugyan nem kapott garanciát arra, hogy kezdő lesz José Mourinhonál, ennek ellenére hajlik a klubcserére.

    Az angol sajtó úgy tudja, a londoni kékek nem érik be a német karmester megszerzésével. Abramovics ugyanis továbbra is elszántan küzd barátja, Andrij Sevcsenko megszerzéséért. Az orosz milliárdos tudja, hogy nem lesz könnyű az ukránt elcsábítani Milánóból, de lát esélyt Sheva megszerzésére.

    A Reuters szerint Mourinho is támogatja az ukrán aranylabdás leigazolását, neki sokkal ikább meg tudná ígérni a biztos helyet a kezdőben, mint Ballacknak.
  • asfa
    #2819
    Gallas otthagyná a Chelsea-t

    A francia válogatott védője év elején már kikotyogta, hogy nem érzi jól magát a londoni klubnál, ezért alkalmasint távozna az együttesből. Úgy tűnik a bajnoki cím megvédése után sem változott a futballista véleménye.
    Gallas korábban azért elégedetlenkedett, mert José Mourinho rendszeresen bal bekket játszat vele, ahelyett, hogy igazi helyére, a védelem közepébe jelölné. A francia hátvéd helyzete azóta sem változott, s úgy tűnik, Gallas már feladta a reményt, hogy valaha visszakerül a londoni együttes védelmének tengelyébe.

    - Még nem tudom, hogy maradok-e, vagy sem, őszintén szólva kicsit össze vagyok zavarodva, és még nem döntöttem a jövőmről - nyilatkozta a védő. - A pályafutásom elején azt a célt tűztem ki magam elé, hogy minden jelentősebb európai bajnokságban megforduljak, s ettől jelenleg távol vagyok. Öt évet lehúztam a Chelsea-nél, most úgy érzem, hogy szívesebben fociznék egy másik bajnokságban.

    Gallast élénken figyeli néhány olasz sztárcsapat, a Serie A bajnoki címéért harcban álló Juventus és Milan ugrásra készen várja, elszánja-e magát a távozásra a futballista.
  • Monoton
    #2818
    nekem nem :D én angliának és spanyolországnak drukkolok!
  • EmIn3m02
    #2817
    nekem mindegy,felőlem a nyakát is törhette volna
  • bigfoot
    #2816
    de nem volt durva
  • EmIn3m02
    #2815
    ferrejra
  • Monoton
    #2814
    Rooney

    A fiatal támadó a Chelsea elleni, szombati bajnoki mérkőzés 78. percében sérült meg, hordágyon kellett levinni a pályáról. Akkor még nem lehetett tudni, hogy mekkora a baj, de klubja vasárnap már közzétette a hivatalos diagnózist, amelynek következménye körülbelül hathetes kényszerpihenő.

    QQQQQQQQva élet melyik lépett oda?
  • asfa
    #2813
    ez Mourinho!
  • bigfoot
    #2812
    Akkor tuti kezd Huth,és Philips is!!
  • EmIn3m02
    #2811
    helyes
  • asfa
    #2810
    Mourinho: segíteni szeretnék Angliának!

    José Mourinho , a Chelsea szakvezetõje a hátralevõ két bajnoki fordulóban pihenteti három angol válogatott játékosát, hogy a németországi világbajnokságra teljesen kipihenten mehessenek el.
    John Terry, Frank Lampard, valamint Joe Cole is tagja Sven-Göran Erikkson szövetségi kapitány vb-keretének. Valószínûleg mindhárom futballistára kulcsszerep vár majd Németországban, éppen ezért döntött úgy Mourinho, nem kockáztatja egészségüket és pihenteti õket a hátralevõ két bajnoki fordulóban.

    - Nagyon jó a viszonyom Svennel. Mivel több játékosom is tagja az angol válogatott keretnek, nekem és egyesületünknek is érdeke, hogy minél egészségesebben vágjanak neki a tornának – nyilatkozta a portugál tréner.

    Mourinho különösen Terryt dicsérte, aki szerinte a világbajnokságon Anglia nyerõembere lehet.
    - Angliának nagyon jó a védelme, mivel Terry is ezen a poszton játszik. Hihetetlen képességû futballista, igazi csapatember. Nem ismerek nála jobb középsõ védõt a világon – dicsérte játékosát a Chelsea mestere.
  • bigfoot
    #2809
    holnap megint meccs!
    kíváncsi vagyok hogy áll fel a csapat
  • EmIn3m02
    #2808
    még ott sem
    legalábbis nem lehet mondani semmiképp
  • Monoton
    #2807
    :DDDDDDDDDDDDDDD
  • asfa
    #2806
    na-na :)
  • Monoton
    #2805
    na azért csak angliában! :D
  • asfa
    #2804
    Mourinho: az én csapatom a legjobb a világon!

    Története harmadik bajnoki címét szerezte meg a Chelsea, miután szombaton 3-0-ra gyõzött közvetlen riválisa, a Manchester United ellen és ezzel behozhatatlan elõnyre tett szert a tabellán. A találkozót követõen hatalmas buli vette kezdetét a Stamford Bridge környékén, a pubok megteltek, a szurkolók sörben fürödve ünnepelték a címvédést.
    A Manchester United elleni találkozót követően meglepő kijelentést tett Jose Mourinho, mivel a sajtótájékoztatón azt mondta, többször el akarta hagyni a fővárosi klubot.

    - A Chelsea-nél van a legrosszabb dolga egy edzőnek. Hiába nyerjük sorozatban a meccseket, ez sem elég ahhoz, hogy ne bíráljanak minket. Két egymást követő angol bajnoki arannyal nekem kellene a világ legboldogabb trénerének lenni, de nem ez a helyzet. Folyamatosan kritizáltak minket, állandóan az anyagi helyzetünket hasonlították össze az eredményeinkkel, és ez borzasztóan idegesített. Szezon közben többször közel álltam ahhoz, hogy felálljak a kispadról, ám megérte maradnom, hiszen az én csapatom a legjobb a világon – nyilatkozta Mourinho.
    A Manchester United ellen betaláló Joe Cole nem tudott napirendre térni a címvédés felett.

    - Ezt még most sem hiszem el, megvédtük a címünket! Nem akármilyen dolog ez, a világ talán legerõsebb pontvadászatában.
    John Terry, a gárda kapitánya a Chelsea kiváló csapatmunkájában látja a siker gyümölcsét.
    - Mi igazi csapat vagyunk, csupa nagybetûvel. Az egész szezonban remekül teljesítettünk, bár voltak hullámvölgyek, de azokon mindig átverekedtük magunkat.

    Frank Lampard szerint idén nehezebb volt megszerezni a bajnoki címet, mivel a közvetlen riválisok nagyon megerõsödtek a szezon kezdetére.

    - Idén nehezebb volt megszerezni a bajnoki címet, hiszen közvetlen riválisaink, a Manchester United és a Liverpool is alaposan megerõsödtek az idény elején. Hosszú és fáradságos utat tettünk meg ideáig, de megérte. Végignézek a szurkolókon és látom, mekkora örömet okoztunk most nekik – mondta Lampard.