24199
Chelsea Fan Club
  • Etelkozi Vata
    #2965
    Még annyit kiegészítéséként, hogy ne higgyétek azt, hogy egy csapat utánpótlás korú játékosaiból feltétlenül az első csapat játékosa kell lennie bárkinek is. Vannak olyan szuper nagycsapatok, ahol néhány évente egy újonc üti meg a mércét, van amikor (szerencsés esetben) töb is. Lehet, most a Chelsea-nél nincs senki, aki egy ilyen kaliberű csapatban gyökeret tud ereszteni. Nagyon magasan van a mérce. Ki helyett játszon Carlton Cole? Shevchenko és Drogba helyett? Örültség. Ha annyira tehetséges lenne, mint Shevchenko, akkor helyet követelhetne magának, mert valszeg Mourinho felismerné benne a tehetséget. Bocs, mert a végére már ismételtem magamat.
  • Etelkozi Vata
    #2964
    Carlton Cole nagy valószínüséggel nem elég jó ahhoz, hogy kezdő lehessen a Chelsea-ben. (Ez igaz Johnsonra, Huthra is). Ez már egy mérce. Hidd el, ha beáll, és rúgja a gólokat (van ilyenre példa), vagy elég jól játszik, akkor megragadt volna a kezdőben. De nem tette. Rooney, pl. az Evertonban megtette, mert ő elég jó volt ahhoz a szinthez, és mikor a MU-ba került, ott is azonnal megállta a helyét. De hogy a Chelsea-nél maradjak, a 19 éves Robben is azonnal kezdő tudott lenni a Chelsea-ben, mert annyira jó játékos. Carlton Cole nem. Obi Mikel pedig még lehet, hogy annyira jó lesz.
  • Redvin
    #2963
    Es mi lett Carlton Cole-bol? Hany meccset jatszott a fenlott csapatban? Ugyanez lesz Mikel-el is. Vagy mar a tartalekba is "sztar" jatekost kell igazolni?
  • a zsírkereskedő
    #2962
    a tartalékban attól még játszhat.. carlton cole meg bridge is ott nyomta sokáig.. előbbi mert fiatal uóbbi mert sérült volt
  • Redvin
    #2961
    Jah, csak ugy alig fog fejlodni ha nem jatszik tetmeccseket.
  • chelseafan
    #2960
    Valszeg a jövőben fognak nagyobb szerephez jutni, Obi még csak 18 éves, ráér még!
  • Redvin
    #2959
    Es mit fogunk csinalni ezzel a sok fiatal tehetseggel? Ennek semmi ertelme, sosem fognak jatszani Seva Drogba Crespo Lampard Ballack Joe Cole helyett, akik igazi klasszis focistak nem pedig fiatal tehetsegek!
  • Balazska7
    #2958
    Leigazolta a Chelsea Hilario-t, és Mikel-t.

    Hilario egy portugál kapus, és valószínűleg 3. számú kapus lesz.

    John Obi Mikel pedig egy ifjú nigériai focista. Ő 16 millió fontba került!

    Más: Seva megkapta a 7-es számú mezt!

    Magyar Chelsea szurkolói Weblap ---> www.chelseafc.atw.hu

  • zaki
    #2957
    Mikor mutatják be a sajtónak?
  • sütis
    #2956
    akkor is tegnap irt alá!!!!
  • R10
    #2955
    tegnap írt alá
  • Redvin
    #2954
    kb 1 hetes hir
  • sütis
    #2953
    Ami napok óta biztosnak tűnt, az mostanra tény lett, Andrij Sevcsenko négy évre aláírt a Chelsea csapatához. Az aranylabdás ukrán támadó az angol újságok szerint 30 millió fontért igazolt Londonba, ugyanakkor a La Gazzetta dello Sport 45 millió fontot (65,7 millió euró) említ átigazolási díjként
  • bigfoot
    #2952
    valszeg pedig ő lesz del hornoval csere
  • a zsírkereskedő
    #2951
    csak ne a roberto carlost....
    még ugyan jól játszik de 3 éves szerződést nem érdemes vele kötni
    különben is bridge meg del horno jó balhátvédnek csak + 1 ember kéne középre aki megbízható...
    kb king vagy dawson szintű játékos...
  • bigfoot
    #2950
    már csak 2 védő kéne és meg is vagyunk:D
    akkor jövőre bl győzelem:D
  • Monoton
    #2949
    Drogba t nem engedi sztem! mármint mourinho

    azt mondta ha nem akar játszani nem játszik de marad a csapatnál!

  • Redvin
    #2948
    Crespo, C. Cole ugyis elmegy, es lehet hogy Drogba is
  • a zsírkereskedő
    #2947
    sheva azt mondta:"Azt hiszem, a legjobb időpontban érkeztem"
    lol hát ha minden valamirevaló csapat b ligás lesz az olaszoknál akkor jól járt...
    de az a baj, hogy így már 5 csatár van 1 helyre mert mourinho még mindíg nem hinném, hogy 2 csatárral fog kezdeni
  • R10
    #2946
    Shevchenko aláírta a 4 éves szerződését, az átigazolás összegét nem hozták nyilvánosságra
  • LasCar16
    #2945
    a felét mi vinnénk:P
  • Monoton
    #2944
    azvan :DDDDDDDDDD

    most jelenleg a "fél" csapat elkívánkozik :DDDDd
  • LasCar16
    #2943
    deh csapatépítés az van:P
  • LasCar16
    #2942
    irgalmatlan sok pénz--->Chelsea...
  • sütis
    #2941
    hali! kis pénz nincs foci, nagy pénz van foci!!!!
  • bigfoot
    #2940
    nem is baj,legalább tud játszani
    nem nagyon szerettem ezt a játékost
  • LasCar16
    #2939
    Robert Huth elhagyja a londoniakat és a Wigan játékosa lesz az ősztől.
  • a zsírkereskedő
    #2938
    ezt most, hogy érted?
    ha nem helyes akkor is rá lehet jönni ki az
  • EmIn3m02
    #2937
    ahhoz képest még a nevekkel sem vagy tisztában -.-
  • a zsírkereskedő
    #2936
    régen is jó volt a chelsea... csak pár név - vialli, di matteo, ferrer, le saux, hasselbaink, desailles, lebeauf, petit és zola
    szóval nekem akkor tetszettek meg és akkor tény hogy másabb focit játszottak de ennek az oka az volt, hogy zola is úgy oltott nagyjából mindenkit mint most ronaldinho meg c ronaldo
    divadrukker meg nincsen mert akkor mindenki az ...
    lehet szeretni, meg nem szeretni csapatokat, én a inkább a játékosokat tisztelem
  • asfa
    #2935
    van benne igazság!most mit csináljak?nem én vagyok a Chelsea elnöke ez van 21.század ilyen a football!és már csak romlani fog a foci csak a pénzért játszik mindenki!!ez ellen nem tehet senki semmitt!
  • EmIn3m02
    #2934
    mondd hogy nincs igazság a #2929-be pl.
  • asfa
    #2933
    fejezzétek már be légyszives a hülye divatdrukkerezést!vagy ne itt csináljátok már!!most mi szükség van erre?
  • R9
    #2932
    te is divat drukker vagy
    milan barca mu
  • bigfoot
    #2931
    nem értek veled egyet,mert pl ezt el lehetne mondani a barcárol is!mindent megnyer,ott a legjobb pléja,stb

    egyebként végre normálisan elmondtad a véleményed,légyszi legközelebb is ha van vmi akkor így ird le ne úgy mint előtte,egyebként ezek után részemről peace
  • EmIn3m02
    #2930
    it iz
  • Scholes18
    #2929
    Tévedés itt én most magáról a nagybetűs FUTBALLról beszélek!
    ezt már korábban is leírtam de mégegyszer ideírom: A Chelsea-t (most azért írom normálisan mert a régi időkről beszélek) akkor egy igazán jó, szivvel-lélekkel küzdő, életdús játékot bemutató csapatnak tartottam a Newcastle mellett amit még mindig szeretek az örök Manchester United mellett (akit megjegyezném hogy nem akkor szerettem meg amikor enyhén szolva a legfényesebben álltak).
    De kicsit nézd meg közelebről ma ezt a klubbot. Nézed a lelátót és látod hogy ott ülnek (!) a márkás ruhákba az emberek és néznek, némán mint egy operában, gondolják magukban hogy "azta, de jó hogy nekik szurkolok mert ott játszik a mittomén mekkora sztár, őket mutatják egész nap a tévében, meg milyen jó hogy mindig nyernek!"
    Igen jó hogy vannak régi-új chelsea szukolók is de azok is mennyire hihetlen mértékben felerősödtek mostnára és akkor az a kérdés hogy akkor ők most miért is szurkolnak. A szomorű pedig az hogy ez a FUTBALL egyre inkább ebbe az írányba tolódik és kezd háttérbe szorulni az olyan meccsek száma mint pl a MU-Bayern bl döntő ahol sztem a 90. perc környékén egyik játékos sem gondolt arra hogy az egekbe szökkenő fizetését mire költse majd...
  • bigfoot
    #2928
    ja egyebként meg nem azt mondtam hogy ne írj ide,hanem csak akkor ne írj ide ha nem tudsz normálisan viselkedni!
    én sem mentem át a mu topicba hogy:"jaj de *** vagytok,simán kaptatok tőlünk 3 gólt és bajnokok lettünk,éjáéja"
  • bigfoot
    #2927
    már régebb óta vok Chelsea drukker mint hogy russia bácsi megvette,szal :P
    egyebként meg ez előtt a mu volt a divatdrukker utálók céltáblája szal ennyi
  • DONGUBA
    #2926
    egyszer kivetelesen egytertunk